Tüm beta ittifaklarina açik teklif

DeletedUser1049

Guest
bu sefer de adam gelişemez ki. misal adam benim olduğu bölgede oyuna başladı. etrafında THOR'dan başka neredeyse hiç ittifak yok. şehrini ilk geliştirdiği anda biri kapacak zaten. ben o kadar şehir ve desteğe rağmen dayanamıyorum , birde adamın hiç destekçisi yok tek saldırıda ayaklanma çıkar zaten. artık kolonide de milisleri keser alırsınız şehri :D

DeletedUser768

Guest
Sen yine iyisin destek başkasından geliyor saldıran başkası.Op larda o kadar saldırmaya motive oluyoruzki şehir alındıktan sonra saldırılar devam ediyor. :)

Dayanamıyorsan benim tek olduğum adaya gel saldırı çıkmıyıcam sana.Birde üstüne 100 birem destek atıcam. :D
Biraz kp kasıyım sana gelen saldırılardan.hayalet şehirlere 1 birem atıp 15 20 kayık askeri kestirmek artık haz vermemeye başladı.

DeletedUser1049

Guest
oyunda ilk daldığınız oyunculardan biriyim herhalde. MTSeven sağolsun 1 hafta arayla 2 gün saldırdı. 2 kere günün savunmacısı yaptı beni. ondan kastığım kp'yle zaten bu zamana kadar geldim :D 1-2 ay önce tekrar başladınız gene kasıyoz kp. istiyorsan şimdide atabilirsin yani destek sorun olmaz benim için :cool:

DeletedUser690

Guest
Moral alinmasina yeterince engel bence:) ittifaka girebilirler sonucta bu da diger boyutu işin

DeletedUser

Guest
yahuu oyun yeni baslıyor bune acelen 15 ay war daha harikalar cagına kim öle kim kala :) ufaktan geliyoruz yanınıza siz sıkıntıya girmeyin uzak denizleride hiç merak etmeyin ;=)

DeletedUser768

Guest
yahuu oyun yeni baslıyor bune acelen 15 ay war daha harikalar cagına kim öle kim kala :) ufaktan geliyoruz yanınıza siz sıkıntıya girmeyin uzak denizleride hiç merak etmeyin ;=)

15 ay var fakat şimdiden 2 grup oluşması lazım ki eğlenceli geçsin 15 ay.Yoksa 15 ay geçmez.
Ufaktan geliyoruz demişsinde yine yazık olucak be sana.Birde forumda multiden ceza alıcaksın.Tüh.Neyse sen yine başka isim bulursun.Multi önemli şey senin için değil mi? Multi hesaplarını belli edersen şikaye etmeden silebiliriz oyundan.Haber ver yeterli. :D

Bu arada fearcığım geçmiş olsun.Alışıksın fakat yinede biz medenice geçmiş olsun diyelim.

Not:Hadi isimi değiştirdin bari biraz mantıklı davranıp Gamma da şehir isimlerini düzgün koysaydın.

DeletedUser

Guest
herkese selam.bu arada biz hala THOR un Beta için koyduğu kuralları açıklamasını bekliyoruz.açıklayın da biz de uyalım artık şu kurallara:)

DeletedUser

Guest
betanın kural koyucuları :) sadece birkaç denize hakimler bence betanın palavracıları :)

DeletedUser768

Guest
betanın kural koyucuları :) sadece birkaç denize hakimler bence betanın palavracıları :)

Haritanın ortasından öyle bir uzaklaştınızki artık casus bile gönderilmiyor.Sonra gelip sadece birkaç denizin hakimisiniz diyorsun.Bu nasıl cesaret anlamıyorum.Şuanda kaçıncı denizdesiniz o bile belli değil.Korkudan ya 30 lu denizlere kaçtınız yada 70 lilere.50 li denizlerde 1 2 şehriniz var sadece onlarda 3 5 asker basıp saldırmayı denemeye cesaretiniz var.Diğer şehirleriniz bomboş tüm savunma askerleriniz 50 li denizlerde.

