Hayalet Sürücü 2: İntikam Ateşi

DeletedUser

Guest
19987748.jpg

Filmin Konusu;

Nicolas Cage'in tekrar Johnny Blaze/Hayalet Sürücü rolünde beyazperdede seyredeceğimiz devam filminde Blaze bu sefer Doğu Avrupa'da, kendisini insan formuna sokmaya çalışan şeytan ile mücadele ediyor.
Çekimleri ülkemizde Kapadokya ve Pamukkale'nin yanı sıra Romanya'nın Transilvanya bölgesi, Sibiu, Bükreş ve Gorj kentlerinde gerçekleştirilen yapımın 75 milyon dolara mal olduğu tahmin ediliyor. Columbia Pictures yapımcılığında kotarılan filmin yönetmenliğini ise daha önce Crank ve Gamer filmlerinde de beraber çalışmış olan Mark Neveldine ve Brian Taylor birlikte üstleniyor.

Şu Anda Film Vizyonda ve Bizzat Filme Gittim Gittiğinize Pişman Olmayacaksınız Arkadaşlar.

DeletedUser

Guest
Bizim Marmarise çok geç gelecektir fakat gelince gideceğim.İlki harikaydı.

DeletedUser

Guest
Tavsiye Ederim Gerçekten İskeletin Şekli Falan Bayağı Değişmiş Süperdi Film :)

DeletedUser

Guest
öğrenci bütçesi. fakirlikten sinemaya bile gidemiyoruz :D internete orjinal çekimi düşer düşmez izliycem :))

DeletedUser

Guest
Fakirlik Dedigin 6 7 TL Be Kardeşim Süreklide Korsan Film İzlenmez ki :) Bizde Ögrenciyiz Sağdan Soldan Kırpıyoruz Filmler için :)

DeletedUser

Guest
İlk filmden sonra tam bir hayal kırıklığı oldu bende.Parodi gibi film gitmenizi tavsiye etmem.

DeletedUser

Guest
Fakirlik Dedigin 6 7 TL Be Kardeşim Süreklide Korsan Film İzlenmez ki :) Bizde Ögrenciyiz Sağdan Soldan Kırpıyoruz Filmler için :)

yok korsan almaya bile para vermiyorum paramı tütüm mamüllerine oyunlara internet faturasına ve telefon faturama yatırıyorum anca yetiyor arkadaş gerçekten :)) allahtan internet sınırsız ayvayı yemiştim yoksa vallahi :D

DeletedUser

Guest
Bende merakla bekliyorum ikinci filmi..
Vakit bulabilirsem izlicem..

DeletedUser

Guest
1. Seriden Güzel Bu Sefer Sonunda Adalet İçin Savaşmaya Başlıyor :)

DeletedUser

Guest
torrent'e düşmüş dün izledim ;) aksiyon sahneleri süper olmuş ama geri kalanı uyduruk olmuş sanki :(

DeletedUser

Guest
güzel kötü değil ancak beklediğim gibi çıkmadı çokta etkilenmedim yani. :)