Dünya hızları

• Konuyu başlatan DeletedUser2255
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser2255

Guest
arkdaşlar dünya hızı düşük olan lambda mu gibi dünyalarda zamanla oyunu bırakan çok kişi oluyor nedeni ise birim hızı ve oyun hızının düşük olması kimse sorsanız şikayetçi olur bu konuda bu dünyalarında en azından 1 birim daha hızlanılması lazım

yazdığım kaçıncı öneri hala gerekli bişey yok teşekkürler goldbery

DeletedUser

Guest
arkdaşlar dünya hızı düşük olan lambda mu gibi dünyalarda zamanla oyunu bırakan çok kişi oluyor nedeni ise birim hızı ve oyun hızının düşük olması kimse sorsanız şikayetçi olur bu konuda bu dünyalarında en azından 1 birim daha hızlanılması lazım

yazdığım kaçıncı öneri hala gerekli bişey yok teşekkürler goldbery

Öneriler günlük olarak okunup Türkiye Ekibi tarafından değerlendirilmektedir. Dünya ayarları maalesef dünya açıldıktan sonra değiştirilememektedir.

İyi Forumlar
Grepolis Forum Ekibi

DeletedUser2255

Guest
Ismini yazinca nasilda cevap veriyormuşsunuz :d

tşk :d

DeletedUser768

Guest
Öneriler bu tür değilde biraz daha oyunun gelişmesine katkı sağlıyıcak şekilde olursa değerlenidirlmeden daha iyi bir sonuçla çıkabilirler.
Mesela savaşların animasyon şeklinde gösterilmesi için bir öneri yapılabilir. [ Tabi bu benim fikrim olduğundan telif hakkı ihlali yapmayın sakın ha !!! ]

İyi Forumlar

Son düzenleme bir moderatör tarafından:

DeletedUser

Guest
Öneriler bu tür değilde biraz daha oyunun gelişmesine katkı sağlıyıcak şekilde olursa değerlenidirlmeden daha iyi bir sonuçla çıkabilirler.
Mesela savaşların animasyon şeklinde gösterilmesi için bir öneri yapılabilir. [ Tabi bu benim fikrim olduğundan telif hakkı ihlali yapmayın sakın ha !!! ]

İyi Forumlar

Bu yoruma katılıyorum savaşların animasyon şeklinde yayımlanması ve raporu düşmesi
sanki manager oyunu oynuyormuşum gibi hissediyorum gereklii hazırlığı yapıyorum ve kendi haline bırakıyorum oranlar üzerine oyun ilerliyor bu önerinin bir konu olarak açılıp ilgili kişilere iletilmesi gerekli bence Telif hakkı senin olduğu için bunu sana bırakıyorum :)