yalnızlık sorunu

DeletedUser

Guest
delta dünyasında oynuyorum.ancak sanırım etrafımda oyunu aktif oynayan kimse yok.oyunu açıp bi süre sonra bırakmışlar.bununla ilgili bişeyler veya bi bilgilendirme yapılabilir mi acaba ?

DeletedUser768

Guest
delta dünyasında oynuyorum.ancak sanırım etrafımda oyunu aktif oynayan kimse yok.oyunu açıp bi süre sonra bırakmışlar.bununla ilgili bişeyler veya bi bilgilendirme yapılabilir mi acaba ?

Puanlarında artış olmuyorsa oyuna bakmıyor olabilir.Yapılabilecek birşey yok oyun yönetimince.
Aktif oynamak istiyorsanız tavsiyem aktif bölgelere doğru koloni atarak ilerlemeniz.
Pasif olarak devam etmek isterseniz de aynı bölgede koloni kurabilir veya şehir ele geçirebilirsiniz.

İyi Forumlar

DeletedUser

Guest
Puanlarında artış olmuyorsa oyuna bakmıyor olabilir.Yapılabilecek birşey yok oyun yönetimince.
Aktif oynamak istiyorsanız tavsiyem aktif bölgelere doğru koloni atarak ilerlemeniz.
Pasif olarak devam etmek isterseniz de aynı bölgede koloni kurabilir veya şehir ele geçirebilirsiniz.

İyi Forumlar

Şahsi fikrim haritaların çok büyük olduğu yönünde.Sorunumu biraz bunada bağlayabiliriz bence.Güncellemelerde bişeyler yapılabilir diye umuyorum.İlginiz için teşekkür ederim.

DeletedUser768

Guest
Şahsi fikrim haritaların çok büyük olduğu yönünde.Sorunumu biraz bunada bağlayabiliriz bence.Güncellemelerde bişeyler yapılabilir diye umuyorum.İlginiz için teşekkür ederim.

Şuanda Beta dan örnek verir isem 3 hesapta toplamda 278 şehir var.1 büyük adada 20 şehir olduğunu varsayarsak 14 büyük adayı 3 hesap kapatmış durumda.
Birde yeni başlıyanları merkezden uzağa atma mantığınıda düşündüğümüzde harita normal kalıyor.Bu sebeple harita büyüklüğüyle ilgili birşey zordan öte imkansız diye nitelendirilebilir.Çünki aktif oynayanların %90 ı bence bu şekil kalmasını ister.

Önceki yorumumda da dediğim gibi aktif bölgelere gitmek için koloni gemisi kullanmanız gerekiyor.Yoksa anladığım kadarıyla pasif bir bölgedesiniz ve zevk almanız zor gibi.Saldırı-Savunma ile çıkar oyunun zevki.

İyi Forumlar