Seyir Bölümü

• Konuyu başlatan peroksizom
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser

Guest
Merhaba GREPOLİS birliğinin içindeki tüm dostlar. Forum için bir öneride bulunmak istiyorum.
Birçok insan seyir keyfine düşkündür. Özellikle de sürükleyici ilgi çekici bir seyir akışı olduğu zaman bu yayın izlenir ve devamı istenir. Film, Anime, Manga vs.. ile ilgili bir seyir bölümünün olması beni mutlu eder. Bu bölümde tanıtımlar, yorumlar, açıklamalar yapılabilir. İzleyip te beğendiğimiz, beğenmekle yetinmeyip takip ettiğimiz seyirleri burada paylaşabiliriz. Birçok seyir yorumlarla harmanlanmayı bekliyor. Kısacası kitap okumak gibi seyir başlığı altında topladığım bu aktivite de ayrı bir kültürdür. GREPOLİS forum da güzel bir bölüm olacağına farklı bir renk geleceğine inanıyorum. Hatta GREPOLİS için mini videoların başlangıç kıvılcımları olabilir. Bu oyunun en güzel yanı mythological olmasıdır. Düşünün; mythology tanrılarının da içinde bulunduğu mini bir dizi bile çıkabilir ilerde ...

Not: Forumda Kültür ve Sanat Başlığı altında bir bölüm bulunmakta ve bu bölümü biraz değiştirme taraftarıyım. Örneğin;
Yabancı kökenli olması beni üzüyor ama birçok dizi filmler var ve hayranları gün geçtikçe deli gibi artıyor. Aynı şekilde Anime ve Manga türü dizilerde çok fazla. Kültür ve Sanat bölümünü bunlara uyumlu hale getirebilirsek ben elimden geldiği kadar bu bölüme destek vereceğim ve katılımlar giderek artacaktır.