Daha kolay ittifak bulmak

Liwet

Community Manager
Grepolis Takımı
Community Manager
Fikirlerimizi nasıl buldunuz? Geliştirmelerimiz için herhangi bir öneriniz var mı? Bu konudan fikirlerinizi almak isteriz.
  • Unuttuğumuz herhangi bir olumsuz yan etkiler var mıdır?
  • Kurucu olarak önceden hazırlanmış bir başvuru metni tanımlamak ister misiniz?
  • Oraya ne tür sorular koyulmalı?
  • Başvuru sahibiyle ilgili daha fazla bilgi almak için harici araçlar veya web sitelerini kullanıyor musunuz?
  • İlgileriniz nelerdir?
  • Daha hızlı üye toplayabilmek için ittifak ayarınızı ‘açık’ olarak ayarlar mısınız?

Yenilik hakkındaki düşüncelerinizi burada paylaşabilirsiniz.

DeletedUser2852

Guest
Merhaba ben Akıncılar ittifak üye alımcısıyım, Akıncılar ittifakımı çok seviyorum ve hedefim Grepolis Tr Serverının en köklü ve güçlü ittifakını oluşturmak. Mu dünyasını Akıncılarımız kazandı, inşallah şimdi sıra Roh ve diğer dünyalarda.
Akıncılar ittifakıma olan sevgim sebebiyle üye alımına çok önem veriyorum, öyle zamanlar oluyor ki dünya başlangıçlarında bana günde 20, 30 mesaj geliyor ittifaka gelmek istediğiyle ilgili oyuncular mesajlar atıyor, burada üye alımcısının çok önemli bir görevi var, potansiyeli yüksek oyuncuları sezebilmek ve casusları tespit edebilmek. Gelecekte ittifaka katkısı olacağını düşündüğü oyuncuları almak. Belkide ittifakın dünyayı kazanması bile doğru üyelerin alınmasıyla gerçekleşmektedir. Bu sebeple daha geçtiğimiz haftlarda böyle bir forum oluşturma konusunda aklımda bir takım fikirler oluşmuştu, tamda böyle bir duyuru yayınlanmış olmasına şaşırdım ve sevindim, gerçekten bir gereklilik olacağı kanısındayım bu yeniliğin.

Liwet

Community Manager
Grepolis Takımı
Community Manager
Merhaba ben Akıncılar ittifak üye alımcısıyım, Akıncılar ittifakımı çok seviyorum ve hedefim Grepolis Tr Serverının en köklü ve güçlü ittifakını oluşturmak. Mu dünyasını Akıncılarımız kazandı, inşallah şimdi sıra Roh ve diğer dünyalarda.
Akıncılar ittifakıma olan sevgim sebebiyle üye alımına çok önem veriyorum, öyle zamanlar oluyor ki dünya başlangıçlarında bana günde 20, 30 mesaj geliyor ittifaka gelmek istediğiyle ilgili oyuncular mesajlar atıyor, burada üye alımcısının çok önemli bir görevi var, potansiyeli yüksek oyuncuları sezebilmek ve casusları tespit edebilmek. Gelecekte ittifaka katkısı olacağını düşündüğü oyuncuları almak. Belkide ittifakın dünyayı kazanması bile doğru üyelerin alınmasıyla gerçekleşmektedir. Bu sebeple daha geçtiğimiz haftlarda böyle bir forum oluşturma konusunda aklımda bir takım fikirler oluşmuştu, tamda böyle bir duyuru yayınlanmış olmasına şaşırdım ve sevindim, gerçekten bir gereklilik olacağı kanısındayım bu yeniliğin.

Sorulara cevaplarını da bekliyoruz. :)

DeletedUser2852

Guest
Merhaba Liwet bu konuda bir çalışmanız hazırladığınız bir taslak var mıdır?

Liwet

Community Manager
Grepolis Takımı
Community Manager
Sizlere sorduğumuz sorulara vereceğiniz cevaplar ışığında ittifaklarla ilgili çalışmalarımız var ancak önce geribildirimlerinizi bekliyoruz.

DeletedUser2852

Guest
Liwet, yönetim olarak toplantı sonucunda belirlemiş olduğunuz taslağı yayınlayıp bu çalışma üzerinden tavsiye alınması daha çok katılım sağlayacaktır bu konuya.