[OYUN] Simülatör Etkinliği Hakkında Sorular

DeletedUser

Guest
çarşamba ve cumartesi akşamı sorulacak diyor ama saat kaçta o belli değil belirtieseniz sevinirim

Mr.Storm

Takım Lideri
Grepolis Takımı
Takım Lideri
çarşamba ve cumartesi akşamı sorulacak diyor ama saat kaçta o belli değil belirtieseniz sevinirim

Soru saatleri düzensiz olarak belirlenmiştir. Saatlerin belirtilmemesinin amacı oyuncunun forumu takip etmesidir. Ayrıca soru yayınlandığı zaman resmi facebook sayfasında bilgilendirme yapılmaktadır.

DeletedUser

Guest
Ben cevabları oyunda kayıtlı olmadığım bir e-adresle gonderdim. Sonrasında bana bir mesaj gedi ki, oyunda kayıtlı olduğunuz e-adresle cevab göndermelisiniz, aksi takdirde cevabınız sayılmayacak. Ben de oyundaki ayarlardan e-adres deyişdirerek mesaj gönderdiyim adresi yazdım. Şimdi verdiyim cevablar sayılacakmı? Ayrıca 2.soru geldikden sonra e-ares deyişdirdim.
Lütfen bana yardım edin...TEŞEKKÜRLER...

Liwet

Community Manager
Grepolis Takımı
Community Manager
Ben cevabları oyunda kayıtlı olmadığım bir e-adresle gonderdim. Sonrasında bana bir mesaj gedi ki, oyunda kayıtlı olduğunuz e-adresle cevab göndermelisiniz, aksi takdirde cevabınız sayılmayacak. Ben de oyundaki ayarlardan e-adres deyişdirerek mesaj gönderdiyim adresi yazdım. Şimdi verdiyim cevablar sayılacakmı? Ayrıca 2.soru geldikden sonra e-ares deyişdirdim.
Lütfen bana yardım edin...TEŞEKKÜRLER...

Adresinizi güncellediğinizi belirten ve yeniden cevabınızı içeren bir e-posta atarsanız cevabınız sayılır.

DeletedUser

Guest
Puanlar verilen doğru cevabların sayına göre mi yoksa bir tanesinin doğru olmasınının yeterliliyine göre mi verilir?
Misal, sorunun değeri 2 puandır. 2 doğru cevab verdik. Şimdi 2 puan mı yoksa 4 puan mı alıyoruz?

DeletedUser

Guest
TEŞEKKÜRLER, LIWET. Ayrıca 1. soruya verdiyim cevabların kabul edildiyini öyrene bilirmiyim?

DeletedUser

Guest
her yeni soruda oyundayken mesaj gelecek mi? soru soruldu diye.

Mr.Storm

Takım Lideri
Grepolis Takımı
Takım Lideri
Puanlar verilen doğru cevabların sayına göre mi yoksa bir tanesinin doğru olmasınının yeterliliyine göre mi verilir?
Misal, sorunun değeri 2 puandır. 2 doğru cevab verdik. Şimdi 2 puan mı yoksa 4 puan mı alıyoruz?

Puan sadece bir kere verilmektedir. 2 kere doğru cevap vermeniz 4 puan alacağınız anlamına gelmez.

TEŞEKKÜRLER, LIWET. Ayrıca 1. soruya verdiyim cevabların kabul edildiyini öyrene bilirmiyim?

Cevaplar yeni soru sorulduğunda açıklanmaktadır. Buna göre kendi puanınızı hesaplayabilirsiniz. Ayrıca etkinlik sonunda toplam puanlar açıklanacaktır. Eşitlik olması durumunda cevaplanma süresi esas alınacaktır.

her yeni soruda oyundayken mesaj gelecek mi? soru soruldu diye.

Yeni sorular forum üzerinden duyurulmaktadır.

DeletedUser

Guest
oyun güzel oyun için düşünülen ödüller güzel ama keşke oyunda 1.2.3. olanların ödüllerinden hariç kazanamayan ama bütün sorulara cevap vermiş olan yani forumda oyunu takip etmiş olan kişilerede teselli ödülü gibi ufak ödüller verilse çok daha güzel olacak. mesela 50 altın 100 altın 150 altın 200 altın.....:)))

DeletedUser

Guest
Aff edersiniz, 3. soruda galiba 1 savaş arabası 3 nüfusdur diye yazmışlar. Ama 1 savaş arabası 4 nüfusdur.

Liwet

Community Manager
Grepolis Takımı
Community Manager
oyun güzel oyun için düşünülen ödüller güzel ama keşke oyunda 1.2.3. olanların ödüllerinden hariç kazanamayan ama bütün sorulara cevap vermiş olan yani forumda oyunu takip etmiş olan kişilerede teselli ödülü gibi ufak ödüller verilse çok daha güzel olacak. mesela 50 altın 100 altın 150 altın 200 altın.....:)))

Keşke yapabilseydik ancak yarışmaya katılım oldukça yüksek sayıda olduğu için bu mümkün değil.

Aff edersiniz, 3. soruda galiba 1 savaş arabası 3 nüfusdur diye yazmışlar. Ama 1 savaş arabası 4 nüfusdur.

Süvari yazılacakken Savaş Arabası yazılmış. Sorunun içeriğini etkilemese de düzeltildi.

Liwet

Community Manager
Grepolis Takımı
Community Manager
Sevgili oyuncularımız gelen sorularla ilgili olarak şunu tekrar açıklamak gereği duyduk;

Her oyuncumuzun cevabına doğru veya yanlış diyerek cevap vermemiz mümkün olmayacağından, ceveplarınızın doğru olup olmadığını oyun içindeki sümiltaörden kontrol edebilirsiniz. Puan durumunuzu ise cevap verdiğiniz soruların puanlarına göre kendiniz tutunuz. Grepolis Takımı herkesin puanını etkinlik bittiğinde toplu olarak hesaplayacaktır.

DeletedUser

Guest
3. sorunun cevabında gece bonusunu da kullansak, e-posta gönderirken onu da yazacakmıyız?

DeletedUser

Guest
Bu arada facebook resmi sayfınızın adını öyrene bilirmiyiz?