Savaş Puanı Yarışı

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser3443

Guest
yüklenmiş dosya izin verilen uzantıya sahip değil diyor ne dosyası şeklinde atmam gerekiyor?

DeletedUser3443

Guest
sonunda jpg dosyası yapabildim :D

Eklentiler

• Adsız.jpg
    Adsız.jpg
    119,2 KB · Görüntüleme: 27

DeletedUser3448

Guest
nJ5370.png
[/url][/IMG] herotürk yeteri kadar eğlendi artık ben eğlencem iyi oyunlar adminim

DeletedUser3449

Guest
tebrikler bravo..
daha düne kadar kazma sallıyordun ne oldu bir anda aslan mı kesildin?

Sen bu şekilde kendini ve insanların bazılarını ve adminleri de kandırabilirsin ama beni kandıramazsın.

daha çok yeni bir olaydan size bahsetmek istiyorum sevgili adminlerim ve sevgili mağdur edilmiş oyuncular!

işte bu benim ittifak forumumdaki daha henüz yeni olmuş olan bir olay ve bu casuslar bu güçsüz hesaptan bize geldiğinde-bu güçsüz oyuncu (babayaro) ELİT ittifakındaydı,yani bu saldırgan hafendinin ittifakı oluyor bu.

şimdi ben bu hesabı incelemelerini adminlerden rica edbilirmiyim.bu hesaba hangi İp'lerden girilmiş bir bakabilirler mi acaba?

V3g4bP.png
[/url][/IMG] Ekran Alıntısı.PNGlop.PNG

DeletedUser3449

Guest
Sen ancak kırmızı elbiseyi giyeceksin.
Şimdi senin adamlarını öyle bir işkenceye alacam ki,o nasıl bir işkenceymiş onu gidip bir uluslara sorsaydınız keşke.dünyada yok öyle birşey.
Ben sizin gibi ne ittifaklarla tek başıma dövüştüm de sonunda uluslardan olan o sevimli çocukların başlarına neler gelmiş git bir sor bakalım.
Onlar başlarına gelenlere inanamamışlardı.

DeletedUser3448

Guest
Sen ancak kırmızı elbiseyi giyeceksin.
Şimdi senin adamlarını öyle bir işkenceye alacam ki,o nasıl bir işkenceymiş onu gidip bir uluslara sorsaydınız keşke.dünyada yok öyle birşey.
Ben sizin gibi ne ittifaklarla tek başıma dövüştüm de sonunda uluslardan olan o sevimli çocukların başlarına neler gelmiş git bir sor bakalım.
Onlar başlarına gelenlere inanamamışlardı.
GERİ geldiğine göre çok eğlenicez şehirlerini geliştir de ufak şehir almıyorum prensip olarak

DeletedUser3448

Guest

Aşkım herotürk adamlarıyla bana sp kastırıyor aga hahaha xDajjaLx, senin adana da geldim bekle sanada geliyorum seni tek operasyon da silicem

DeletedUser3449

Guest
İnsanoğlu seninle muhatab olmaz.

...........

Ben tekrardan adminlerden rica ediyorum.bu hesaplar incelensin ve bu oyuncular banlansın.
bu şartlar altında ben buraya yarışmaya katılmak için bir savaş raporu bile eklemem.klasıma yakışmaz.

DeletedUser3449

Guest
Neyse bugün yaptığım bu katliamı ekleyeyim bari.
Az kayıp verdiğim ama çok can aldığım klasıma yakışan bir savaş raporudur.

Biz fake hesaplara saldırıp da kopyalayıp buralara yapıştıracak kadar terbiyesiz,ahlaksız birisi asla olamayız.

[report]f60f94dcd19c94ace2115014e48094f1[/report]

DeletedUser3449

Guest

Eklentiler

• upload_2017-9-24_9-46-58.png
    upload_2017-9-24_9-46-58.png
    392,8 KB · Görüntüleme: 10
  • Ekran Alıntısı.PNG2.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG2.PNG
    305,6 KB · Görüntüleme: 10
  • upload_2017-9-24_9-47-52.png
    upload_2017-9-24_9-47-52.png
  • upload_2017-9-24_9-48-27.png
    upload_2017-9-24_9-48-27.png

DeletedUser3448

Guest
Tamam yavrum koloni gemileri sağolsun adam gibi sp kasmışsın ve o sıralama ssini bayağı eski ya şuan 1. Heredot yanıltma bizi operasyon yap bize öyle gel

DeletedUser3449

Guest
O heredot banlanmazsa,biz burdayız biryere gitmiyoruz ama ben internasyonel desteğe kadar giderim.onu da burdan söylemiş olayım.biz bu işlerle çok uğraştık.bırakmayız peşini.

DeletedUser3448

Guest
Peşini sakın bırakma he çünkü senin katilin heredot olacak :)

Durum
Konu yanıtlara kapalı.