Şimdi o korkudan kurduğunuz şehirlere saldırı çıksak ne olur acaba?

DeletedUser

Guest
o 70 de ittifağa yeni girmiş bi arkadaş var bulunduğumuz denizler belli girdiğimiz denizler de casus raporu almak mı istiyorsun 20 şehrinizin olduğu adada bi şehir aldık 5 dk ya gider casusun ordan alabilirsin. aşağıda harita linkini ekliyorum burda kimin nereye hakim olduğu belli biz sizin gibi palavra atmıyoruz direk linkini ekliyoruz . Hay Allah'ım ya adam 70 lere kaçıyosunuz diyo adam söylediği şeye önce bi kendi inanır. :)
http://grepointel.com/map.php?server=tr2&ref=q4cvclzrzo89fpoji0ntfknowwux5vawyjdq39k

DeletedUser768

Guest
Daha denizleri bile karıştırıyorsun daha ne diyelim?
Buyur bende sana direk liste veriyimde linkle uğraşma;
Deniz:Şehir Sayısı
33:6
42:2
52:7
63:12
64:12
74:3
85:6
86:3

Örnek olarak verdiğim casus göndermeyide nasıl anladın hayretler içinde kaldım.Rapor almayada gerek yok savunmanız belli.Uzaydaki şehirlerinizden bize yakın şehirlerinize savunma atıp orda 2 3 asker basıp saldırı atmayı deniyorsunuz.

Bu arada link verirken bir daha kontrol ette tekrar tekrar rezil olma.

Konuyuda ikili muhabbete çevirmiyelim.Hala söyliyebilicek birşeyin varsa özel mesajdan ulaşırsın oli ciğim.

DeletedUser

Guest
sana söyleyeceğim şey sen betada mı oynuyorsun onu bi kontrol et :) betada oynayan herkesi yok sayarak böyle bi konuyu açan sizsiniz daha sonra savunma yapıyorsunuz diye ağlıyorsunuz. ağlayacaksanız oynamayalım veya siz farm tipi oyunlara geçin :)

DeletedUser768

Guest
Öncelikle konuyu 2 li muhabbete çevirmiyelim dedim insan gibi anlıyamıyorsanız yapıcak birşey yok.Yetkililere mesaj atarım birazdan temizlerler 2 li muhabbet mesajlarını.

Sonra ise az laf çok iş.Savunma yapıyorsunuz diye ağlıyorum evet.Sizin halinize ağlıyorum.Korkudan kaçıcak delik arıyorsunuz nerdeyse. :)
Bu arada az önce linkli konuşuyordun ne olduda birden linksiz konuşmaya başladın?Liste verince birşey diyemedin?
Fakat anladım ben senin problemini.Yaşını bilmiyorum fakat daha haritada neresi kaçıncı deniz bilemiyorsun.O sebeple böyle yüzsüz bir şekilde konuştuğunu tahmin ediyorum.

Önceki mesajımdaki listeyi istersen bir kağıda yazıp ezberle.Bak o denizler sizin saklanma yerleriniz.Bir süre sonra tekrar yazıcam o denizlerdeki durumları.

"BARAN iTTiFAK ORDUSU" 'nun saklandığı denizlerin hazin sonu YAKINDA GREPOLİS FORUMUNDA...

DeletedUser

Guest
bende bu ikili muhabbetten sıkıldım listende sadece belirli denizler olduğu ve gerçeği yansıtmadığı için cevap verme gereği bile duymadım senin yazdığın yalan yanlış bilgilerle değil doğrudan haritayı yayınladım isteyen bakıp kimin nereye hakim olduğunu ve sizin 55. denize ve onun sınırlarına ait bi ittifak olduğunu anlar kim doğruyu söylüyo ortaya çıkar. kaçma meselesine gelince daha iki gün önce sizin bulunduğunuz denizden iki şehir aldık birini de ben aldım kaçma yok üstünüze üstünüze geliyoruz.

DeletedUser

Guest
Öncelikle konuyu 2 li muhabbete çevirmiyelim dedim insan gibi anlıyamıyorsanız yapıcak birşey yok.Yetkililere mesaj atarım birazdan temizlerler 2 li muhabbet mesajlarını.

