Dumlupınar

• Konuyu başlatan DeletedUser782
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser782

Guest
Aldığım duyumlara göre dumlıpınar dağılıyormuş, bırakan oyuncular oluyormuş, pek eğlenemiyorlar ve başka dünyalara gideceklermiş. Bırakan bırakır ama 1 yıllık emeğini bırakıpta başka server'a geçmek düşündürücü.

şehir kaybedince eğlenmiyormusun? biz 3500-4500 biremlik korunan şehirleri aldık buyrun gelin geri alın, çok korunaklı bir yeri almak çok eğlenceli oluyor.. başka bir yere gitmenize gerek yok.

benden dolayı yapıyorsanız yapmayın arkadaşlar aldığım şehirleri geri verebilirim, istiyorsanız saldırmam da :cool:

DeletedUser

Guest
irfan benim bırakmamın şehir kaybetmeyle bi alakası yok zaten bırakana kadar kaybettiğim bi şehirde yoktu. o 5 gün ceza aldığımı saymazsak o şehirleri de telafi ettim. en son baktığımda 100 şehrim vardı. ittifak forumunda muhabbet edecek arkadaşın kalmadığında veya oyunu bırakmış arkadaşlarının şehirlerini korumaya başladığında bi anlamının kalmadığını düşünüyorsun.ben herşeye rağmen devam edecektim ama oyuna beraber başladığım arkadaşlardan arifin devam etmeyecem demesi üzerine ben de bıraktım yani seninle bi alakası yok yani bırakmamın.

size iyi oyunlar

DeletedUser690

Guest
İttifak arkdaslarım ve benim cogunlukla oyunculugunla takdirimi topladın. Amacın dogrultusunda hep ilerledin ama biraz cok arka kollayıcı oldun pek bir savascı yanın oldugunu söyliyemem bize karsı.İttifak arkdaslarının yardımlarına daima kostuguna eminim.Savunma puanın daima artardı:)
Aslında sasırdım senin gibi bir oyuncu varken ittifak arkdaslarım böyleyse bende aynı seyi yaparmıydım tartısılır.Umarım cözüm yolu denemissinizdir erken karar vermemissinizdir emek sizin emeginiz.
İttifak olarak kimler geciyorsa Zetaya bilemem sizlere basarılar. Betalı Oli ve dumlupınar olarak bizlerinde yüzümüzü kara cıkarmayın :)
Oli dedikleri bumuymuş demesinler :D
Bir THOR'lu olarak baslasaydın hersey farklı olurdu:) Spartacus-Crassus gibi olsun bu da

DeletedUser

Guest
yanlış anlama ama oddyseus bi dediğin bi dediğini tutmuyor hangisine inanayım. hakkımda lehime söylenmiş dahi olsa. bi öyle bi böyle olunması hoşuma gitmiyor. sana hayat felsefesi olacak rahmetli Mehmet Akif Ersoy'un bi sözünü iletmek isterim.

SÖZÜN ODUN GİBİ OLSUN
HAKİKAT OLSUN TEK

iyi oyunlar size

DeletedUser782

Guest
ben kendimi öne sürerek latife yaptım onun üstünden gitmene gerek yok, durumunuzun esasını unutmamak gerekir.

oyunu bırakmış insanların şehrini almak varken ne diye savunursun orasıda düşündürücü.

benim demek istediğim oyunu bırakmamanız yönündeydi. Siz gidince işin eğlencesi biter oyun rakip olunca eğlenceli bu mantıkla gidiyorum ve bende oyunu bırakıyorum siz yoksanız bende yokum... #direndumlupınar :cool:

DeletedUser

Guest
bizsiz yoksan buyur gel irfan. zetadayım. devam etmeyeceksen de şu melindaemirhanla multi oynayıpta nasıl yakalanmıyorsun onun yolunu söylermisin yanlış anlama uygulayacağımdan değil . saldırı gönderdiğiniz saatlere baktım hep aynı. iki hafta önce bir cumartesi gecesi saat 3.30 da ikiniz birden saldırı yolladınız. ertesi gün öğle saatlerinde aynı saatlerde saldırıları yola çıkardın. kardes olsa saatler bu kadar tutar. nasıl yakalanmadın merak ediyorum. helali hoş olsun bişey dediğim yok.

DeletedUser782

Guest
adres veriyorum bilgisayarına kur gel. tüm sorularının cevabını bulacaksın.

http://mumble.sourceforge.net/ bu adresten programı indir kur bilgisayarına

kurulum bittikten sonra mumble çalıştır. bağlan kısmına tıklayıp açılan dialogta yeni ekle de oraya şu vereceğim adresleri yaz gel

etiket: THOR
adres: 77.92.154.163
port: 64738
kullanıcı adın: oli06
parola: omerreis

DeletedUser690

Guest
Nası anladıgın sana kalmıs demek ki iyi yönlerinde var kötü yönlerinde yapacak bisi yok

DeletedUser

Guest
benim o kadar çetrefilli işlere kafam basmaz boşa bekleme.dediğim gibi helali hoş olsun. hayatta başarılar. :)

DeletedUser

Guest
çocuklar yapar. biz mermerle gazoz kapağı oynayıp sonra o mermeleri birbirimize fırlatarak oyunlar oynamış nesiliz :) onlar ise teknolojiyle büyümüş nesil :) kalın sağlıcakla.

DeletedUser782

Guest
yapmış olduğum bu daveti kabul etmeyip gelmeyerek, kendinizi bizim multi olduğumuzu söyleyerek kandırıyorsunuz. Bir daha da bu cümleyi başka bir yerde kullanmayın. Çünki multi değiliz.

DeletedUser782

Guest
İyi niyetle davet ettim seni gelmiyorsanda multi lafını bir daha da duymayayım.

Takım demek organize olmaktır. bizde organize oluyoruz. istersem kaptanx ile saldırayım yada MTSeven ile saldırıyım yada melindaemirhanla saldırayım fark etmez saldırılar hep aynı zamanda girer aynı saniyede girmeninde yolları var Mumble - Zello v.b. yolları var.

bizler en ufak hatada ceza alan insanlarız, herkesin gözü üstümüzde olayları biraz objektif bakın hep kendi aynanızdan görmek istediğiniz şekilde bakmayın. melindaemirhan'nın bir bayan olduğunu ve sizi yenmesini kabul edeceksiniz.

DeletedUser

Guest
nerelere geldi konu yine en başa dönüyüm arkadaşlarım bıraktığı için bırakıyorum. sende oyunu bırakma kararı aldığın için bunun formülünü sordum açıklamak veya açıklamamak senin tercihin. son olarak yenilgi olarak kabul edilecekse ki rakibiniz ne sebepten olursa olsun bırakma kararı almış. bu sizin için galibiyet ben de olsam o şekilde düşünürdüm . bir bayana yenilmekle bir erkeğe yenilmek arasında fark yoktur. bunu da bilmeni isterim. uzamasın daha. SAYGILAR

DeletedUser782

Guest
işte bende diyorum ki multi falan yok sizde bunu anlayın demek istiyorum. diğer server'larda iyi oyunlar size.