Size Hangi Tanrı ?

DeletedUser

Guest
Arkadaşlar oyunda hangi tanrıyı kullanmak gerekiyor sizce en cazip olanı.

Genelde saldırı olarak kullanacağım.

DeletedUser

Guest
Değişiyor ben genelde Athena seçiyorum ama hepsinin özellikleri farklı hepsinden seçmek lazım.

DeletedUser

Guest
Poseidon daha saglıklı bır secım olur gıbı gelır bana ? ama onunda Tepegöz bırımın kesici sılahlara karsı savunması 0

DeletedUser

Guest
Şimdi baktım tanrılara sanırım en iyi asker bu bana göre sizede bi sormak istedim ?

Hades tanrısının Eriny isimli askeri.

Silah Türü: Uzun Menzilli

Attack DamageSaldırı Değeri: 1210

SpeedHız: 10

PopulationNüfus: 55

FavorTeveccüh: 480

Defense SharpKesici Silahlarla Savunma: 688

Defense BluntVurmalı Silahlarla Savunma: 688

Defense DistanceUzun Menzilli Silahlarla Savunma: 895

DeletedUser

Guest
vala kısıye gore deısır arkadaslar ılk baslar hera dan yanaım dewamlı :) gercı sımdı deıstımde kıslada uretımı yuzde yuz hızlandırıo cabk asker basmak ıcın ideal daha soraları duruma göre deısebilir

DeletedUser

Guest
Bana gore baslangıcta herayı alalım hammade uretiminiz genişler ve koyunuzude savuna bilirsiniz

DeletedUser

Guest
eger çok gucluyseniz ve tapınagınız bol teveccuh uretiyosa Hades odun sıkıntısı ve deniz kuşatması yapmak istiyorsanız Poseidon cok saldırı alıyorsanız athena gelişmek iştiyorsanız Hera aynı hades gibi gucluyseniz ve saldırmak istiyorsanız zeus u alın karar sizin :D

DeletedUser150

Guest
Benimde önerim başlangıçta Hera'dan yana. Daha sonra isterseniz değiştirebilirsiniz gelişmek istediğiniz yönde..

DeletedUser

Guest
eger çok gucluyseniz ve tapınagınız bol teveccuh uretiyosa Hades odun sıkıntısı ve deniz kuşatması yapmak istiyorsanız Poseidon cok saldırı alıyorsanız athena gelişmek iştiyorsanız Hera aynı hades gibi gucluyseniz ve saldırmak istiyorsanız zeus u alın karar sizin :D

çok güzel açıklamışsın dostum...