Grepolis Reklam Eksikliği ?

• Konuyu başlatan GMasterTR
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser

Guest
Merhaba Arkaadaşlar Grepolis bütün özelliği ile kullanışlı ve oynmaya değer. 10 üzeriden 9 bir oyun olmasına ramen ben kullanıcı eksikliği oldugunu düşünüyorum

yani piyasaya bakılırsa grepolisin büyük bir reklam eksikliği var diye düşünüyorum

YA SİZ ?

DeletedUser

Guest
Haklısın , bunun için yarışma düzenliyebilirler. Örneğin: Belli bir sayı verirler mesela 10, 10 tane oyun sayfasına reklam yapıp fotoğrafını çekip adminlere yollarız onlarda ödül verebilirler böylelikle reklam yapmış olabilirler.

DeletedUser

Guest
Haklısın , bunun için yarışma düzenliyebilirler. Örneğin: Belli bir sayı verirler mesela 10, 10 tane oyun sayfasına reklam yapıp fotoğrafını çekip adminlere yollarız onlarda ödül verebilirler böylelikle reklam yapmış olabilirler.

Güzel Fikir Aslında

DeletedUser

Guest
Merhabalar.

Bu konuyu takım arkadaşlarımıza iletecem. Gereğini yapmaya çalışacam :)

DeletedUser788

Guest
Bencede oyunun güzel olmasına rağmen kullanıcı sayısı çok az ve gittikçe de azalıyor.bu yüzden bence daha alpha dünyasında yeterli oyuncu yokken iki yeni dünya açılması yanlış oldu.ha yeni başlicak oyuncular için fırsat eşitliği olsun diye açılmış olabilir tabi ama alphada da baska bazı önlemlerle yeni oyuncular korunabilirdi bence.tabi bunlar sadece benim görüşlerim.saygılar.