Yeni Dünya Hızı

Yeni açılacak dünyamızın özellikleri sizce nasıl olmalıdır?

• oyun hızı : 1

Oylar: 2 5,1%
  • oyun hızı : 2

Oylar: 5 12,8%
  • oyun hızı : 3

Oylar: 32 82,1%

• Toplam oy kullanan
    39
  • Anket kapalı .

DeletedUser

Guest
Merhabalar arkadaşlar.

Sayın oyuncu arkadaşlarımız oyunumuzda açılacak olan yeni dünyanın hızı hakkında sizinde görüşlerinize başvuramak için yeni bir anket açtık. Sizin düşüncüleriniz bizim için değerli.

Ama şunu da belirtmek istiyorum. Açılan sunucularda son söz Innogames'e ait olsa da, istekleriniz konusunda bir fikir sahibi olabilmek için düşüncelerinizi bekliyoruz.

DeletedUser

Guest
Bence de oyun hızı 3 olmalı. yeni dünyanın ne zaman açılı cağını bilen var mı?

DeletedUser2255

Guest
Yeni dünyaya oyuncu bulabilecekmisiniz ? Yöneticileriniz değişmedikçe taraf tutmadikça kappa lambda nu gibi dünyalar gibi çiftlik oynatirsinz

DeletedUser

Guest
Siz oyun kurallarına uyduğunuz sürece hiç bir yönetici size keyfi keder işlem uygulamaz.Siz cezai işlem ile karşı karşıya kaldığınızda kural ihlali yapmışsınız ki size cezai işlem uygulanmış.

'İstiyorsunuz ki oyunda her türlü hareketi yaparım bana işlem yapamassınız' böğle bir harekete izin verilmez oyun kuralları ne ise uymak zorundasınız.

DeletedUser768

Guest
Ölmüş konu hortlatılmış bizde sallıyalım 1 2 yorum :) ;
Oyun hızı neden hep yüksek isteniyor,yapın 0,5 oyun hızlı bir dünya bakın nasıl oluyor. :)

Toxi,liwet ile görüşüp şirkete bildirin süreli bir dünya açılsın talep olursa devam edilir ;
Oyun hızı 0,5 birim hızı 2 olan bir dünya açılsın 15 günü koruma süresi olmak üzere 45 günlük.Yavaş oyundan zevk alanda olabilir yani hep hız hep hız nereye kadar.Fazla hız öldürür. :D

İyi Forumlar

DeletedUser2255

Guest
şuanda 3 dünyanızda oyun başladıktan sonra 1 ay sürmeden bitme durumuna geldi toxi daha bir bot programını bulamıyorsunuz goldberynin ismi melihtir dedik 70 şehirlik hesap gitti bize kirli çamaşırları ortaya döktürtmeyin siz bizden iyi bilirsiniz yunan altın alıyor diye banlanma verilmeyip saldırıya kapalı kapattınız deltada rezil oldunuz size bişey demiyorum bundan sonra da yeni dünya açılacaksa da doğru dürüst yönetici olsun bize oyunu bırakın diyen olmasın kusura bakmayın ama herkesinde bir sabrı vardır

DeletedUser

Guest
Ceza sisteminde işlenen kuralın işlem içeriği bellidir.

Eğer bir oyuncu kural ihlali yapıyorsa karşılığında cezai işlemle karşılaşır.Oyun kuralları bellidir ve herkesin uyması gerekir uyulmadığı anda ise cezai işlem yapılır.Lakin oyuncular hem kural ihlali yapıp cezai işlemle'de karşılaştığında kendini haklı çıkarabilmek için oyun içindeki arkadaşlarına akla hayale gelmeyen yalanlar söyler ve bu kişiler ne yazık ki bu yalanlara inanmaktadır.

Oyun kurallarına uyarak oynayan oyunculara keyfi keder işlem yapılmaz.

DeletedUser768

Guest
şuanda 3 dünyanızda oyun başladıktan sonra 1 ay sürmeden bitme durumuna geldi toxi daha bir bot programını bulamıyorsunuz goldberynin ismi melihtir dedik 70 şehirlik hesap gitti bize kirli çamaşırları ortaya döktürtmeyin siz bizden iyi bilirsiniz yunan altın alıyor diye banlanma verilmeyip saldırıya kapalı kapattınız deltada rezil oldunuz size bişey demiyorum bundan sonra da yeni dünya açılacaksa da doğru dürüst yönetici olsun bize oyunu bırakın diyen olmasın kusura bakmayın ama herkesinde bir sabrı vardır

Bot kullandığından eminsen,buradan veya destekten bir operatöre ulaşıcaksın hesapları 1 hafta-10 gün boyunda seri şekilde takip ediceksiniz operatörle beraber.Örnek;operatör çiftçi köylerinin toplanma zamanını kontrol eder sen saldırı ile savunma ve asker basma durumunu.Eğer ki bot varsa 1 hafta-10 gün içinde kesinlikle belli olur.Fakat bot olmayan hesaba çıkıpta bot bot diye desteksiz ithamda bulunuyorsan diyecek birşeyim yok.

