Tüm beta ittifaklarina açik teklif

DeletedUser

Guest
Merhaba Beta Üyeleri

Eğer bu başlığı okuyorsanız size açık bir teklifimiz olacak, Bütün İttifaklar Birleşin THOR'a Karşı Bütün BETA
Birleşirseniz karşımızda bir şansınız olabilir hem üye hemde güç olarak anca ozaman Beta dengeye oturur..

Hangi İttifak Adı altında birleşeceğiniz size kalmış, buradan hepinize meydan okuyoruz....

THOR Yönetim
MtSeven​

DeletedUser

Guest
Merhaba Beta Üyeleri

Eğer bu başlığı okuyorsanız size açık bir teklifimiz olacak, Bütün İttifaklar Birleşin THOR'a Karşı Bütün BETA
Birleşirseniz karşımızda bir şansınız olabilir hem üye hemde güç olarak anca ozaman Beta dengeye oturur..

Hangi İttifak Adı altında birleşeceğiniz size kalmış, buradan hepinize meydan okuyoruz....

THOR Yönetim
MtSeven​

Herzaman +1

DeletedUser

Guest
Öncelikle merhabalar.

Büyük bir teklifte bulunmuş HKNTEM(MTSEVEN) arkdaşımız.

1247 üyemiz bu dediğiniz etkinlik üzerinde fazla durulamaz görüldü maalesef :) üzgünüm.

DeletedUser768

Guest
1247 üyemiz bu dediğiniz etkinlik üzerinde fazla durulamaz görüldü maalesef :) üzgünüm.
:D o zaman inno yu protesto ederiz bizde.
Öneri gelene kadar oyun hesaplarını tatile alalım inno para akışı kesilince kesin öneriyi 10 dk da yapıp yükler. :)

DeletedUser

Guest
Bizden başka yazan yok mu? :)

Nerde dumlupınar, nerde elit, nerde caria??? nerde nerde nerde? :)

DeletedUser

Guest
yahu güldürüyorsunuz beni madem kendinize bu kadar güveniyosunuz TURAN ittifağı ile niye birlik kurdunuz ? bizim bulunduğumuz denizde topu topu 5 şehriniz var. Bi kasabı indirdiniz havaya girmişsiniz. bi saatlik mesafelere fetihler yapıp havaya giriyosunuz.
size uyan bi atasözü var. ıslığınız dağı taşı inletiyo güttüğünüz 4 tane keçi :)

DeletedUser

Guest
bunu ilerde belki silersin diye capsini aldım sakıncası yoksa :)

DeletedUser690

Guest
Biz gene birini indirmişiz:) Sen kimi indirdin? Sana o bulundugun ıssız adalarda basarılar:) Eglence merkezde bunuda umarım bir gün anlarsın....

DeletedUser1049

Guest
Biz gene birini indirmişiz:) Sen kimi indirdin? Sana o bulundugun ıssız adalarda basarılar:) Eglence merkezde bunuda umarım bir gün anlarsın....
ne yalan söyleyeyim haklısın. eğlence 45-55 sınırında. özellikle bizim taraflar daha ateşli :D

DeletedUser1049

Guest
ben iddialı değilim ki :) bana kalsa oyunu çok daha önce bırakmıştım da Beta'nın sonunu merak ediyorum sırf o yüzden bırakmadım betayı :D yoksa bizimkilerden önce ben bırakacaktım :D

DeletedUser1049

Guest
İnşallah gelsin :D sırf sonucunu görmek istediğimden bırakmadım. ama sonucu tahmin edebiliyorum :D

DeletedUser690

Guest
Hosgeldin düsmanım:) Sen kendini vurdun yahu:)

Beta'nın Sonucu: Herkes Hayalet olacak nolacak baska, oyuna yeni baslıyan oyuncuları en ucra koselere yerlestıren bır anlayısla nereye kadar ilerlenir ki.
Moral denen birsey koyuyosun eee oyuncuyu niye uzaga atıyosun madem Moral ve Acemi koruması var yeterince koruyor zaten:)