Ittifak üye alim sinirlamasi hk.

• Konuyu başlatan DeletedUser2566
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser2566

Guest
Sayın İlgililer ;

İttifaklarda öngörülen maksimum 50 kişilik üye sayısının artırılması gerekliliğini bilgilerinize arz ederim.

DeletedUser

Guest
Dünya özellikleri dünya açıldıktan sonra değiştirilmemektedir.

DeletedUser2566

Guest
Ancak önemli bir eksikliktir. Umarım diger açılacak dünyada bu konuya gerekli hassasiyeti gösterirler.

DeletedUser768

Guest
50 kişilik ittifak kurup yönetme zorluğunu yaşamayan bilemez.Ha olmaz mı, olur 500,1000 kişilik ittifaklarda olur ama 50 aslan 1000 koyundan her zaman daha iyidir. :)

Arttırılsın diyorsunuz,bulunduğunuz ittifak kaç kere organize saldırı yaptı? Kaçı başarıyla sonuçlandı?

İyi Forumlar

DeletedUser2566

Guest
o konuda sıkıntı yok. hemen hemen her gün organize saldırılar düzenliyoruz.

DeletedUser768

Guest
o konuda sıkıntı yok. hemen hemen her gün organize saldırılar düzenliyoruz.

:cool: :p ;) hehhe aynen sıkıntı yok

arkadaş bizi tanımıyo şahin abi :)

aynen tanımıyor :) ;) :cool:

Hayret,forumda hiç saldırı raporunuzu gördüğümü hatırlamıyorum.Ama emin olun ki güzel bir organize saldırı raporu görsem mutlaka tanırdım.Misal Betada THOR u tanımayan kalmamıştı ki forumda da silinmediyse birkaç ufak saldırıların raporları mevcuttu.

Size zahmet şu saldırılarınızın raporlarının olduğu konu linkini bi atın bana...

İyi Forumlar

DeletedUser2255

Guest
ha THOR MU GÜLDÜRME İOTADAN KAÇAN THETEDAN KAÇAN BETADA MEZARCILIKLA KAZANAN KENDİ ÖZ OYUNCULARINA FORUMDA ANA AVRAT KÜFÜR EDEN İRFAN VE YALAKASI MELİNDA HERKES KİMİN NE OLDUĞUNU BİLİYOR

DeletedUser768

Guest
ha THOR MU GÜLDÜRME İOTADAN KAÇAN THETEDAN KAÇAN BETADA MEZARCILIKLA KAZANAN KENDİ ÖZ OYUNCULARINA FORUMDA ANA AVRAT KÜFÜR EDEN İRFAN VE YALAKASI MELİNDA HERKES KİMİN NE OLDUĞUNU BİLİYOR

Saldırı raporlarından konuşmaktan vazgeçip biranda konuyu değiştiriyorsun,hayırdır? :)

İyi Forumlar

DeletedUser2255

Guest
kafan güzel senin küfürbaz ve arkadaşlarını bilmiyoruz sanki

DeletedUser2255

Guest
buyur gel mu dünyasında akıncılar iotada dünyasında devleti aliyeyi osmaniye ve fındıkkıran nu dünyasında sultan ottoman bekleriz

DeletedUser768

Guest
buyur gel mu dünyasında akıncılar iotada dünyasında devleti aliyeyi osmaniye ve fındıkkıran nu dünyasında sultan ottoman bekleriz

Sıkıldım artık,konu yoksa hiç uğraşamam boş yere yorum yazmakla.
Konu varsa link, yoksa sessizlik. Çok mu zor bunu anlamak?

İyi Forumlar