Ceza sisteminde işlenen kuralın işlem içeriği bellidir.

Eğer bir oyuncu kural ihlali yapıyorsa karşılığında cezai işlemle karşılaşır.Oyun kuralları bellidir ve herkesin uyması gerekir uyulmadığı anda ise cezai işlem yapılır.Lakin oyuncular hem kural ihlali yapıp cezai işlemle'de karşılaştığında kendini haklı çıkarabilmek için oyun içindeki arkadaşlarına akla hayale gelmeyen yalanlar söyler ve bu kişiler ne yazık ki bu yalanlara inanmaktadır.

Yapılmaz değil, "Yapılmaması gerekiyor." olmalıydı.Sonuçta keyfi ceza verildiği oluyor fakat kuralları iyi bilen tecrübeli kişiler olunca itiraz ile cezayı kaldırtmasını çok iyi bilir... ;)
İyi Forumlar

DeletedUser

Guest
1247 dedi ki:
Yapılmaz değil, "Yapılmaması gerekiyor." olmalıydı.Sonuçta keyfi ceza verildiği oluyor fakat kuralları iyi bilen tecrübeli kişiler olunca itiraz ile cezayı kaldırtmasını çok iyi bilir...
misal ben :)

toxi dedi ki:
bu tarz sosyal içerikli mesajlarla ancak kendinizi kandırırsınız.. teknoloji bu kadar ilerlememiş olsa "neden hem cep telefonu ve bilgisayar ile oynuyorsun" bununla yetinmeyip "insanları gözünün üstünde kaş var diyip bu oyunu oynayamazsınız" diye ceza bile verirsiniz siz..

ancak oyuna yeni başlayan insanları korkutursunuz yetkilerinizle..

DeletedUser768

Guest

bu tarz sosyal içerikli mesajlarla ancak kendinizi kandırırsınız.. teknoloji bu kadar ilerlememiş olsa "neden hem cep telefonu ve bilgisayar ile oynuyorsun" bununla yetinmeyip "insanları gözünün üstünde kaş var diyip bu oyunu oynayamazsınız" diye ceza bile verirsiniz siz..

Başımıza taş yağacak valla melindaemirhan banlı değil.Bu dünyanın çivisi çıkmış gerçekten anladım bunu...

:D :D :D :D :D

İyi Forumlar

DeletedUser

Guest

Siz oyuncular hem kural ihlali yapacaksınız hemde cezai işlem uygulandığında isyan edeceksiniz.
Ne yazık ki öğle bir lüksümüz yok her kim ki oyun kurallarına uymayarak ihlal yaparsa yönetici görevimiz olarak karşılığında işlem yapılır.

DeletedUser

Guest
Bana bot diye ceza verdiler bilgisayar dan bild girmiyorum sağlık olsun :)

DeletedUser

Guest
Siz oyuncular hem kural ihlali yapacaksınız hemde cezai işlem uygulandığında isyan edeceksiniz.
Ne yazık ki öğle bir lüksümüz yok her kim ki oyun kurallarına uymayarak ihlal yaparsa yönetici görevimiz olarak karşılığında işlem yapılır.

üstteki yorumunu başkalarına diyorsun herhalde ben üstüme bile alınmıyorum!!

şimdiye kadar hiçbir kural ihlali yapmadım, yapmadığım halde kendini bilmez bir admin tarafından yasaklandım!! hakkımı sonuna kadar aradım ve yasağım kaldırıldı ve yapılan haksız cezadan dolayıda hesabıma altın verildi.. ama ne yazık ki yanlış veya haksız ban atan admine ceza verilmesini talep etmeme rağmen ceza verilmedi ve o admin şuan ne yaparsa yapsın yanına kar!! biz oyuncuları adminlerin emir eriymiş gibi görmekten vazgeçin..bizim kurallara uymamız gerektiğini söylediğiniz kadar sizde size biçilen kurallara laikiyle uyun!!

tüm oyunculara tavsiyemdir kuralları iyice okusunlar doğru,dürüst oynadıkları sürece hiçbir adminin size aba altından sopa göstermesine izin vermeyin hakkınızı sonuna kadar arayın..

DeletedUser3157

Guest
Yakın zamanda açılırsa biz ittifak olarak bekliyoruz