Saldırı Planlayıcısı Rezaleti

• Konuyu başlatan Guardian41100
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser

Guest
Parasını verip premium alıyoruz ama saldırı planlayıcısı denen saçmalık insanı oyundan soğutuyor. Saldırılar görünen vakitten 3 saniye erken mi gider 6 saniye sonra mı gider, yeterli birim varken yetersiz birim hatası mı vermez yani oyunu rezil etti bu özellik, şimdi askerlerin kesildiğine mi yanayım, boşa premium aldığıma mı yanayım bilemiyorum. Böyle şey olmaz, umarım operatörler düzeltme yapar yoksa oyunu bırakacağım!!

DeletedUser

Guest
+- 12 saniye saçmalığı ordada işliyor hocam kaptan sadice çiftçiliğe yarar başka bişeye değil!

DeletedUser2553

Guest
Ama biz çağrı acıp bu adamlar aynı snyeye kolo atıp aynı saniyeyey 3 destek atıyor. saldırı araları snye farkı yok aynı 3-5 saldırı atıyor.farklı oyuncular kolo ile aynı saiyeye destek atsalar bile kolo arkasına düşüyor.10 snyeyey 60 saldırı ve 30 destek sıkıştırıyorlar şaşmıyor dediğimizde BİZE KAPTANI ACIN SALDIRI PLANLIYICISI İLE BU YAPILABİLİYOR. deniyor ? ben desteklerimi kendi şehirime gönderirken bile +- 17 snye attığını görüyorum ?...(eskiden 7snye enfazla görümştüm) Burda bir çelişki var :D