Kapanış filmimiz Vizyonda iyi seyirler..

• Konuyu başlatan DeletedUser782
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser782

Guest
5fva.jpg

7c3p.jpg

uti6.png

DeletedUser1687

Guest
haha bu bomba olmus işte bunlar hep american oyunları hulllooogggg

DeletedUser1687

Guest
allah onun evıne gul yagdırsın kaptan o araya nasıl koymussa kısmet ona oldu

DeletedUser690

Guest
Öhhh neler yapıyonuz siz ya:D Emegi gecen herkesin eline sağlık ittifakımla gurur duyuyorum

DeletedUser

Guest
ittifak olarak hepinizi tebrik ederim arkadaşlar.biz de emek verdik ama demek ki yeterli olmamış, sonuçta başarılı olan siz oldunuz ve hak ederek kazandınız bu oyunu.mazeret aramaya gerek yok tekrar hepinizi tebrik ediyorum.

DeletedUser1164

Guest
vay be sölediklerim bu kadar zorunuza gideceğini bileydim en başından sölerdim be arkadaşşşşşş :-D

YETERKİ ÇOLUK ÇOCUK ZİHNİYETLİLER SEVİNSİNNNN ZUHAHAHAHAHAHHA

DeletedUser1687

Guest
mohıkan halen vur gırgıra senin gibilerden oyuncu cıkmazhalen laf dıyorsun ben sana comboyu 4 gun önce kurdum kafamda ve son gunlere ragmen sonucu gordun sızın gıbıler oyuncu bıle sayılmaz saygıyıda hak etmez metilla tsk ederım ittifakım adına ama en buyuk sıkıntınız ıttıde illa vardır sızdede suc ama bu tarz oyuncuların zıbıl gibi olması veolayları sadece gormek istedıkleri sekilde yorumlama
algısı olmuyanların arasına düşmenizdır..combo güzeli sanada son sozum see you another life bro..

DeletedUser782

Guest
ittifak olarak hepinizi tebrik ederim arkadaşlar.biz de emek verdik ama demek ki yeterli olmamış, sonuçta başarılı olan siz oldunuz ve hak ederek kazandınız bu oyunu.mazeret aramaya gerek yok tekrar hepinizi tebrik ediyorum.
teşekkürler dost senlede kapışmak çok zevkliydi..zorlu rakiptin..keşke kahramanlar dünyası açılsaydı orda da kapışsaydık..

vay be sölediklerim bu kadar zorunuza gideceğini bileydim en başından sölerdim be arkadaşşşşşş :-D

YETERKİ ÇOLUK ÇOCUK ZİHNİYETLİLER SEVİNSİNNNN ZUHAHAHAHAHAHHA
ne söylediğini bilmiyorum ama sen en başta söyleseydim diyorsun da, onu söyleyenler oyunu bıraktı gitti..söyliyeceği şeyi oyunun sonunda söyleyecek kadar değersizsin :cool:

hitler bile yenilince intihar etti..sen nasıl bir diktatörsün :cool: asdasfasfad

DeletedUser1164

Guest
iyisin hoşsunuz ama yorumlarınızdan ne karakter olduğunuz belli kusura bakmayın.

temple yaptığın yakıştırma senin seviyeni ve karekterini ortaya çıkarmaktadır.(senin hakkında konuşanlara hak verdim)
irfan senin benzettiğin yada isim taktığına bir şey demiyorum zira sana bir arkadaşımız hadrinapolis bi laf sölediğinde ortalığı velveleye verdiğin günleri sakın unutma roman gibi yazdığın günler :-D(hadrianapolise benzetmeden dolayı hak verdim)

Düşmanımda olsa ben bu zamana kadar ne ikinizin hakkında lakap taktım nede birine benzettim.he sizin karakter yapınıza sölenecek yokmu var elbette ama sizin seviyenize inme gibi bi durumum asla olmaz.

Şehir aldığınızda tebrik ettiğim günleri unutup, bir taraflarınızın karakterinize göre kalkdığı günleri unutmayın zira.

Bu bir oyunmu oyun maksat eğlencemi eğlence elbette işin gırgırında şamatasında olucam.TEBRİĞİ HAK EDENLERİ ETTİM EDERİM ama karakteri bozuklarla işim olmaz.

İnsan ilk önce kendisine bakmalı daha sonra dışarıya yorum yapmalı ama sizin 2 nizde bunu görmedim ne yazıkki öle bi yapınız seviyeniz yok o anlaşılıyor açıkca.

Bütün Thor ailesini tebrik ediyorum 2 yıldır oyundan zevk aldık karşılıklı lakin aranızda bulunan 2 kişi seviyelerinden ve karakterlinden dolayı haketmemektedir.

DeletedUser1687

Guest
keep-calm-and-say-yaw-he-he.png

senin sevıyene anca bu bırde hani beni hacklıycektin ailecek bekliyoruz hackersınya ha........:)(

Hayat biter, halay bitmez lo sen kafayı yorma bize

DeletedUser1184

Guest
Temple,foruma davet ettin geleyim dedim oyunun bitmesine 9gün kaldı ondan dolayı ben bu savunma yığmasına katılma gereği duymadım bir sevinç daha yaşayın,o küçük çocuk gülümsemesini görebilmek adına yüzlerinizde ve bunu gördüğüme sevindim çünkü Mohikan26 senin dediğin gibi oyuncu olamayacak biri değil bu oyunun sonuna kadar küçücük bir şehir dahi kaybetmiş bir adam değil yanlış hatırlamıyorsam ki şu da var ben online olmadığım sürelerde 2 şehir alabildin bende ben yine de tebrik ettim seni profilimden,irfanirfan'a gelirsek senden de profilimin üzerinden özür diledim senin de dilemeni talep ettim çünkü ilk laf atma işini sen başlatmıştın ama görüyorum ki bu erdemden yoksunsun ki özür dileme büyüklüğünü gösteremedin yine büyüklük ben de kaldı demek ki :) neyse Thor ittifakında ikiniz ve irfanirfan'ın eşi olduğu söylenen melindaemirhan dışında ve bir zamanların şenlik 1. klavuzip dışında kalan başta ottomanson,sheithan gibi kaliteli arkadaşlar,abilerin yanısıra diğer arkadaşları da tebrik ederim kazandınız evet ama şu Semiramis'i 4gün oldu daha dolduramadınız doldurun da bari Dünyanın Hakimi ödülünü de alın o kadar aman Thor şöyle büyük böyle büyük diyip duruyorsunuz hakikaten büyük olun da doldurun 9gün kalmış şunun şurasında saygılar sevgiler hürmetler Beta server'ı oyuncuları.Emeğinize yüreğinize sağlık