Yeni Versiyon Hataları

• Konuyu başlatan 56siirt56
  • Başlangıç tarihi
Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser

Guest
Yeni versiyonla birlikte hatalar çıktı örneğin en basitin den haritada geçerli şehre atla diyince sağ tarafta kalan bazı köyler kayboluyor ancak üstüne tıklayınca geri geliyorlar.

DeletedUser

Guest
Bu sorun sizin internet bağlantınızdan veyahut çerezlerden kaynaklı bir problemdir. Haritada tüm fonksiyonlar hatasız şekilde çalışmaktadır.

DeletedUser

Guest
hayır o çerez konusu aklıma geldi fakat bir kaç arkadaşa da sordum onlarda da aynı sorun var :)

DeletedUser

Guest
Hmmm. O zaman sorunun bir ekran görüntüsüyle birlikte destek sisteminden gerekli bölüme ticket atarsanız sorunun çözüm yoluna daha hızlı ulaşabilirsiniz.

DeletedUser

Guest
yeni sürümde benim adadaki köylere ulaşmam güçleşti sürekli aç-kapa yapmak zorunda kalıyorum,görüntüsü kaybolan şehirleri saymıyorum

DeletedUser

Guest
Dediğim gibi arkadaşlar problemlerin ekran görüntüleriyle birlikte destek sisteminden bildirirseniz operatör arkadaşlarımız sizlere daha hızlı ve iyi yardımcı olacaklardır.

DeletedUser

Guest
gece görüntüsü hepten içler acısı,mausa yapışıyor bölge herhangi bi yere tıklayıncada minik harita normal haritanın içinde mausla beraber geziyor,,naptınız bilmiyorum ama eski versiyonu özleyecez galiba :confused:

DeletedUser

Guest
yeni versiyonla ilgili degişen konuları ve hata olabilecegini belirtmişler düzelirmiş en kısa zamanda

Mr.Storm

Takım Lideri
Grepolis Takımı
Takım Lideri
Güncelleme yapıldıktan sonra tarayıcı çerezlerinizi yenilemeniz ve oyuna tekrar giriş yapmanız gerekmektedir. Yaşanan kişisel sorunların bir çoğu tarayıcılar yüzünden kaynaklanmaktadır. Çiftçi köyleri ve koordinat değiştirildiğinde şehirlerin gözükmemesi ile ilgili sorun ise tarafımızdan bilinmektedir. Çözülmesi için gerekli çalışmalar yapılmaktadır. Bunun dışında aldığınız farklı hataların ekran görüntülerini veya imkanınız varsa video görüntülerini bize iletirseniz çözüm aşamasını daha hızlı bir hale getirebiliriz. Takımımıza verdiğiniz destek için şimdiden teşekkür ederiz.

Durum
Konu yanıtlara kapalı.