[OYUN] Ödüllü İttifak Arması Yarışması Hakkında Sorular

Liwet

Community Manager
Grepolis Takımı
Community Manager
Etkinlikle ilgili sorularınızı bu başlık altında sorabilirsiniz.

DeletedUser1687

Guest
ödulu tum ıttıfak uyelerıne ayrı ayrımı verılcek

DeletedUser2346

Guest
Yaptığımız armaları ittifakımızın sancağı olarak kullanabilirmiyiz ?

DeletedUser2346

Guest
ama herkes kopyalıyor bir yerlerden onları oylama dışı tutarsanız değilmi

DeletedUser

Guest
.gif uzantılı resimler kullanamıyormuyuz acaba?? çok daha güzel olacagını düşünüyorum

DeletedUser

Guest
.gif uzantılı resimler kullanamıyormuyuz acaba?? çok daha güzel olacagını düşünüyorum

kurallar belirlenmiş maalesef :)

Kurallar:
1- Yarışma platformuna gönderilen logolarla ilgili ortaya çıkabilecek telif hakkı ihlallerinin tüm hukuki sorumluluğu katılımcıya aittir. Tasarımlar başka platformda yayınlanmamış olmalıdır.
2- Logolar iki ya da üç boyutlu olabilir.
3- Yarışma, amatör ve profesyonel tüm tasarımcılara açıktır.
4- Yarışmacılar en fazla 2 eserle yarışmaya katılacaktır.
5- Yollanacak çalışmalar, jpeg, jpg, png veya bmp uzantılı ve 300x300 px ölçülerinde olmalıdır.
6- Yapılan logolar 31 Mart 2014 Pazartesi Saat: 23:59 ' a kadar bu konuya gönderilmelidir.
7- Yarışma hakkındaki sorularınızı burada sorabilirsiniz.
8- Siyasi, dini ve cinsel içerikli ve yukarıdaki kurallara aykırı olan çalışmalar, yarışmadan diskalifiye olacaklardır.
9- Yarışma bölümüne çalışma yollayan her üye şartları kabul etmiş sayılır.

DeletedUser

Guest
Başlangıç Tarihi: 10 Mart 2014 Pazartesi
Bitiş Tarihi: 31 Mart 2014 Pazartesi Saat: 23:59
Sonuçların Açıklanması: 1 Nisan 2014 Salı Akşamı

sabırsızlıkla beklıyyoruz

DeletedUser

Guest
"Yarışma platformuna gönderilen logolarla ilgili ortaya çıkabilecek telif hakkı ihlallerinin tüm hukuki sorumluluğu katılımcıya aittir. Tasarımlar başka platformda yayınlanmamış olmalıdır."

Bu kuralı yayınlamış olmamıza rağmen gelen logoların %99'unun farklı sitelerden alınan çalışmaların üzerine sadece klan isminin yazılması ile yaratıldığı ya da bir efekt uygulanarak farklılaştırıldığı gözlemlenmiştir. Bu sebeplerden yarışmamız 15 gün daha uzatılmıştır. Tüm oyuncular katılmış dahi olsalar yeniden logo tasarımlarını gönderebilirler. Bu süre sonunda yine değerlendirilebilecek bir grafik elde edilemezse yarışma iptal edilecektir.

Hepinize başarılar dileriz

gecın bu işlerı

DeletedUser2168

Guest
Sayın yönetici,

Yarışma kapsamı gereğince hazırlamış olduğum arma şuan forum bölümünde mevcuttur. "Tüm oyuncular katılmış dahi olsalar yeniden logo tasarımlarını gönderebilirler." sözü gereği, yeniden aynı armayı yüklemem mi gerekmektedir? %1'lik kesimin içinde olduğumu düşünüyorum. Zira, tasarlamış olduğum armamın çalışma dosyaları hala elimde. Yarışmanın iptal olması bizleri mutsuz edecektir.
İYİ ÇALIŞMALAR

DeletedUser2269

Guest
Yapmış olduğunuz çalışmaları kurallara uygun olarak düzenleyin.

DeletedUser

Guest
aynı şekilde bende yapmış olduğum armayı kendim yapmıştım. hala psd. dosyası duruyor bilgisayarımda. herkesin emek verip yapmış olduğu çalışmaları bir çırpıda yok saydınız.. kendi adıma üzüldüm bu almış olduğunuz karara..