[OYUN] Grepolympia (Olimpiyat Oyunları) Etkinliği Hakkında Sorular

DeletedUser

Guest

Grepolympia (Olimpiyat Oyunlarıyla) ilgili merak ettiğiniz tüm her şeyi bu başlık altından sorabilirsiniz, öğrenebilirsiniz.

DeletedUser

Guest
askerler güçleniyor mu yoksa sadece eğitim puanı mı veriyor.

DeletedUser

Guest
Atleti 24 saat eğiteyim desem günde 360 gladyatörü telef edecek.Maliyeti çok yüksek bir oyun olmuş.Burası sorular kısmıymış sorumu da sorayım o zaman. Sizce?

DeletedUser

Guest
askerler güçleniyor mu yoksa sadece eğitim puanı mı veriyor.

Askerleriniz güçlenmiyor malesef zaten eğitime katılan askerler kalıcı olarak ordunuzdan siliniyor. Sadece atletinizi geliştirmek için Eğitim Puanı kazanıyorsunuz. 1000 Eğitim Puanı biriktirerek de 1 Yetenek Puanı kazanıyorsunuz.

Atleti 24 saat eğiteyim desem günde 360 gladyatörü telef edecek.Maliyeti çok yüksek bir oyun olmuş.Burası sorular kısmıymış sorumu da sorayım o zaman. Sizce?

Yapılacak olan Eğitime siz karar vereceksiniz kendi askeri durumunuza göre eğitim yaparak yarışmalara katılabilirsiniz.

DeletedUser

Guest
neden acaba altın kullanıyoruz bu olipiyatlarda bence çok saçma altını olan ( yani parası ) kazanacak .

DeletedUser

Guest
etkisi 12 saat süren market alışverişlerini aldığımız an 12 saat işlemeye başlıyormu yoksa bizim istediğimiz herhangi bir zaman diliminde mi aktif ediyoruz bu ödülleri? henüz almadım da buna göre alacağım

Liwet

Community Manager
Grepolis Takımı
Community Manager
Tıpkı büyüler gibi, marketten alacağınız etkiler de hemen aktive olur ve 12 saat sonra yok olurlar.

DeletedUser

Guest
eğitim için gönderdiğimiz askerler geri gelmeyecek peki bunlar için harcanan nufus geri gelicektir herhalde değil mi?

DeletedUser1227

Guest
Kazanılan yetenek puanlarını hangi doğrultuda vermek bize daha fazla avantaj sağlar...

DeletedUser768

Guest
Kazanılan yetenek puanlarını hangi doğrultuda vermek bize daha fazla avantaj sağlar...

Yeteneklerin oranı belirtilmedi fakat benim tahminimce bu hafta aktif olan okçuluk için 10 puanı şu şekilde dağıtmak gerekiyor;
Konsantrasyon:2
Nişancılık:6
Kesinlik:2

Böylece daha iyi puan alınır diye düşünüyorum.
Başka kombinasyonlar ile daha iyi puanda yapılabilir tabi ki.

İyi Forumlar

DeletedUser2147

Guest
acil yardım

eta hesabım açılmıyor 502 Bad Gateway hatası verıyor sebebi nedir.