Cezalar

• Konuyu başlatan DeletedUser2776
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser2776

Guest
Bu ne rezalet oyunda sürekli mobilim ama bot ve hileden ceza aliyorum.. Destege bu itirazi yapinca da ceza 1 gun daha uzuyor. Bu ne bicim bi oyun yöneticiliği. Destekte cok yavas calisiyor. Hâlâ cevap bekliyorum itiraza. Birileri biran once ilgilensin. Oyunun tadini bozmayin

DeletedUser768

Guest
Eğer 7/24 aktif gözüküyorsanız normaldir.Çünki hiçbir insan 7/24 oyuna bakamaz.Böyle bir durum yoksa telefon veya tabletinizde yüklü olan başka bir uygulama Grepolis yazılımında bot-hile programı olarak görünüyor olabilir.İlk önce bu durumları araştırıp ondan sonra gerekli itirazı yaparsanız sizin için daha yararlı olur.

Eğer ki bot veya hile programı kullanmadığınızı kanıtlarsanız zaten cezayı kaldırırlar.Fakat eğer ki kullandığınıza dair bir kanı varsa da yapılabilicek pek birşey yok.

İyi Forumlar

DeletedUser2776

Guest
7/24 oyunda değilimm elbet. İnsaat ve asker egitmek icin giriyor ckiyorum. Telefonumda hile tarzi hic bi uygulama yoktur. Bu tamamen sacmalik. Desteğe itirazimi bildirdim saatler gecmesine rağmen cevap alamadim daha.

DeletedUser768

Guest
7/24 oyunda değilimm elbet. İnsaat ve asker egitmek icin giriyor ckiyorum. Telefonumda hile tarzi hic bi uygulama yoktur. Bu tamamen sacmalik. Desteğe itirazimi bildirdim saatler gecmesine rağmen cevap alamadim daha.

Bahsettiğimi yanlış anladınız sanırım.Hile veya bot programı olmayan fakat Grepolis uygulamasının o şekil algıladığı bir program olabilir.
Mesela indirdiğiniz bir ekran kilidi uygulamasını oyun hile programı olarak algılayabilir.Mobilde nasıl bilmiyorum fakat tarayıcılarda yüklü scripler yüzünden hile suçlamasıyla karşı karşıya kalınabiliyor.Bunun sebebi oyunun onaylamadığı uygulamalar veya scripler.Böyle bir uygulama telefonunuzda mevcut ise bu sebeple ceza almış olabileceğiniz varsayıyorum.

Kesin ve net cevabı destek sistemi verebilir.Ticket açtıysanız 24 saat içinde geri dönüş sağlanır.

İyi Forumlar