Mobil Platform Güçlendirilsin

DeletedUser

Guest
Android telefona sahibim. oyunun uygulamasını indirdim. ancak sadece belirli başlı durumları + bildirimleri kontrol edebiliyorum.

sizden önerim mobil platformlar için uygulamayı web sürümü şeklinde entegre etmeniz. 17 Ocak güncellemesi ile ios telefonlara gelecek güçlü bir güncelleme görüyorum. Bu güncelleme Android uygulamasına da sunulabilir.

Aksi taktirde Android cihazım ile operadan www grepolis com olarak giriş yapıyorum ve bu şekilde oyun oynuyorum ve bu beni hayli yoruyor. Anlayışınız için teşekkürler.

DeletedUser

Guest
Kesinlikle +1, android platformunda oyun daha da güçlendirilmeli.

DeletedUser

Guest
Önemli bir konuya değinmek istiyorum, gelişen teknoloji ve yeni çıkan telefonlar itibariyle şuanda windows phone 8 adında yeni bir işletim sistemi mevcut, her nekadar daha yeni çıkmış bir teknoloji olsada aldığı yorumlar itibariyle beğenilmiş ve kullanıcı sayısı artacaktır. Bunun sonucunda da grepolis kitlesi içinde de bu kitle artacak ve bir talep doğacaktır, bu talebin artıp şiddetlenmesini beklemeden ufak ufak bu konu üzerinde çalışılabilir, ilgili merciye iletilirse sevinirim..

DeletedUser

Guest
Android telefona sahibim. oyunun uygulamasını indirdim. ancak sadece belirli başlı durumları + bildirimleri kontrol edebiliyorum.

sizden önerim mobil platformlar için uygulamayı web sürümü şeklinde entegre etmeniz. 17 Ocak güncellemesi ile ios telefonlara gelecek güçlü bir güncelleme görüyorum. Bu güncelleme Android uygulamasına da sunulabilir.

Aksi taktirde Android cihazım ile operadan www grepolis com olarak giriş yapıyorum ve bu şekilde oyun oynuyorum ve bu beni hayli yoruyor. Anlayışınız için teşekkürler.

Android işletim sistemi telefonum yok ancak biraz inceleme fırsatı buldum. Belirttiğiniz gibi bazı eksik yönleri var sanırım. Özellikle ticaret konusunda eksikliğinden sıkça şikayet edilmiş. Eksikleri var, bu konuda haklısınız. Ancak son güncellenme tarihine bakınca "25 Ocak 2013 Cuma" tarihi gözümüze çarpıyor ve bu açıkcası sürekli olarak üzerinde çalışılıp, geliştirildiğini gösteriyor. Bu yüzden mobil uygulama geliştirme konusunda pek bir bilgim olmasa da belirtilen eksiklerin kapatılmasının fazla uzun süreceğini düşünmüyorum. Sizlerde uygulamada eksik gördüğünüz kısımları belirtirseniz, şirkete bunlarla ilgili bildirimde bulunabiliriz.

Önemli bir konuya değinmek istiyorum, gelişen teknoloji ve yeni çıkan telefonlar itibariyle şuanda windows phone 8 adında yeni bir işletim sistemi mevcut, her nekadar daha yeni çıkmış bir teknoloji olsada aldığı yorumlar itibariyle beğenilmiş ve kullanıcı sayısı artacaktır. Bunun sonucunda da grepolis kitlesi içinde de bu kitle artacak ve bir talep doğacaktır, bu talebin artıp şiddetlenmesini beklemeden ufak ufak bu konu üzerinde çalışılabilir, ilgili merciye iletilirse sevinirim..

Deneme imkanım olmasa da Windows Phone 8 için çok güzel yorumlar var. Nokia geri kaldığı piyasaya güzel bir şekilde dönecek gibi görünüyor. Sizinde belirttiğiniz gibi çok sayıda talep aldığı söyleniyor. Akıllı telefon piyasasına yeni girmiş olsada kısa sürede diğer rakipleriyle yarışabilecek seviyeye geleceğini düşünüyorum. Bu yüzden şirketinde oyunlar için uygulama konusunda geç kalacağını düşünmüyorum. Bu önerinizi de şirkete iletilmek adına not ediyorum.

İlgi ve alakanız için teşekkür ederim. İyi oyunlar dilerim.