Tüm beta ittifaklarina açik teklif

DeletedUser

Guest
:D 90 kişilik ittifak ben bunu aldım onu aldım diye övünür elbet herkes thor olsun o zamn ne gerek var çok saçma ..işin doğrusu aslanım zoruna gitmesin

DeletedUser782

Guest
:D 90 kişilik ittifak ben bunu aldım onu aldım diye övünür elbet herkes thor olsun o zamn ne gerek var çok saçma ..işin doğrusu aslanım zoruna gitmesin

hee annemmm heee..

borazanına güvenen yok mu savaşacak?? klavye başından ahkam kesecekler yazmasın ama...

dünyanın galibi olduk mu olduk.. yok mu savaşacak :cool: asdfasdf

DeletedUser

Guest
borazanına güvenen yok mu savaşacak?? klavye başından ahkam kesecekler yazmasın ama...

Bu kurdugunuz cümlelerde klavye başından ahkam kesmek olmuyormu? oynadıgınız oyunda bir klavye mouse oyunu genel olarak baktıgınız zaman, oyuna bu kadar kendinizi kaptırmanız çok güzel fakat başkalarına "klavye başından ahkam kesicek, borazanına güvenen yokmu savaşıcak " demeniz başlı başına bir basitlik göstergesidir genele hitap ederek konuşmayınız siz meydan okumanızı yaptınız bırakın isteyen savaşır isteyen savaşmaz . Lütfen güçlü ittifagınızı kücük düşürmeyin.

Teşekkürler
İyi oyunlar

irfanirfan bunlarda yaptıgın kural ihlalleri;
1. Forum, amacı dışında kullanılmamalıdır. Gereksiz ve içerikçe boş mesajlar atmak, aynı başlıkta arka arkaya mesajlar atmak (flood), mesajlarda sadece başkasının alıntısını, gülümsemeleri ( ikonlar) veya +1 gibi ifadeleri kullanmak ve benzeri faaliyetler yasaktır. Aksi durumlarda mesajlar silinir.

6. Forum içerisinde kullandığınız kelimelere ve üslubunuza dikkat etmeniz gerekmektedir. Karşı tarafı rahatsız etsin veya etmesin, toplum ahlakına aykırı davranışlar, uyarılara veya forumdan uzaklaştırılmaya sebep olur.

DeletedUser690

Guest
Senmisin forum yetkilisi sana ne oluyor ? Hayatta en gıcık olduğum insan tipisin sana mı kaldı insanlara ahlak dersi vermek ne yapması gerektiğini söylemek.

DeletedUser

Guest
Tabikide forum yetkilisi değilim, sadece şahsi görüşümü bildirdim mesajımda altınada ihlal ettiği forum kuralları hakkında bilgi verdim ben bunu kendime bir görev olarak görürüm insanların yanlışlarını onlara söylemeyi ve insanlardanda aynı şeyi beklerim hatam oldugu zaman söylemelerini kimseye ahlak derside vermedim yazdıkları konuşma ve hitap şekli beni rahatsız etti bir okuyucu olarak görüşümü bildirdim.Ayrıca bir moderatörün uyarısını almaktansa bir oyuncunun uyarısını alıp birbirine destek olarak aynı kuralları birdaha ihlal etmemeye calışmak bence daha hoştur.

DeletedUser782

Guest
ben yöneticiyi takmıyorum karakter olarak elinde yetki bulunduran herkese tavım :)

kardeş biz ulan deriz ceza alırız..başbakan ulan der ceza almaz..adalet adaletsiz insanların elinde olunca benim söylediğim lafın onda nasıl nüfus edeceğini düşünsem ne düşünmesem ne..

dünyanın galibiyiz.. yıl 2013 hala savaşacak yerde klavyeden süslü cümlelerle yazanlar var..reklamı bırak oyuna devam..