Destek Askerleri

• Konuyu başlatan Akocan70
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser

Guest
destek olarak gönderdiğimiz askerler belirli bir süre geçtikten sonra gönderdiğimiz şehire ait olsun. örneğin 100 gladyatör gönderdim bir şehire 48 saat geçtikten sonra bu askerler gönderdiğim şehirin askerleri olarak kalsın ama sadece kendi şehirlerimiz arasında olsun

DeletedUser768

Guest
Böyle birşey mümkün değildir.Daha önce buna benzer birçok şey yazıldı fakat her şehirin belirli bir asker basma limiti var ve bu sebeple böyle birşey imkansızdır.

Daha değişik önerilerde bulunabilirisiniz.

İyi Forumlar

DeletedUser

Guest
evet işte sonuçta belirli bir asker limiti var yani örneğin çifliği seviye 40 olan bi şehirimden çiftliği 5 olan şehirime destek gönderdiğimde çiftlik seviyesine göre askerler orada kalsın bu mümkün olamaz mı?

DeletedUser768

Guest
evet işte sonuçta belirli bir asker limiti var yani örneğin çifliği seviye 40 olan bi şehirimden çiftliği 5 olan şehirime destek gönderdiğimde çiftlik seviyesine göre askerler orada kalsın bu mümkün olamaz mı?

Gönderdiğiniz askerler şehirde istediğiniz kadar "destek" olarak kalabilir, fakat o şehre bağlı olamazlar.Eğer böyle birşey mümkün olur ise çoğunluk saldırı askerinin olduğu şehre diğer saldırı şehrinden askerleri destek atıp 47 saat 50 dk sonra kesilicek şekilde saldırır.10 dakika bekler, bu arada gelen destekler şehre bağlanır onlarlada saldırır,E ne anladım ben kışladan limandan o şehirde? :)

Butür bir önerinin yapılması zor.Fakat öneriyi dahada geliştirirseniz belki dikkat çekici bulunup değerlendirmeye alınma şansı olabilir.

İyi Forumlar

DeletedUser1813

Guest
''1247'' Arkadaşımın dediği gibi böyle birşey imkansızdır.Fakat birlik konuşlandırma gibi bir seçenek olsa çok daha iyi olur.Tabi bu seçenek kendi şehirleriniz arasında olmalı ve bir şehirden gönderdiğiniz askerler diğer şehrin alabilieceği nüfus kapasitesi kadar olmalı veya alabileceği nüfus kapasitesinden düşük olmalı.Fazla olursa işte tahıl yetmemesi nedeniyle geri döndüler gibi bir uyarı çıksın gibisinden olabilir.

DeletedUser768

Guest
''1247'' Arkadaşımın dediği gibi böyle birşey imkansızdır.Fakat birlik konuşlandırma gibi bir seçenek olsa çok daha iyi olur.Tabi bu seçenek kendi şehirleriniz arasında olmalı ve bir şehirden gönderdiğiniz askerler diğer şehrin alabilieceği nüfus kapasitesi kadar olmalı veya alabileceği nüfus kapasitesinden düşük olmalı.Fazla olursa işte tahıl yetmemesi nedeniyle geri döndüler gibi bir uyarı çıksın gibisinden olabilir.

Tahıl yetmemesi gibi birşey yok oyunda.daha doğrusu tahıl diye birşey yok.

Yönlendirme olması ancak şu şekilde olabilir;
Rota planlıyıcısı gibi bir seçenek eklenir ve tüm ordular için destek göndericeğimiz zaman hangi şehirde ne kadar kalması gerektiğini belirliyebiliriz.
3 şehir için ücretsiz 3 şehirden sonra belirli bir kaynak veya premium istiyebilir.
Öneriyi bu yönde geliştirebilirsiniz.Takıldığınız bir yer olur ise ben yine gerekli yönlendirmeyi yapabilirim.

İyi Forumlar