Puan Silinmesi

• Konuyu başlatan DeletedUser2607
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser2607

Guest
Bot veya multı hesaplardan gecıcı sure ıle ceza alanların sıralama ve dovusculer sıralamasındakı sp puanlarının sılınmesının cok adıl olacagını dusunuyorum.Sureklı ban cezası alanlar ıcın bır sorun yok hesap sılınıyor ve sıralamadan cıkıyor ama gecıcı olarak ceza alanların bot marıfetıyle kazındıkları sp ve sıralama puanları aynen duruyo, bu bılegının hakkı ıle oyun oynayan dıger kısıler ıcın en buyuk haksızlık.

DeletedUser3026

Guest
bir oyuncunun aynı sebepten tekrar tekrar ceza alması bile 3 günlük cezanın hiçbir caydırıcı etkisi olmadığını gösteriyor zaten, hem sıralama puanı düşüncene katılıyorum hemde aynı sebepten alınan cezaların her defasında aynı olmasını saçma ve etkisiz buluyorum...

DeletedUser

Guest
bencede bununla ilgili düzenleme yapılsın,cezalar daha caydırıcı olsun,bot ve multi işine karışanlar haksız olarak elde ettiği puanlar geri alınsın hatta bir kere bu işe karışan oyuncular mimlensin,isminin yanında diğer oyuncuların ceza aldığını anlayacağı bir işaret olsun,bütün dünyalarda silinmesin..

CEMOKHAN

Gladyatör
kesinlikle katılıyorum,cezalar mutlaka arttırılmalı ve caydırıcı olmalı.Bu bot ve multy account kullananlar yüzünden oyundan soğuma noktasına geldim artık.

DeletedUser2910

Guest
Bot ve multi konusunda arkadaşların söylediklerine aynen katılıyorum. Ben de -arkadaşlar ve eminim tüm dürüst oyuncular gibi- soğuma noktasına geldim. Oyunun en zayıf halkasının bu olduğunu düşünüyorum sistem yetersiz kalıyor oyunu bıraktık mult-bot kovalıyoruz. İvedilikle çözüm bulunmalı ve cezalar ciddi derecede arttırılarak emeğimiz, zamanımız -para kısmını saymıyorum bile- korunmalı

DeletedUser768

Guest
Güzel ve mantıklı bir öneri fakat bazı açık noktalar var. Öneriyi yaparken her ayrıntısını yazarsanız değerlendirilmeye alınması ve şirkete iletilmesi daha hızlı ve garanti olur.

Mesela, edep nedir bilmeyen oturmasını kalkmasını veya karşısındaki kişiye saygısızca hitap eden alenen hakaret eden bir hesaba verilicek ceza ne olmalı?
Bence alıcağı ceza puanının yanında puanıda %20 düşürülse gayet makul bir ceza olur.

Bunu kabul ederseler hemen uygulanması için bir yorumda mevcut hemde önerinizi destekleyen bir hesaptan;
kalapados

Ne dersiniz kurallarda yazan cezanın yanında %20 puan silinmesi cezasıda uygulansın mı bu arkadaşa?

İyi Forumlar

DeletedUser2607

Guest
Her ayrıntı ? Acaba ne yazdıgının farkındamısın her ayrıntının ne anlama geldıgını algılayabılıyormusun ? Orda tek bır ornek vermıssın, ustelık bos bır ıthamda bulunup..Madem o kadar cok bılıyosun, her ayrıntı dıye belırtcegıne yazsaydın tum ayrıntıları bızde hangı ayrıntının ne oldugunu ogrenmıs ve bılmıs olurduk..

DeletedUser768

Guest
Her ayrıntı ? Acaba ne yazdıgının farkındamısın her ayrıntının ne anlama geldıgını algılayabılıyormusun ? Orda tek bır ornek vermıssın, ustelık bos bır ıthamda bulunup..Madem o kadar cok bılıyosun, her ayrıntı dıye belırtcegıne yazsaydın tum ayrıntıları bızde hangı ayrıntının ne oldugunu ogrenmıs ve bılmıs olurduk..

"Bot kullana hesapların sp si silindin." bu bir öneri değil fikirdir.Öneri dediğimiz şey; neye karşılık ne olucağının belirtildiği, ayrıntılı bir yazı olmalı ki kabul edilmesi mümkün olsun.Yoksa bu şekil size yüzlerce fikir yazarım birkaç saat içerisinde, değerlendirilmeye dahi alınmayacağı için hiçbir anlamı olmaz.

Önceki yorumumda da zaten örnek verdim nasıl ayrıntı verebiliceğinizi.Boş ithamda bulunma da söz konusu değil.Eğer böyle birşey olduğunu düşünüyorsanız şikayet edebilirsiniz.

Son olarakta ilerde önerinizi yapmadan söylediklerimi dikkate alırsanız değerlendirilmeye alınma ihtimali daha da yüksek olur.Bu konuda olduğu gibi sadece fikrinizi yazıp bırakırsanız ne olumlu yorum gelir nede değerlendirmeye alınır.

İyi Forumlar