Gökçeada'da Zafer Geçiti

• Konuyu başlatan DeletedUser48
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser48

Guest
Oyunun ilk kültürel merasimini yapmaktan mutluluk ve keyif duyuyorum :)

Zafer Geçiti tüm server ahalisine açıktır

zafer geçiti.jpg

DeletedUser

Guest
Ares Gene Çoşturmussun 300 Küsür Savaş Puanı :) Süpermiş Yaw Kimi Patlattın Böyle Bir Anda :)

DeletedUser48

Guest
Asker çok bekleyince sefer isterük deyip kazan kaldırıyor. Yeni ve güçlü birlikler için çiftlikte yer kaplayan eski birlikleri sefere gönderiyorum :) Kara birliklerinin tamamını gördük çok şükür sıra Triem ve Koloni gemisinde :)
Ölenlerin yarısı Siirt56'nın ittifakından birine ait dünkü kaza sonucunun yansıması

DeletedUser48

Guest
Valla sizin elemana tamamen kaza eseri saldırdım ama önünde sonunda bu olacaktı. Yani adaya ittifak olarak hakim olmak isteyeceğinizden şehrimi mutlaka ele geçirmeniz gerekecekti. Yakınlarda da Yunanlı kimse yok malesef. Ben o kazaya kadar sadece sizden ayrılan diger 5 kisiye saldırdım ama cevap gelecekmiş sizden Hw öyle dedi :) O nedenle artık geri dönüşü yok sanıyorum bazı şeylerin.

DeletedUser

Guest
Kızıştımı Ortalık nedir :) Yunanlılardan Önce Birbirimizemi Saldıracağız :)

DeletedUser48

Guest
Valla bilmem. 7/24 zaten Yunanlılardan önce Türklere saldırdı malum :) Yunanlılar hep iç içe genelde. Birbirlerine yakın başlamışlar. Benimkisi ittifaki bir hareket değil tamamen kişisel çünkü sohbet başlığında hatırlanırsa Deathkiss- adamızda bizim ittifak harici sadece 1 kişi aktif oynuyor demişti. Ona da cevap ya kendi içinize alacaksınız ya da şehrini alacaksınız Dünya Harikası yapmak için şeklinde verilmişti :) Bu kadar askeri oturup zaten saldırı ihtimali üzerine çıkardım ancak ittifaklarından ayrılanları da kapmak zorundaydım. Güçlü olan ayakta kalır diyelim artık :)

DeletedUser

Guest
Aynen Öyle Sanırım Bundan Sonra Sadece Yunanlılarla Kalmayacak Saldırılar. Dediğin Gibi Artık Güçü Olan Ayakta Kalır . :)

DeletedUser48

Guest
Malesef de sizin arkadaşlar sanırım zaten oyunu bırakmış bir bir ittifakınızı terkediyorlar .gökho