[OYUN] Simülatör Etkinliği Hakkında Sorular

DeletedUser

Guest
Aff edersiniz ben "4. sorunun cevabında gece bonusunu da kullansak, e-posta gönderirken onu da yazacakmıyız?" diye yazacakdım.

DeletedUser

Guest
son soruda saldırı biriminden kullanamazsınız yazıyor ama hangi birimlerin kaçar tane kullanıldığı yazmıyor. birde sur varmı yokmu şans yüzdemiz kaç falan hiç birşey yazmıyor.resim olmayınca soruda açık olmamış sanki nasıl cevap vereceğiz

Liwet

Community Manager
Grepolis Takımı
Community Manager
son soruda saldırı biriminden kullanamazsınız yazıyor ama hangi birimlerin kaçar tane kullanıldığı yazmıyor. birde sur varmı yokmu şans yüzdemiz kaç falan hiç birşey yazmıyor.resim olmayınca soruda açık olmamış sanki nasıl cevap vereceğiz

Resimde gördüğünüz birimler size saldıran birimler. Sayıları da mevcut. O birimlerin aynılarından kullanamazsınız, başka türler denemelisiniz. Şans ve moral faktörü bu soruda verilmedi, hesap dışında bırakılacak. Onun yerine gece bonusu "Saf" ve "Kahraman gücü" etkileri hesaplanmalı. Sur seviyesi ise soruda 17 olarak verildi. Sizin yazdığınız sıralarda ekran görüntüsünü yüklediğimiz sitede teknik bir arıza vardı ve resim bir süre görünmedi, sanırım o nedenle aklınızda soru işaretleri oluştu. Şimdi net mi?

DeletedUser

Guest
teşekkürler Liwet bende sonradan farkettim alttaki uyarı yazısını

DeletedUser

Guest
fetih saldırısı yaptım ama başarılı olmadı neden acaba herşey wikideki gibiydi ama olmadı.belki kültür seviyesinden dolayıdır kaç olması lazım kültür seviyesinin

DeletedUser

Guest
üsteki mesajı yanlışlıkla buraya yazmışın kusura bakmayın

Liwet

Community Manager
Grepolis Takımı
Community Manager
Salı gecesine kadar son sorunun cevaplarını almaya devam edeceğiz. Ardından puanları hesaplayıp forumda kazananları açıklayacağız. Şu anda öngörülen 1 Ağustos Çarşamba akşamı sonuçların açıklanması. Ancak hesaplamalar uzun sürerse 1 gün gecikebilir.

DeletedUser

Guest
hadi hayırlısı ozaman çok sabırsızım inşallah kazanırım çok ihtiyacım var o altınlara ama tahminim benden daha başarılı arkadaşlarım var.

DeletedUser48

Guest
Gökbörü tebrikler :) Sanırım cevapları göndermede benden hızlı davranmışsın ;)

DeletedUser

Guest
teşekkürler ares. grepolis ekibinede teşekkür ediyorum.bu tür organizasyonların devamını bekliyoruz.bu arada tebrikler ares:)

DeletedUser

Guest
sizce ideal bir saldiri ordusunda hangi birimden kac tane olmasi gerekir? ve bir de ideal savunma ordusunda da ayni, hangi birimden kac tane basilmasi gerekir?