KUYRUK ACISI OLANLARA SESLENİYORUM.

• Konuyu başlatan DeletedUser2969
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser2969

Guest
BEN ODDYSEUS, BETADA DOĞDUK. OYUNDA TARİH YAZDIK.
SİZİN ŞUAN YAPTIGINIZ SALDIRI TEKNİKLERİNDEN TUTUNDA ORGANİZASYONLAR HEPSİ BİZİM ESERİMİZDİR. BEN SİZLER GİBİ SAYGISIZ OLMADIM İFTİRA ATMADIM HAKARET ETMEDİM. TEK DEDİGİM BENLE KENDİNİZİ KIYASLAMAYIN, BENİM GİBİ NE LİDER GÖRDÜNÜZ NE BENİM GİBİ BAŞARILI İTTİFAK YÖNETTİNİZ BUGÜNE KADAR.

OYUNDA HER ZAMAN KULLANDIGIM 2 CÜMLE VARDIR.
"SİZ, BENİM YANIMDA OLMAYAN ARKADAŞLAR BU ZAMANA KADAR ŞEHİRLERİ BÜYÜTÜP BENİM İÇİN HAZIRLADIĞINIZ İÇİN TESEKKÜR EDERİM."
"BENİM NE ZAMAN KAYBETTİGİMİ GÖRDÜNÜZ Kİ HALA OYUNA DEVAM EDİYORSUNUZ :)"

ARKADAŞLAR BU BENİM SİZLER İÇİN YAPTIGIM BİR İYİLİKTİR...

OYNAYACAĞIM DÜNYAYI BEN SECERİM, SAĞOLUN GİZEMLİ MESAJLAR, TAHRİKLER VE TEKLİFLER İÇİN. OYNADIGIMIZ DÜNYALAR ZEVKLİ OLUYOR. YILLAR GEÇSE DE UNUTULMUYOR. ANLAŞILAN O Kİ SİZLERE DE BİRŞEYLER ÖĞRETİYORUZ Kİ. BİZLE OYNADIKTAN SONRA BİZ YOKSAK BİŞİLER BAŞARIYORSUNUZ.

UMARIM Kİ HERKESİN KENDİ HESABIYLA OYNADIĞI BİRBİRİNE HESAP VERMEKTEN VAZGEÇTİĞİ DÜNYALAR OLUR.

BİR OYUN EN BAŞINDAN VAROLDUKCA GÜZELDİR. SONRADAN KATILIP HESAP BAKARAK DEĞİL.

DeletedUser

Guest
Ceyhun Barutçuoğlu...Çok konuşuyon kendine çok dikkat et....

DeletedUser2969

Guest
UMARIM Kİ HERKESİN KENDİ HESABIYLA OYNADIĞI BİRBİRİNE HESAP VERMEKTEN VAZGEÇTİĞİ DÜNYALAR OLUR.
Kendiniz olun beyler neden korkuyorsunuz bu kadar :)

DeletedUser2969

Guest
100 hesap degistirseniz de hiç birşey olmaz :D Siz eziklerden

DeletedUser

Guest
hesabını.kesicez senin önceden kestikleri gibi.nerde bu odysesus ben göremedim gören varsa söylesin

DeletedUser2969

Guest
Sevgili kişilik sorunu olan arkdasım, napcaz senle biz

DeletedUser

Guest
sen organızasyon nasl yapılır ogrencn artık yancılarınla beraber,

DeletedUser

Guest
Papi, papi, papi chulo papi papi papi ven a mi

I love mmm,
4 ever mmm,

COMOLOKKOO ,MR bilmem ne :):):):):)
Korkma Titre......

DeletedUser3354

Guest
THOR EVET ESKIDEN IYIDI AMA ATINA BZIIM MAGLESEF GITTINIZ OLUMPUSUN ALT IKTIFAKI OLDUNUZ DA NE OLCAK BASAK BETNIN LEZZETI KACTI SANKI :)

DeletedUser3354

Guest
suan ıtıbarınız mılletın gozunde 0.1 yanı bence olumpus ıle alt ıktıfak olmak sıkıntı koyar sankı :)

DeletedUser2969

Guest
37Qr3r.jpg

Olymposla alt ittifakta olurum yan ittifakta olurum, onların üst ittifakıda olurum. Onların lideride olurum yöneticiside olurum savaşcısıdır olurum.
Ama sen sevgili arkdasım buralara hiç bir zaman giremezsin. Bak bu sadece olympusun başarıları.
Sen bunları önce bir sağla ondan sonra gel. Kapanan dünyaları saymıyorum bile.
Bende senin gibi genç basladım heyecanını anlıyorum. Ama suan bu oyun hala oynanıyorsa bu kişiler yüzündendir benim ve bir kac kişinin yüzündendir. Bunu asla unutma. Tarihe ustalarına daima saygı göster ki.
Onlardan ne kaparım diye bak. Burada sacma sapan yazılar yazma

DeletedUser3354

Guest
bıkere soyle bısı var acemı degıl bu 1 ve olumpus ıktıfakına defalarca cagırdı refık abı gıtmedım bu 2 eskı basarıların hukmu yoktur bu sevr olaylar fark ve ayrıyeten bu severde omıcron a benzeyecektır merak etme sıın altınınız varsa bzıımde altınımız var ıstersen yattım hemen hıc proplem degıl 3 bu sverde mesela oncekı sevrde da az pasıftım ama b usevrde 24 sat burdayım yazlımla ugrasıyorum sen anlamzsın bu 4 ve refık abının aktıflıgı bu severde dususe ugradı ve dıger ksııelrın suan olumpus 8 ksı savsıyor hadı acıgını kapattınız sıkıntı degıl hıc proplem degıl bot kulanın onemlı degıl ebnım ıcın sıkıntıda yok herkezın oyun tarzı vardır nasıl zevk alıyorsanız karısmam sıkayette etmem altı olam veya ustu olman degıl sverın sıze bakıs acısı onemlı yanı eskı saygınlıgınız bıttı ve ıtıbarınzı bıttı kısacası :)