Oktoberfest nedir?

DeletedUser

Guest
Merhaba forumcular.

Amforaları açık denizlerde bulucaksınız. Ve bunların bir sınırı var sağ alttaki küpe tıkladığınızda elinizdeki amforaları şerbetçi otunu ve ne kadar elinizde olduğunu görebilirsiniz.

İyi oyunlar.

Liwet

Community Manager
Grepolis Takımı
Community Manager
Amforalar denizde yüzüyor :) Denizde dolaşarak arayın. Tıklayıp alabilirsiniz.

Bira üretimini ise sağ alt köşedeki bira küpü simgesine tıklayarak yapacaksınız.

Yeterli bira sayısına ulaştığınızda aşağıdaki ödüller bir bir açılmaya başlayacak...

Bilgilendirme için teşekkürler modum, görmemiş bir kez de ben yazmışım...

DeletedUser

Guest
Yahu tamam da bende sağ altta küp/kazan/vs. yok.Ben bira içmiyorum demedim ki,bana neden kazan vermiyosunuz =D ||| Oturumu kapatıp açınca geldi,çok sorry =p

DeletedUser

Guest
denizde yüzüyor durumdalar denizleri aradığınızda bolca bulacaksınızdır :)

DeletedUser

Guest
Arkadaşlar Şerbetçi Otunu İstila Ettiğiniz Köylerden hammadde isteyerek elde ediyoruz - küpleride denizlerden topluyoruz

ben ilk hammadde ödülünü aldım hadi bakalım altını alabilcekmiyiz :)

DeletedUser

Guest
amfora toplanmıyor, denizde diyor ama ne şekilde. Deniz aşırı yağma yapıyorum olmuyor nasıl olacak amfora toplamak bilen biri yazarsa sevinirim.

Liwet

Community Manager
Grepolis Takımı
Community Manager
bu arada maus u denizde gezdirince de olmuyor. Bi selimpaşaya gidicem en son, oranın denizi iyi. Denizde dolaş diyo herkes yaa, sahilde dolaşsam olmuyormu :)

:))
Adanızın bulunduğu okyanus haritasını (yani ana pencerede kocaman olan sunucu haritasını) fareniz ile tutup istediğiniz tarafa çekerseniz dolaşmış olursunuz. Diğer adaları görürsünüz. İşte amforalar o adaların arasındaki denizlerde serbestçe salınıyorlar. Tıklayıp alabilirsiniz. :)
Umarım sorunu doğru şekilde anlamışımdır. Sorun başkaysa buradan yazabilir veya destek sisteminden ulaşabilirsiniz.

İyi geceler, iyi oyunlar.

DeletedUser

Guest
şimdi üretim yapabilmek için her ikisindende toplayıp depoyu doldurmakmı gerekiyor ? mesela amfora doldu bende ama üretim yapamıyorum ?

DeletedUser

Guest
Merhabalar.

Üretimi 4 farkılı seçenekte yapıyorsunuz orada 5 dakika 20 dakika 1 saat 2 saat gibi seçenekler mevcut. Size en uygun seçenekle üretime start veriyorsunuz.

Başarılar.

DeletedUser

Guest
100 bira topladığımız vakit ödülü aldığımız vakit sıfırlanacak mı

DeletedUser

Guest
ArKadaşlar Oradaki Bütün ödülleri Tek tek alıyorsunuz ödülü almaya hakkazandıgınızda çekinmeden alın :) diyerlerinide alıcaksınız

Bu Arada AMFORA Toplamayı Videolu Olarak Anlattım Anlamayan Arkadaşlar İçin

DeletedUser

Guest
Bu yıl bu festivali es geçtik. Başka festivaller için etkinlik hazırlığı var mıdır acaba?