Grepolis 1. Yaşgünü Yarışması

• Konuyu başlatan DeletedUser768
  • Başlangıç tarihi
Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser768

Guest
Yarışma konusunda duyuru yapılmasına rağmen birkaç kişi nerdeyse romanla katılıyor yarışmaya.
Daha yarışma kurallarını bilmeden virgül ün anlamını tamamiyle tersine çevirerek tek cümle gibi göstermeye çalışıyorlar.

Yarışmayı organize eden başta Cm miz ve Takım Liderimiz olmak üzere diğer yetkililerimiz konu başlığındaki butür mesajları düzeltebilirse ve benzer cümleleri düzeltebilirse yarışmanın daha düzenli olucağına inanıyorum.

Bilmiyorum kaç kişi tüm yorumları okudu fakat ben vakit buldukça tekrar tekrar okuyorum ve gördüğüm kadarıylada çoğu kişinin yorumu ya birbirinin aynısı yada çok benzer.Bu şekil yoruma dayalı yarışmada takvim etkinliğindeki gibi kapalı görünmez sistem kullanılsaydı bana göre çok daha iyi olurdu.

Yarışmanın bitmesine 9 saat 35 dakika gibi bir süre kaldı.Fakat şimdiden yapılan 139 yorumdan nasıl bir değerlendirme ile kaç kişi seçilicek ve ödülleri ne olucak belli değil.Yarışma ödüllerinide duyuru ile yinelerseniz en azından katılım artar.

İyi Forumlar

DeletedUser768

Guest
Yarışmaya katılan oyuncular için multi hesap olup olmadıkları araştırıldı mı acaba?
Birkaç multiye benzer hesap var ve ödül verilmiş.

Multi araştırması yapılırsa iyi olur.

Yarışma bittiğinden artık araştırma yapılabilir.

İyi Forumlar

DeletedUser768

Guest
Ödüller dağıtılmaya başlanmış fakat ıp taraması yapıldımı belli değil.
Sayın OYUN YÖNETİMİ konuyla ilgili bir açıklama yaparsanız sevinirim.

DeletedUser

Guest
Sayın 1247,

Bizler yıllardır oyun yöneticiliği yapan kişileriz. Acemi değiliz, gerekli kontroller yapılıyor. Ayrıca her basit olay için yöneticilerden açıklama beklememelisiniz. Gerekli prosedür ne ise o uygulanır.

Durum açıklığa kavuştuğuna göre konu kilitlenmiştir.

İlginiz için teşekkürler.

Durum
Konu yanıtlara kapalı.