Saldırı Önerisi

DeletedUser

Guest
Farklı köylerden saldırı yaparken aynı sn de veya daha yakın sn de saldırı yapmak neredeyse imkansız nedeni ise saldırı tuşuna basıldığında 5-10 sn öne veya 5-10 sn sona doğru çıkıyor saldırıyı ve buda aynı sn de saldırı yapıp savunma direncini kırmakta sıkıntı yaratmakta geç girmesinin bir anlamı olabilir internet hızı na bağlı olarak anlarım ama öne çekmesinin bir anlamı yok diye düşünüyorum o nedenle bu konuda yeni versionda önem verirseniz sevinirim.Aynı sorunu yaşayan arkadaşlar var ise burda paylaşırsa sevinirim en azından tek sorunlu ben olmadığımı düşünürüm.

Aynı sn de ordu sokmak bu tip oyunlarda en önemli koz diye düşünüyorum.

DeletedUser

Guest
aynen katılıyorum araya asker sokmasınlar süre aayarlamaya çalışıyoruz süreyide geçirmemek için 15-20sn önce basıyoruz belki ileri gider diye bi bakıyosun geri gitmiş araya 30-40 sn girmiş. Adam rahat rahat araya asker sokuyo ondan sonra.

Liwet

Community Manager
Grepolis Takımı
Community Manager
Konu raporlanmış ve gerekli birimlere iletilmiştir. Bu sorunu yaşayan oyuncularımız destek sistemine ilgili ekran görüntülerini göndererek sorunun daha hızlı çözülmesine katkıda bulunabilirler. Bilgilendirme için teşekkür ederiz.

DeletedUser

Guest
operayla aynı saniyede ordularınızı sokabilirsiniz köye :)