[OYUN] Ödüllü İttifak Arması Yarışması Hakkında Sorular

DeletedUser

Guest
bende kendim tasarladım yayınladıgım armayı . bir eşini daha bulan olursa ben 15000 altın gönderiyim kendisine... en azından hangilerinin kabul edilmedigini yazsanız . zan altında kalmasak

DeletedUser2269

Guest
Logoyu ben yaptım, benim tasarımımdır diyen varsa yazsın ne için diskalifiye olduğunu yazayım.

DeletedUser2269

Guest
aynı şekilde bende yapmış olduğum armayı kendim yapmıştım. hala psd. dosyası duruyor bilgisayarımda. herkesin emek verip yapmış olduğu çalışmaları bir çırpıda yok saydınız.. kendi adıma üzüldüm bu almış olduğunuz karara..

Sizin paylaştığınız
e7r1Ll.gif

Orjinali
athletics-logo.png

Yapmış olduğunuz logoda sadece isim değiştirmişsiniz.
1. Kurala göre: Yarışma platformuna gönderilen logolarla ilgili ortaya çıkabilecek telif hakkı ihlallerinin tüm hukuki sorumluluğu katılımcıya aittir. Tasarımlar başka platformda yayınlanmamış olmalıdır.

bende kendim tasarladım yayınladıgım armayı . bir eşini daha bulan olursa ben 15000 altın gönderiyim kendisine... en azından hangilerinin kabul edilmedigini yazsanız . zan altında kalmasak
Paylaşmış olduğunuz logo 200x287 px boyutlarındadır.
Kurallarda 300x300 px yazmaktadır.

DeletedUser768

Guest
Düzenlenen yarışmadan doğal telif hakları ihlaliyle ilgili olarak Grepolis Türkiye Yönetimi adına uygulanacak yaptırımlar nelerdir?
Söz konusu ihlaller hakkında ilgili mercilere haber verilip verilmediğini açıklıyabilir misiniz?

İyi Forumlar

DeletedUser

Guest
walla gıpta ettım bak photoshopla anca bu kadarı cevrılır *-* altın cıkmıycak sızden o kesınlestı

DeletedUser768

Guest
Düzenlenen yarışmadan doğal telif hakları ihlaliyle ilgili olarak Grepolis Türkiye Yönetimi adına uygulanacak yaptırımlar nelerdir?
Söz konusu ihlaller hakkında ilgili mercilere haber verilip verilmediğini açıklıyabilir misiniz?

İyi Forumlar

İyi Forumlar

DeletedUser

Guest
Yarışma 15 gün daha uzatıldı.
Kurallara dikkat ederek tekrar tasarımlarınızı paylaşabilirsiniz.

Merhaba peki bir şey sormak istiyorum , bizim ittifak AKıncılar adına yarışmaya katılan ruhsatsız isimli oyuncunun hazırladığı armada ne tür bir problem var ? Özgün bir arma olduğunu düşünüyorduk biz o armanın .

DeletedUser2269

Guest
Merhaba peki bir şey sormak istiyorum , bizim ittifak AKıncılar adına yarışmaya katılan ruhsatsız isimli oyuncunun hazırladığı armada ne tür bir problem var ? Özgün bir arma olduğunu düşünüyorduk biz o armanın .
Ölçüleri uygun değildir.

DeletedUser

Guest
yazık oldu , özelden mesaj felan atsaydınız bari uygun özellik taşımayanlara , yönetim olarak ayrı ayrı görevleriniz var , çok mu zor du bunu yapmak , grepolisi güzelleştirecek böyle bir organizasyonda , yarışmada eksiği yarışma biriminden bir gün önce öğrendik değiştiremedik bile bitti yarışma . Çok güzel ve saatlerce uğraşılarak yapılan bir arma hakkettiği değeri bulamadı boyutları uygun değil diye . Yani saatlerce verilen emekle hazırlanan bir armanın boyutlarının küçük olduğunu 4 saniyelik bir mesajla atsanız güzel olurdu , üzüldüm açıkçası . Kaybeden yarışmanın zenginliği oldu bence .
Yazıma geç haber verilen resmimizi düzelterek koyuyorum saygıyla Resized-XLMWD.jpg

DeletedUser

Guest
akıncılar 1453.png büyük bir üzüntüyle buda son hali , emekler boşa gitti . O kadar hazrılanmalar .