Mitolojik Tavuk.

• Konuyu başlatan Caneo1907
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser

Guest
Akşam saatlerinde omicron evreninde mitolojik tavuk mesaj bildirimlerinden dolayı bütün oyuncular ben dahil sıkıntı yaşadık.Sorun çözüldü elinize sağlık.Lakin altın karşılığında alınan bitkiler ve formüller ne oldu?Ekranımda mitolojik tavuk görünmüyor.Dün gece aldığım altınlar karşılığındaki bitkiler ve formüllerde yok.Buradaki zararlarım karşılanıcak mı yoksa eskisi gibi tekrar verilicek mi?

DeletedUser2269

Guest
Akşam saatlerinde omicron evreninde mitolojik tavuk mesaj bildirimlerinden dolayı bütün oyuncular ben dahil sıkıntı yaşadık.Sorun çözüldü elinize sağlık.Lakin altın karşılığında alınan bitkiler ve formüller ne oldu?Ekranımda mitolojik tavuk görünmüyor.Dün gece aldığım altınlar karşılığındaki bitkiler ve formüllerde yok.Buradaki zararlarım karşılanıcak mı yoksa eskisi gibi tekrar verilicek mi?

Destek sistemine başvurun yardımcı olacaklardır.

DeletedUser2297

Guest
Açılacak olan yeni Dünya Pi açılış zamanını artık forumda paylaşın sizden isteğim budur erken alın çoğu kişi oyunu bıraktı ve yeni dünya açılmasını bekliyor.

Yeni dünya açılması demek rekabet demek rekabette bir yerden sonra altın alımına dönecek ve kullanılacak bilmem anlatabildim mi birde Grepolis oyununa daha çok değer verin. İnnogames in en mantıklı ve sürükleyici oyunu diye düşünüyorum ancak yetkililer fazla üstüne düşmüyor.