hızlı hammadde temini

• Konuyu başlatan DeletedUser1277
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser1277

Guest
Merhaba,
Sizlere bir çok oyununcununda isteği olan bir öneri sunmak istiyorum.Benim 65 şehrim var,kaptanda var,ama kaptan olmasına rağmen süreli hammadde isterken tek tek şehir gezerek hammadde istemek bile 45 dakikamı alıyor,halbuki tek tuşla tüm şehirlerden aynı saniyede hammadde temini olabilir,bu yüzden ben ve birçok oyuncu oyundan soğumakta.Şehir sayısı fazlalaşırken oyunda kalma süresi devamlı artıyor ve bu bir süre sonra acı verici hal alıyor,ister istemez şehir fethetmek istemiyorsun,sizden oyunda fazla süre geçmemesi adına acil müdahalede bulunmanızı istiyorum.

Teşekkür ederim.

DeletedUser768

Guest
Kaptan premiumunda çiftçi köylerine toplu bakış özelliği vardır.Bu özellik ile adalardaki tüm çiftçi köylerinden tek tıkla hammadde istiyebilir veya yağmalıyabilirsiniz.
Toplu bakışları açmak içinde üstteki Not un yanında üçgen sembolden "Çiftçi Köyleri" ne tıklıyarak bu özelliği açabilirsiniz.

İyi forumlar

DeletedUser

Guest
iyi guzel de her zaman 100 altinimiz olmuyor kaptani hep aktif edemiyoruz benimde 36 sehrim var oyundan iyice sogudum...
en azindan cifci koylerinden hammadeleri tek tikla toplayabilsek ne iyi olur...

DeletedUser768

Guest
36 şehirle bıkmışsın sen.
Benim 63 şehrim olmuş en son 25 30 şehrim varken topluyordum hammaddeleri.

Tek tıkla olması premium özelliğini işe yaramaz hale geliceğinden böyle birşey mümkün olmaz.Sonuçta yapımcı firmanında para kazanması lazım.

İyi Forumlar

DeletedUser1277

Guest
Bende zaten toplu bakıştan bunu yapıyorum,kaptan zaten var ama yetersiz,ama şimdi 70 şehirim var,her şehir için ayrı ayrı hammadde isteğini burdan yapmak bile 1 saatimi aalıyor,bizlerin beklentisi tek tuşla tüm şehirlerden aynı anda hammadde temini,lütfen acilen bu isteğimizi yerine getiren,çünkü oyun eziyet verici bi hal almaya başladı.

DeletedUser2852

Guest
Tamer abim yıllar geçti ama söylediğin uygulama hala gelmedi, gelse güzel olurdu, en azından 5, 10 altın gibi makul bir fiyat karşılığında tek tıkla hepsinden aynı anda hammadde toplama gibi bir özellik eklenebilirdi. Baya etkilerdi gelişim hızını ve bence bir nebzede olsa bot kullanımını da azaltırdı bu uygulama.

DeletedUser2969

Guest
İşin Gerçeği şu, 1-25 Şehrine Kadar Tektekte toplasak sorun olmuyor, 25-40 Arası Toplu topluyoruz ardından mecburen bırakıyoruz.Buda oyunun politikası oldugunu düşünüyorum, köy toplayamayan oyuncu, bu durumda hammadde üretimini almak zorunda kalıyor.(+100 altın oyunun kasasına) Nası olsa Her ne alakaysa Kaptan ve Çiftçiköyleri köy toplaması aynı yerde(+100 Altında ordan alıyorlar) Buda bizi mecburen köyü toplasakta toplamasakta almaya itiyor. Hammadeyi alanında malzemesi fazla geliyor Burumda da yöneticiyi acmak zorunda kalıyor bina basmalı cünkü (+100) Binaları basan oyuncu şehri fulluyor hammadde tavan askerler durmadan basılıyor, ee napalım komutan alalım (+100) Ordular iyi sp yapsın diyoruz. Eee o kadar ordu bastık büyüsüz yollamak olmaz birde teveccüh alalım(+100) Kısır Döngü.

Dedigi gibi toplu komut toplu secim olmalı, Hatta bu seçimleri GRUPLANDIRIP, belki birem basılan yerden 8 saatlik ciftci köyü topluyacaz.
Ama kara basılan yerlerden 40dka bir topluyacaz inşallah olur, Mobilde durum zaten içler acısı

DeletedUser2852

Guest
Mobil deyince sen aklıma geldi benimde, mobilden 50, 60 şehri olan oyuncu veya mesela 100 şehir üzeri oyuncu full biremci ve tek tıkla tüm şehirlerden birem toplamak istiyor ancak bu mobil uygulamada yok. Bu özellik mobile eklense güzel olur. Tek tek 100 şehirden birem basmak zor oluyor. 30 saniyelik iş 45 dk - 1 saat civarı vakit alıyor.