ittifak forumu

• Konuyu başlatan gökbörü
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser

Guest
bence ittifak forumunda en son yazılan 1. sırada olmalı yani şimdikinin tam tersi çünkü en son yazılana bakmak için geri doğru gitmemiz gerekiyor ve zaten görmüş olduğumuz yazışmaları tekrar görüyoruz. ters durumda ise son yazılanı görmüş oluyoruz. bu forumda öyle mesela bu forumda değişip dediğim sistemde olsa kolaylık olur.

İlahi Komedya

Guest
Forumda, konuya tıkladığınızda zaten direk son mesaja ulaşırsınız..

Oyun içi forum konusunda ise, önerinizi

Sorun yaşadığınız konuyu, nasıl bir yenilik yapılmasını önerdiğinizi daha açıklayıcı bir şekilde yazarsanız değerlendirmeye alınacaktır.

DeletedUser

Guest
forumda da aynı şey oluyor. mesala bu yazışmada en son siz yazdınız ve alta düştü ben ise benim yazdığımın yukarısında olması düşüncesindeyim. eğer çok fazla yazışma olsaydı bu başlık altında sizin yazdığınızı görmek için sayfa değiştirmem gerkecekti. ama en son yazılan yazı en üste düşerse konu başlığına tıklayan o konuyu takip eden kişi en son ne yazılmış onu görecektir. bilmem anlatabildim mi? aslında bir sorun yaşamıyorum ama benim dediğim şekilde daha pratik olacaktır diye tahmin ediyorum

DeletedUser768

Guest
forumda da aynı şey oluyor. mesala bu yazışmada en son siz yazdınız ve alta düştü ben ise benim yazdığımın yukarısında olması düşüncesindeyim. eğer çok fazla yazışma olsaydı bu başlık altında sizin yazdığınızı görmek için sayfa değiştirmem gerkecekti. ama en son yazılan yazı en üste düşerse konu başlığına tıklayan o konuyu takip eden kişi en son ne yazılmış onu görecektir. bilmem anlatabildim mi? aslında bir sorun yaşamıyorum ama benim dediğim şekilde daha pratik olacaktır diye tahmin ediyorum

Konu isminin sağında yer alan ">>" benzeri bir işaret var.ona tıkladığınızda son mesaja gidersiniz.

İyi Forumlar

DeletedUser

Guest
neyse demek istediğim bu değildi ama yinede teşekkürler.dediğiniz işareti zaten biliyorum. kolay gelsin.