[OYUN] Simülatör Etkinliği Hakkında Sorular

Mr.Storm

Takım Lideri
Grepolis Takımı
Takım Lideri
Temmuz ayı boyunca yapılacak olan etkinliğimiz hakkında aklınıza takılanları bu başlık altında sorabilirsiniz.

Liwet

Community Manager
Grepolis Takımı
Community Manager
Kurallarda da yazdığı gibi, cevabı etkinlik@team.grepolis.org adresine göndereceksiniz.

Cevap, simülatörün ekran görüntüsü(örnek sorunun cevabındaki ekran görüntüsü gibi) veya net asker sayısı ve türü olabilir.

DeletedUser

Guest
Bir sorunun farklı cevaplarını tek bir kişi yollayabilir mi ne zaman açıklanacak bilen kişi(ler)

Liwet

Community Manager
Grepolis Takımı
Community Manager
Tek bir doğru cevap gönderilmesi yeterlidir.
Her çarşamba ve cumartesi birer soru sorulur.
Cevap, bir sonraki sorunun sorulduğu gün açıklanır.

DeletedUser602

Guest
Herkes doğru cevabı verdiği takdirde puan almıyor mu?

DeletedUser

Guest
Hayır, yanlış anladınız. Bir mesajın içinde doğru bildiyim bütün cevabları yazdım. Onları diyorum kabul edile bilirmi?

Mr.Storm

Takım Lideri
Grepolis Takımı
Takım Lideri
Ben bir kaç cevab verdim. Onlar kabul edile bilirmi?

Günde sadece 1 cevap verebilirsiniz. Doğru cevap veren herkes etkinlik puanını alacaktır. Aynı mesaj içerisinde verilen birden fazla cevap kabul edilmeyecektir. Yeni soru sorulana kadar eski soru hakkında cevap vermeye devam edebilirsiniz.

DeletedUser

Guest
Şimdi biz günde bir tane mesaj gönderme hakkına sahibiz. Gönderdiryimiz günden bir sonraki gün mesaj gönderdiyimizde ondan önceki verdiyimiz cevab etkisiz mi olur yoksa ikisi bir arada cevabımız olarak mı kalır?
Örneyin: benim bu gün verdiyim cevab xx (her hangi birim), yarın verdiyim cevab yy (öncekinden farklı olan her hangi birim). Yani fikrimi deyişdirdim gibi oluyor. Şimdi yy gönderdiyimde xx silinirmi yoksa kalırmı? Bu arada ikisi de kendi fikrimce doğru. Ama yöneticinden cevabın ne geleceyi belli olmaz.
Sorunumu bu gün çözerseniz, çok sevinirim...
Önceden teşekkürler...

Liwet

Community Manager
Grepolis Takımı
Community Manager
Şimdi biz günde bir tane mesaj gönderme hakkına sahibiz. Gönderdiryimiz günden bir sonraki gün mesaj gönderdiyimizde ondan önceki verdiyimiz cevab etkisiz mi olur yoksa ikisi bir arada cevabımız olarak mı kalır?
Örneyin: benim bu gün verdiyim cevab xx (her hangi birim), yarın verdiyim cevab yy (öncekinden farklı olan her hangi birim). Yani fikrimi deyişdirdim gibi oluyor. Şimdi yy gönderdiyimde xx silinirmi yoksa kalırmı? Bu arada ikisi de kendi fikrimce doğru. Ama yöneticinden cevabın ne geleceyi belli olmaz.
Sorunumu bu gün çözerseniz, çok sevinirim...
Önceden teşekkürler...

Günde 1 cevap gönderdiğinizde içlerinden hangisi doğru ise o sayılır. Birden fazla doğru cevap olsa bile her soru için 1 kez puan alabilirsiniz. Doğru cevaptan sonra yanlış bir cevap gönderseniz bile doğru cevabınız silinmez.