wiki paketi

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser

Guest
bu wiki paketini kim hazırlamakla sorumlu bilmiyorum sizler görevli degilseniz kiminle konusacaksam soyleyiniz konuyu ona tasıcam ama sizseniz bi kac sey dile getirmek istiyorum..

oyun acılalı 2 hafta oldu normalde baslamadan paketin hazır olması gerekıyodu,hadi zamanla olur dedik ve olmadı hala.biz oyunu bilmeden oynuyoruz,bilmeden kademe basımı yapıyoruz,bisiler yapmaya calısıyoruz baska yerlerden arkadaslardan bilgi almaya calısıyoruz ama kısıtlı kalıo.

diger ulkelerden gelen arkadaslar ne yapıcaklarını biliyo bizse bilmiyoruz,ilerde ben ve arkadaslarımı gerilere göturebilir bu durum.

lütfen siz ilgilenmiyosanızda ilgilecek kişiler görevliler kimse bizi yonlendiriniz...

saygılarımla butun ihtıyacı olan arkadaslar adına gökhan..

DeletedUser

Guest
Aynen katılıyorum şuan resmen haksız bir rekabet söz konusu oyunda ki Türklerin çoğu ne yaptığını bilmeden oynuyor. Bilenler zaten açık ara baştayız ama bilmeyenlerin durumu içler acısı kafasına göre şehirleri büyütüyorlar yada gereksiz askerler basıyorlar. Yurtdışından oyunu oynamış olan yunanlıları görüyoruz adamlar toplu halde büyüyorlar bizimkiler zifiri karanlıkta far tutulmuş tavşan gibi bakıyorlar.

DeletedUser

Guest
imzami atarim bende
ne gerektigini neyapmam gerektigini bilmeden bodoslama oynuyorum
bir an once yardim bolumunun tamalanmasi gerekir

simulator un agoraya tiklanarak bulundugunu ancak 1 hafta sonra sora sora ogrendigimiz bir oyunda nasil ilerliyebiliriz acaba ????

DeletedUser

Guest
bi cok arkadasımız sıkayetci bu durumdan klanım olsun farklı ıttıfak olsun ben emek veren herkes için bunları dile getiriyorum.

cogu arkadas hazırlanmasını ıstıyo bugune kadar dile getirmediler ben hepsi adına söz sahıbı olarak yazdım.

bizler bu durumun değişmesini istiyoruz.tamam oyun yeni olabilir nası oyun turkce yapılabiliyosa wiki paketi kolaylıkla turkce yapılabilir diye dusunuyorum.tamam isleriniz olabilir yetişilmio olabilir.herseyden önce bununla ilgilenilmeli yoksa bi cok arkadasımız oyunda geri kalıp emekleri bosuna gidecek.oyundan sogucak belkıde bilemiyorum.

dusuncelerimi aktardıgımı dusunuyorum ii calısmalar.

Mr.Storm

Takım Lideri
Grepolis Takımı
Takım Lideri
Wiki paketi bir bütün olarak sistem içerisinde yer almamaktadır. Her ülke kendi wiki takımını oluşturur ve çevirileri yapar. Ülkemizde de henüz çeviriler tamamlanmadığı için wiki kütüphanesinde eksiklikler vardır. Wiki takımı için uygun olduğunuzu düşünüyorsanız gerekli başvuru formunu doldurarak özel mesaj yolu ile bana iletiniz. Böylece çevirileri yapabilir ve eksik olduğunu düşündüğünüz sistemi tamamlamakta görev alabilirsiniz.

DeletedUser

Guest
yukardaki arkadaşlarıma katılıyorum bu oyun klanlar gibi sıradan bilgilerle oynanacak bir şey değil bir kişi en fazla 1 haftada hepsini çevirir

DeletedUser

Guest
Wiki paketi bir bütün olarak sistem içerisinde yer almamaktadır. Her ülke kendi wiki takımını oluşturur ve çevirileri yapar. Ülkemizde de henüz çeviriler tamamlanmadığı için wiki kütüphanesinde eksiklikler vardır. Wiki takımı için uygun olduğunuzu düşünüyorsanız gerekli başvuru formunu doldurarak özel mesaj yolu ile bana iletiniz. Böylece çevirileri yapabilir ve eksik olduğunu düşündüğünüz sistemi tamamlamakta görev alabilirsiniz.

oyunun açılacağı belli değil miydi daha önceden. bazı şeylerin olması gerekiyordu sanırım.
dolayısıyla bilmediğimizden eksiğimiz gerçekten çok fazla. bir şey bilmeden gelişmeye çalışıyoruz.
en kısa sürede olursa çok memnun oluruz...

Mr.Storm

Takım Lideri
Grepolis Takımı
Takım Lideri
Oyunun açılış tarihinin belli olması görevlendirmenin yapıldığı anlamını taşımamaktadır. Görevlendirme yapıldıktan sonra ise takımın amacı yönetimin düzgün işlemesini sağlamaktadır. Wiki kütüphanesi sanıldığı üzere 1 haftada tamamlanabilecek birşey değildir. Tüm bunların dışında burada yönetici olarak size hizmet sunmakta olan kişiler aynı bu işi gönüllülük esasına göre yapmakta ve gerçek hayatlarından vakit ayırarak bu görevlerini sürdürmektedirler.

Wiki takımında görev almak isteyen, yeterli vakti ayırıp çevirileri tamamlayabileceğini düşünen, ingilizce seviyesi yeterli her oyuncu Wiki takımında görev alabilir ve kütüphanenin tamamlanması için destek olabilir. Ayrıca oyun konusundaki tek kaynak wiki kütüphanesi değildir. Forum üzerinde "Klavuzlar" kısmında oyun içinde kullanabileceğiniz bir çok bilgi yayınlanmakta ve hazırlanarak size sunulmaktadır. Bu klavuzlar daha da geliştirilerek oyunu rahat oynayabilmeniz için yayınlanacaktır. Bu süreç içerisinde aynı zamanda Wiki kütüphanesinin tamalanması çalışmaları da devam etmektedir.

Grepolis Türkiye Takımı olarak sorularınıza ve sorunlarınıza çözüm bulabilmek için görev yapmaktayız. Oyun konusunda takıldığınız noktaları, aklınıza gelen soruları veya oyun içerisinde bilgilendirmeye ihtiyaç duyduğunuz konuları destek sistemini kullanarak da bizlere sorabilirsiniz. Wiki takımında görev yapabileceğinizi düşünüyorsanız başvuru formunu doldurarak özel mesaj yolu ile forum üzerinden bana iletebilirsiniz.

İyi vakit geçirmenizi ve eğlenmenizi dileriz.

Durum
Konu yanıtlara kapalı.