[OYUN] Grepolis Oyuncu Konseyi 2. Dönem

Liwet

Community Manager
Grepolis Takımı
Community Manager
Sevgili potansiyel aday,

Kendini Grepolis oyuncu konseyi adaylığı için tanıtmaya geldiğin için mutluyuz.

Lütfen birkaç dakikanı ayır ve oyuncuların seni tanımasını, kendilerini neden temsil edebileceğini anlamasını sağla.

Bu konu 19 Nisan gece yarısına kadar açık olacak. Lütfen tanıtımları bu tarihe kadar girerek oyun içi oylama için geçerli adaylığını koymuş ol.

Oylama 27 Nisan'da başlayacak.

Açıklama: Bu konu denetlenecek ve adaylık dışındaki postlar kaldırılacaktır.

DeletedUser3508

Guest
Merhaba ben **CAMEL**,

Yaklaşık 4 yıldır grepolis ile iç içeyim.
4 yıldır bu oyuna 5 kuruş dahi para vermemekle beraber oyunda ne bot nede multi hesap kullanmadım. Bunlara rağmen oynadığım dünyalardaki başarılarım ortadadır.
Zeta,pi,upsilon,psi,omega,bizans,atina,korint,ithaka serverlarinda kısa süreli oynadım.
4 yıldır kurucusu olduğum ŞAH-MAT ittifakı adına oynuyor. Zaferlerimi ve kayıplarımı bu ittifakla yaşıyorum.

Bunca yıllık grepolis serüvenim, oynadığım dünyalardaki tecrübelerim ve oyunda kurduğum yüzlerce dostluklara dayanarak Grepolis player council 2. Dönem konseyine Adaylığımı koyuyorum.

Kendimden kısaca bahsetmek gerekirse
İsmim fatih, 19 yaşındayım. Denizli de yaşıyorum. Yapı ressamlığı okuyorum.

Tr serverindaki Türk oyuncularını yabancı oyunculara karşı En iyi Şekilde temsil edeceğime inanıyor.
Tr serverlarını daha zevk verici hale getirmek oyuncu sayısını arttırmak. Oyundaki Adaleti bir üst seviyeye yükseltip daha çok oyunculu, daha Adaletli, daha iyi düzeyde bir oyun oluşturmak için aklimdaki fikirleri oyuna dökmeye hazırım.

Saygılarım & Sevgilerimle,

**CAMEL**

Since 2012...

DeletedUser2641

Guest
Merhabalar ben Mr.Legatus;

İsmim Refik, 30 yaşımdayım, 5 yıldır Grepolis'in içerisindeyim. OLYMPUS (kurucusu), AKINCILAR(kurucu), Fındık Kıran, Anadolu, Kızıl Elma, Konsey gibi değerli ittifaklarda oynadım ve bu ekipteki değerli dostlarla başarılara, heykellere ulaştık. Çok iyi düzeyde İngilizce, orta düzeyde Almanca, İspanyolca ve yazı dilinde de Latince bilmekteyim. Sadece bulunduğum ittifak oyuncularına değil, rakip ittifak oyuncularına da saygı duymayı benimsemişimdir.

Grepolis'teki tecrübeme, bilgime ve genel anlamda olan temsil yeteneğime güvenerek değerli Grepolis oyuncularının ve yönetiminin de izni olursa Grepolis Player Council 2. Dönem konseyine adaylığımı koyuyorum.

Saygılarımla