Deprem Raporları

• Konuyu başlatan DeletedUser768
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser768

Guest
1tSRr.png

Tatile girmeden güzel bir rapor oldu sanırım. :)

YORUMSUZ

DeletedUser768

Guest

DeletedUser

Guest
ahh canım sen simdi sikayette etmişsindir :D olabilir okumamıstım kural ihlaliyse gereken yapılcaktır

DeletedUser768

Guest
Gerek yok zaten artık çözdüler seni.Her yorumuna bakıyorlar.Online listesini takip et görürsün. :D

DeletedUser

Guest
yazdıklarım içeriklerde bir hata varsa gereken yapılır ama sizin gibi çamur at izi kalsın mantıgıylan hareket ederseniz fazla yol alamassınız onuda belirteyim

DeletedUser768

Guest
Çamur kullanmıyoruz biz.Ama istersen ayarlıyabilirim çamur istersen tabi.Bende ne zorlama var nede ısrar.

Hata var tesbiti zorlaşıyor nedense artık.......

DeletedUser

Guest
ayarlarsan memnun olurum ..:)nedense artık babam grepolisin asıl sahibi caktırma kazn :)kayırıyorlar beni

DeletedUser768

Guest
ayarlarsan memnun olurum ..:)nedense artık babam grepolisin asıl sahibi caktırma kazn :)kayırıyorlar beni

Benim için problem değil.öyle birşey varsa açığa çıktığında olucaklar belli.İyiki GİK te bu konuyla ilgili maddeler var.

Çamuruda kullananlar var işleri bitsin yollarım.En kısa sürede kahvaltı masasına gidiceklermiş, kahvaltıya gittiklerinde alıp getiririm.

Çamuru kullananlarla senin için tekrar konuştum.Salı günü kahvaltıdan sonra göndericekleri söylediler.

DeletedUser

Guest
Lütfen tartışmalar için genel tartışma bölümünü kullanalım, burası rapor bölümü. Ayrıca resim yükleme sitelerinin linklerini paylaşmak yasak değildir.

Hepinize iyi oyunlar dilerim.

DeletedUser768

Guest
Lütfen tartışmalar için genel tartışma bölümünü kullanalım, burası rapor bölümü. Ayrıca resim yükleme sitelerinin linklerini paylaşmak yasak değildir.

Hepinize iyi oyunlar dilerim.

13. İmzalarda veya forumda InnoGames harici oyunların linkleri (adresleri) paylaşılamaz. Paylaşımlar için sadece uygun forum bölümünü link (site adresi) paylaşmamak şartıyla kullanabilirsiniz. Aksi davranışlarda ceza uygulanacaktır. Forum Yöneticileri tarafından kabul edilen resim yükleme siteleri.(örneğin: imageshack.us) , Grepolis fan siteleri ve/veya forum yönetimi tarafından onaylanmış Grepolis ile ilgili linkler bu kapsamın dışındadır. Reklam, zararlı içerik ve Grepolis Türkiye takımı tarafından yasaklanan içerikleri barındırmadığı sürece kullanılmak istenilen linkler için imza oluşturulmadan önce Destek Birimi (support) üzerinden bildirim yapılarak onay alınması gerekmektedir. Ayrıca kullanıcılar imzalarında forum kurallarını ihlal eden yazılar ve görüntüler paylaşamaz.

Böyle birşey belirtilmemiş.Forum yöneticileri tarafından belirtilen resim yükleme sitesi "imageshack.us" olarak belirtilmiş.Başka bir site belirtilmemiş.Ek bir duyuruda izin verilen siteleri belirtilmemiş olduğundan reklama giriyor.

DeletedUser

Guest
Forum yöneticileri tarafından belirtilen resim yükleme sitesi "imageshack.us" olarak belirtilmemiştir. O site yalnızca örnek teşkil etmesi için yazılmıştır. İzin verilen sitelerin duyuru ile kullanıcılara duyurulacağı da belirtilmemiştir. Basitçe açıklayacak olursak "Forum Yöneticileri tarafından kabul edilen resim yükleme siteleri" denilmiş ve şuan için herhangi bir zararlı içerik olmayan tüm resim yükleme sitelerinin linklerinin paylaşımı kabul edilmektedir ve dolayısıyla serbesttir.

Konu hakkında başka anlamadığınız bir durum söz konusu ise lütfen benimle özel mesaj yolu ile iletişime geçiniz.

Lütfen başlığı amaç dışına çıkarmamaya özen gösterelim.

İyi forumlar dilerim.

DeletedUser1672

Guest
ben kısacasını diyim 1234 en basit site o ilk okulcocukları liseliler vs kullandıgı ben daha komplikesini yazmıştım ama tabi tercih meselesidir ;)