Yeni server

• Konuyu başlatan DeletedUser3432
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser3432

Guest
Kolay gelsin herkese. Efesten sonra yeni dünya ne zaman açılacak ve fetih/ayaklanma hangisi olacak. Teşekkürler iyi oyunlar

DeletedUser3436

Guest
1x1 açımış şaka gibi son iki ayaklanmalı server 2x1 bu üçüncüsünü 1x1 açıyorlar. bu türkiye serverına kim bakıyor bilmiyorum ama hiç bir şeyden anlamıyor, oyunun içine ediyor, oyuncu kaçırıyor.
Türkiye serverlerının içine ettiniz bu nedir görmüyor musunuz delfi de efesde oyuncu kalmadı sizin yüzünüzden acilen bu türkiye serverlarına bakan ekip değiştirilmeli aksi halde bu oyun türkiye de bitecek. sizde kına yakarsınız artık

DeletedUser3440

Guest
Kaç gün geçmiş bir yönetici cevap vermemiş. Yeni server bugün açıldı benim gibi bakmaya giren 175 puanlı dışında 80 kişi var onların çoğuda bir iki haftada bırakıcak. bu oyunun eskileri girmez bu servera.
Arkadaşlar altın satma stratejisin dışında( onuda böyle bir server açarak yanlış yapıyorsunuz) bir şeyler üretemezseniz bu oyunu Türkiye de bitireceksiniz.
Benim anlamadığım Türkiye de neden 3x3 bir ayaklanmalı server açmamakta ısrar ettiğiniz. Bunun makul bir nedeni var mı? Olmadığı için mi yöneticiler cevap vermiyor. Yoksa umrunuzda değil mi?
Şunu bilin ki yeni oyuncu başlamıyor bu oyuna benim gibi eskide kalan oyuncularaı da kaçırmak üzeresiniz

DeletedUser2969

Guest
Her serverda 1 ay oynayıp, hiç birşey yapmadan ortadan kaybolacagınıza emek verin. Bir server 2 yıl bile götürür sizleri.
oyun olalı 5-6 yıl oldu. 3 server oynasanız yeter yani.

Demek ki grepolisi oynamasını bilmiyorsunuz
smiley_emoticons_eazy_cool01.gif

DeletedUser3440

Guest
Mr.D yazdıklarının konu ile ilgisi yok.
Yukarıda yazanları okumadığını varsayarak Kısaca özet geçeyim istersen..Türkiye serverında oyuncu kalmadı bunun en büyük sebebi de grepolis yöneticileri, böyle bir oyuncu sıkıntısı varken bu şekilde 1x1 dünya açarak oyuncuları kaçırmaktan başka bir şey yapmıyorlar.

ayaklanmalı son 3 server
bizans 2x1
delfi 2x1
gythium 1x1
Türk serverlarında oyuncu kalmadı bunun en büyük sebebi de bu türlü yanlış saçma sapan uygulamalar.

DeletedUser2969

Guest
Hızlı tempo isteniyor bende isterim bende senin dedigine katılırım. 1x1 serverda oynamam hem fikiriz. Ama Hızlı serverıda tüm herkes basaramıyor beceremiyor.

1ay sonra cep telefonundan oynayanlar yok oluyor. cünkü ceptelefonu 20 sehirden fazlasını kaldırmıyor.
Bu durumda sen diyorsun ki hızlı server olsun. Onun yerine ben yavas server yaparım günümüzde artık cep telefonundan oynayan daha fazla oldugu icin. 6 ay oynar 1 yıl oynar. Hangisi daha iyi bunun kararını sen ver.

Çok adamla oynayıp. Hızlıca grepolis silen mi. (Bu oyuncular üzerine hiç tecrübe koyamadan hep yeni server arayışına giren ekip)
Az adamla oynayıp. Devamlı grepolis oynayan mı.(Emin ol bu faktör daha iyi oyuncu yetiştiriyor)

DeletedUser3440

Guest
O zaman olayı somutlaştırayım.
Gythium açıldı şu an oyuncu sayısı açısından yerlerde sürünüyor . Daha yeni açıldı erken diyebilirsin ama ondan önce açılan delfi de aynı durumda.
Hızlı server olayını tek kendi düşüncem olarak söylememiştim beraber hareket ettiğim bir çok arkadaş adına fikrimi paylaştım bu serverı 2x2 veya üstü olsaydı hep beraber girecektik. bizim rakip ittifaklarda aynı durumdaydı. Topluca bir vazgeçiş oldu.
Grepolis oyunu 2009 da başladı 2012 ye kadar ilgi artarak devam etti bir süre sonra grepolisinde katkılarıyla insanlar uzaklaşmaya başladı. Yeni oyuncu gelmedi eskilerin büyük bölümü bıraktı. yeni başlayanlar kalıcı olmadı ve halende olmuyor. Bunun sebepleri arasında seninde yazdığın gibi telden oyunu idare etmeye çalışmak .vs bir çok sebep var 20 şehir değil ben 10 şehirden sonrası için bile telefondan bu oyunu oynamak işkenceden farksız.
Gel gelelim grepolis yönetimi bunu kurtarmak için ( sadece altın satmaya odaklandıkları için) hiç bir şey yapmadı. Hatta insanları oyundan soğutmak, kaçırmak için ellerinden geleni yaptı yapmaya devam ediyor.server süresi, çiftçi köyleri .vs gibi radikal çözümlerler şöyle dursun oyundan haberi olmayan yatırımcı edasıyla, mantık hatalarıyla insanları kaçırmaya devam etti.
Açık örnek verdim yukarıda son açılan 3 server hız düşük en azından 3 serverdan birisi hızlı olmalıydı. geriye kalan bir avuç eski oyuncu en azından bu serverda devam ederdi.
İstedikleri kadar yavaş server açsınlar oyuncu gelmez aksine eskilerde kaçar sende söyledin.bu oyunu 3 sene oynayan kimse 1x1 de başlamaz. yeni oyuncuların gelmemesine; yurtdışındaki insanlara ve türkiyedeki insanlara alım gücüne bakmadan aynı fiyattan altın satmaları , radikal değişimler olmaması v.s bir çok sebep sayabiliriz ama eski oyuncularıda kaçırmamaları için en azından bir server yavaş bir server hızlı seçenekleri olmalı ki daha da yerlerde düşmesin bu oyun.

DeletedUser3438

Guest
Açılacak dediğiniz tarihte yeni dünyayi neden açamadiniz?

DeletedUser3432

Guest
Bende anlamadim bekliyoruz daha acilmadi yönetimin masallahi var aciklama geregi bile duyulmamis bravo

DeletedUser3438

Guest
Cidden terbiyesizlik oldu bu insanlar bekliyor acilacak diye

DeletedUser3432

Guest
Oyununa da yonetiminede... Oyundan soguttunuz milleti. Isterseniz silin kapatin hesabimi umrumda degil insanda heves birakmadiniz. Bi aciklama yapsaydiniz o da yok cunku umurlarinda degilki belkide uyuyorlar