Oyunda kum saatinde takılıyor

• Konuyu başlatan NS66
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser

Guest
selam dün gece bir kaç işlem yaparken oyunda kum saati geldi ve dün geceden beri devam ediyor.İnternet bağlantımda bir sorun yok diğer sayfalar çok rahat çalışıyor.Google chrome kullanıyorum onunda geçmişini sildim bir türlü bir çözüme ulaştıramadım.Yardımcı olabilen olursa sevinirim iyi oyunlar iyi forumlar...

DeletedUser

Guest
selam dün gece bir kaç işlem yaparken oyunda kum saati geldi ve dün geceden beri devam ediyor.İnternet bağlantımda bir sorun yok diğer sayfalar çok rahat çalışıyor.Google chrome kullanıyorum onunda geçmişini sildim bir türlü bir çözüme ulaştıramadım.Yardımcı olabilen olursa sevinirim iyi oyunlar iyi forumlar...

Mühtemelen senin bilgisayarından kaynaklanan bir hatadır. Tarayıcıyı kapatıp oyundan çıkıp tekrar girmen bir çözüm üretebilir ama zaten bunu yaptım diyorsan çerezlerini silmeni tavsiye ederim..

Chrome için şu adımları izleyebilirsiniz ;

Önbelleği ve diğer tarayıcı verilerini silme

Tarama geçmişiniz üzerinde tam denetiminiz vardır. Bu veriler tarama ve indirme geçmişinizi, önbelleğinizi, çerezlerinizi, şifrelerinizi ve kaydedilmiş form verilerinizi içerir. Tüm verilerinizi veya yalnızca belirli bir dönemde toplanmış verilerinizin bir kısmını silmek için "Tarama verilerini temizle" iletişim kutusunu kullanın.

Tüm verilerinizi silme
user-online.png
Tarayıcı araç çubuğundaki İngiliz anahtarı simgesini
chrome_toolsmenu.gif
tıklayın.
user-online.png
Araçlar'ı seçin.
user-online.png
Tarama verilerini temizle'yi seçin.
user-online.png
Açılan iletişim kutusunda, kaldırmak istediğiniz bilgi türlerinin onay kutularını seçin.
user-online.png
Silmek istediğiniz veri miktarını seçmek için en üstteki menüyü kullanın. Her şeyi silmek için en baştan'ı seçin.
user-online.png
Tarama verilerini temizle'yi tıklayın.