Grepolis Mobil

• Konuyu başlatan 56siirt56
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser

Guest
Az önce mobilden girdim oyuna fakat şehir, mesajlar, notlar vs vs hiç biri çalışmıyor sadece oturumu kapat tuşu çalışıyor ?

Mr.Storm

Takım Lideri
Grepolis Takımı
Takım Lideri
Mobil cihazlarda farklılık gösterebilen versiyon sorunsuz olarak cihazımda test edilmiştir. Geliştirilmesi ve iyileştirilmesi için çalışmalar devam etmektedir.

Mr.Storm

Takım Lideri
Grepolis Takımı
Takım Lideri
Xperia Mini Pro 10, Iphone 4, Samsung Galaxy Tab 10.1 ve Nokia X6 üzerinde test ettim. Fonksiyonların kullanılmasında, işlemlerin yapılmasında herhangi bir problem bulunmamaktadır. Kullandığınız modeli belirtirseniz en azından yapımcılara bilgi verebilir ve geliştirimlesine destek olabiliriz.

DeletedUser

Guest
nokia x2 üzerinde de deneme şansınız varmıdır acaba :)

DeletedUser

Guest
Önümüzdeki ay taplet pc alıcam bakalım orada da hata vericek mi

DeletedUser

Guest
Hangi cihazda denerseniz deneyin Login tuşu dışında hiçbir özellik çalışmamaktadır Bu özellik zaten ilk açıldığı günden bu yana bu sorun devam etmektedir.

ve Sorulara yanıt verdikten sonra Konuların Kapatılması mantığını Çözemedim

DeletedUser

Guest
Telefonlarınızın kendi browserlarını kullanıyorsanız login dedikten sonra bir işlem yapamayabilirsiniz. Bu telefonunuzun tarayıcı özelliklerine bağlıdır. Telefonunuza harici bir browser yüklerseniz rahatlıkla açabilirsiniz şahsen bende Nokia 5800 XpressMusic'de normal browserdan denedim olmadı ama opera mini browserından denedim sorunsuz çalışmakta browser kurup da deneyiniz bir de. Grepolis Mobil henüz geliştirilmekte olan bir versiyondur. Dolayısıyla henüz desteklenmeyen telefon sistemleri ve modelleri olması doğaldır, geliştiricilerin zamanla bu sorunların üstesinden geleceğine inanıyoruz.

Mutlaka cevaplanmasını istediğiniz sorunlarınızı Destek Sistemi aracılığıyla iletirseniz daha sağlıklı sonuçlar alırsınız. Bkz. Forumun Kullanım Amacı

DeletedUser

Guest
Kendi Telefonumun Kendi Web Browseri İle Denedim Fakat Sadece Giriş Yapabildim Başka Birşey Yapamadım. Opera Mini Web Browser Yükledim Tekrar Denedim ve Herşeyi Kolaylıkla Yapabildim Bazı Telefonlar Kendi Browserinden Giremiyor Bazılarıda Başka Browserlardan Karışık Bir Mesele Yani :)

DeletedUser

Guest
Nokia 5800 sorunum yok fakat eksik var
İttifak forumu mobil e eklenebilir mi lütfen.