Sonra ise az laf çok iş.Savunma yapıyorsunuz diye ağlıyorum evet.Sizin halinize ağlıyorum.Korkudan kaçıcak delik arıyorsunuz nerdeyse. :)
Bu arada az önce linkli konuşuyordun ne olduda birden linksiz konuşmaya başladın?Liste verince birşey diyemedin?
Fakat anladım ben senin problemini.Yaşını bilmiyorum fakat daha haritada neresi kaçıncı deniz bilemiyorsun.O sebeple böyle yüzsüz bir şekilde konuştuğunu tahmin ediyorum.

Önceki mesajımdaki listeyi istersen bir kağıda yazıp ezberle.Bak o denizler sizin saklanma yerleriniz.Bir süre sonra tekrar yazıcam o denizlerdeki durumları.

"BARAN iTTiFAK ORDUSU" 'nun saklandığı denizlerin hazin sonu YAKINDA GREPOLİS FORUMUNDA...
dostum sen bu oyundan ne kadar anlıyosun bilmiyorum ama bizim pek kaçacak delik aradığımız falan yok:)özellikle size doğru gelmeye çalışıyoruz kuralları sizden öğrenmek için:)neyse sonuçta bir oyun, amaç kimseyi küçük görmeden zevk almak başarılı olmak.küçük gördükleriniz oyunu sizden daha iyi biliyor da olabilir unutmamak lazım.saygı çerçevesi içinde oyunumuza bakalım

DeletedUser768

Guest
dostum sen bu oyundan ne kadar anlıyosun bilmiyorum ama bizim pek kaçacak delik aradığımız falan yok:)özellikle size doğru gelmeye çalışıyoruz kuralları sizden öğrenmek için:)neyse sonuçta bir oyun, amaç kimseyi küçük görmeden zevk almak başarılı olmak.küçük gördükleriniz oyunu sizden daha iyi biliyor da olabilir unutmamak lazım.saygı çerçevesi içinde oyunumuza bakalım

Oyunda acemiyim.1 yıl bile dolmadı daha.Ama çok şükür bana yeticek kadar biliyorum.Ne demişler "Bilmemek değil öğrenmemek ayıp..."
Bize doğru gelmeye çalışmanızı tebrik ediyorum.Fakat artık çalışmayın gelin.Heyecan olur.Kurallarıda merak ediyormuşsunuz bahaneyle öğrenirsiniz.

Evet bu konuda tamamen katılıyorum.Bir oyun ve oyunda rakipte olsak bu düşman olduğumuz anlamına gelmez.Zaten daha 1 yıldan fazla zaman var asıl oyunun başlamasına.Saldırılarla muhabbetle gırgır şamatayla zaman öldürmek.
Küçük görme konusunda ise hiçbir rakibi küçümsemek doğru değil.Oyunda sıralama puana göre yapılıyor buda benim puanım fazla ben daha güçlüyüm gibi bir saçmalık doğuruyor.Ama sadece çiftlik basarak askeri şehir yapan birçok kişi var.Bu sebeple her zaman karşımızdaki rakibi ciddiye almalıyız.Puanı kaç olursa olsun.

Son sözünüze katılıyorum kesinlikle.Tamamen saygı çerçevesinde oyuna bakalım ki ilerliyen zamanlarda tatsızlıklar olmasın.

İyi Forumlar

DeletedUser1049

Guest
ben yokken doldurmuşsunuz forumu :D bana da haber verseydiniz de bende katılsaydım muhabbete :D

DeletedUser

Guest
1 multiden atılmadım küfür ettigim için atıldım canım şehir isimlerime kadar degiştirildi oyun yönetimi tarafından hayalete düşmeden...
hkntem-skyhan neden atıldı :) git multicilerine sor astalavanın hesabı neden kapandı foxy123 hesabı kimindi ona devrettiniz :)
bu arada kural koymanızda şahene tüm ittifaklara mesaj atıyonuzya kopardınız beni resmen

Editlendi/@sefastian