Turkler

DeletedUser

Guest
İttifakın Adı:TURKLER
ittifakın Kıtası:Farketmez hızlı taşıma gemisiyle haberleşiriz
İttifakın Sorumluları: Makazo
İttifaka Alım Şartları: Siz gelin biz sonra konuşuruz şartları
İttifaka Alım Durumu: Açık
İttifakın Hedefi / Amacı: Dünya Barışı
İttifak Tanıtım Metni: Kapımız sonuna kapar açık

DeletedUser

Guest
1:Nüfus cüzdanı fotokopisi 2.Sağlıklı olduğunu gösteren sağlık bakanlığından onaylı belge 3:Adresin 4:Aylık maaşın 5:İşin Sen bunları mesaj at yetkiliye biz seni alırız :confused:

DeletedUser768

Guest
Öncelikle ittifak kurucusu dışında açılan ittifak tanıtımları geçersiz sayılır.
Sonra ise yeni üyelerle dalga geçmeniz hiç doğru değil.

üyelik nasıl oluyor?

Üyelik için ittifakta davet yetkisi olan birinin davet atması gerekiyor.
Davet varsa kabul ederek ittifaka katılabilirsiniz.

İyi Forumlar

DeletedUser

Guest
ittifakta zaten herkesin davet yetkisi var ve ben yöneticiyim. 1247 senin başka işin yok mu ? ciddiyim her konuda kesin bir yorumun bir düşüncen var ama hepsi de saçma kısaca o büyük beynini kendine sakla not: bu mesaja karşılık vermene gerek yok biliyorum senin için zor ama başarabilirsin

DeletedUser

Guest
ittifakta zaten herkesin davet yetkisi var ve ben yöneticiyim. 1247 senin başka işin yok mu ? ciddiyim her konuda kesin bir yorumun bir düşüncen var ama hepsi de saçma kısaca o büyük beynini kendine sakla not: bu mesaja karşılık vermene gerek yok biliyorum senin için zor ama başarabilirsin

forumda biraz ahlaklı davranın burası kahve ortamınız değil. Burada konuştuğunuz kelimeler gerçek yaşamınızı da gösterir.
Belki sana düşmez diyenler olabilir ama bende bu oyunu oynuyorum ve kurallara uy beni rahatsız etme.
Adam görevini yapıyor her msja cvp verıyor.
sende gorevını yap ve ban yersen yüzsüzce başka nickle oyuna gelme!
yazacak sey var ama karsımda anlayacak ADAM olmadığı için gerek yok olgunlaşmaya bak.

DeletedUser

Guest
gayet ciddi soru sordum

bu arada dostum sana zetadan davet attım kabul edersen bekleriz..
Bu aralar biraz karışıklık var ama en olmadı Teskilatı mahsusa ittifakına geçebilir bizim aktif oyuncular senıde oraya sokarım. oyunda konuşuruz yardımcı olmaya çalışırım.
iyi oyunlar iyi forumlar..

DeletedUser

Guest
gerçek hayatta süs bahçelerinde mi yaşıyorsunuz siz bu kadar kırılganlık niye ? Ben karşımda bir kişi varmış gibi konuşuyordum espri ve ciddiyetten anlayan ham meyve olmamak lazım biraz olgunlaşarım arkadaşlar hayat tek renk değil bu sadece bir oyun banlanmak ve banlanmamak benim için pek önemli değil bu oyunu oynama ve ittifağı kurma amacım eğlenceli vakit geçirmekti zaten bu kriterlere uymayan arkadaşların ittifağa gelmesine gerek yok ::):):)):):):):

DeletedUser768

Guest
Davet yetkisi önemli değil.Önemli olan ittifak kurucusu olup olmamanız.Bu farkı anlayıp anlamamak kapasiteyle ilgilidir.Kapasitesi olan anlar,olmayan anlıyamaz...

Evet,başka işim yok.Rahatsız mı ettim sizi acaba? İstediğim konuya istediğim kadar yorum yaparım,buna da kimse karışamaz.Özellikle de haddini bilmez birisi hiç karışamaz.Tavsiyem biraz saygılı olmandır.Bu şekilde gidersen banlanman yakındır.

İyi Forumlar

DeletedUser

Guest
zaten ben kuruyucum ama kurucu olduğumu anlayacak kapasitede bir insan karşımda göremiyorum evet rahatsız oldum evde kalmış kızlar gibisin ve ben banlanacak bir şey yapmadım banlanmayı öyle bir diyorsun ki sanki hayatın sonu :D işsizliğin son noktasındasın :D