Bilgi alisverisi

• Konuyu başlatan DeletedUser782
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser782

Guest
merhaba arkadaslar buraya oyunla ilgili sorularimizi sorarak ve cevaplayarak birbirimize yardimci olucagimizi düsünüyorum

DeletedUser782

Guest
betaya ait oyuncular arasinda bizbize olsun dusuncesiyle acdim

DeletedUser

Guest
tamam :) özür dilerim konuyu sabote ettiysem fakat zaten kimse yazmıyor foruma :)

DeletedUser782

Guest
evet haklisin koskoca only oyunda sanki bi kac oyuncu var gibi:confused:

DeletedUser782

Guest
arkadaslar hayalet sehir nasil bulurus nasil anlaris kolonilesmek icin aranisda bilen varmi bakalim bu soruya cevap gelecekmi

DeletedUser

Guest
bir oyuncu hesabını kapatınca ona ait olan şehir hayalet şehir oluyo.flaması yırtık ve gri olur.

DeletedUser782

Guest
saolasin ama sanirsam hayalet sehir icin baya bir zaman bekleyecegiz

DeletedUser

Guest
selam arkadaslar ben su fetih konusunda bilgi almak istiyorum almak istediğim sehre koloni gemisiyle askerleride gönderiyorum saldırıp geri dönüyor sehri almıyor yanlış bir sey mi yapıyorum ayaklanmada cıkartıyorum ama sehri alamıyorum nasıl alıcam sehri yardımcı olurmusunuz

DeletedUser

Guest
Merhaba 6ir6in;

Fetih konusunda neler yapılmalı , nelere dikkat edilmeli wiki bölümümüzde konu http://wiki.tr.grepolis.com/wiki/Fetih bulunmaktdır. Ayrıntılı olarak incelemenizi tavsiye ederim.. Sonrasında sormak istedikleriniz olursa yardımcı olmaya çalışalım..

İyi oyunlar.
Grepolis Forum Takımı...

DeletedUser

Guest
verdiğiniz linteki bilgilendirmeyi zaten okudum.ayaklanma cıktıktan sonraki 12saat diliminde mi koloni gemisini göndermeliyim ve koloni gemisiyle saldırı birliklerini beraber mi olmalı yoksa ayrı olarak mı olmalı.3 seferdir deniyorum sehri alamadım üstelik savunma birliklerinide temizledim.ben saldırı birlikleriyle baraber yolluyorum koloni gemisini saldırıdan hemen sonra sehre yanasıp fethetsin die yaptığım yanlış sanırsam.

DeletedUser

Guest
verdiğiniz linteki bilgilendirmeyi zaten okudum.ayaklanma cıktıktan sonraki 12saat diliminde mi koloni gemisini göndermeliyim ve koloni gemisiyle saldırı birliklerini beraber mi olmalı yoksa ayrı olarak mı olmalı.3 seferdir deniyorum sehri alamadım üstelik savunma birliklerinide temizledim.ben saldırı birlikleriyle baraber yolluyorum koloni gemisini saldırıdan hemen sonra sehre yanasıp fethetsin die yaptığım yanlış sanırsam.

Öncelikle merhaba.
Yapmanız gereken şudur ilk başta saldırı atıp şehirde aykalandırma çıkarmak. Yani ayaklandırma saldırısı atıp ayaklandırma saldırınız vardıktan 12 saat sonrası ile 24 saat sonrası arasında koloni gemisi yollamaktır.

Keyifli forumlar.

DeletedUser

Guest
öncelikle ilgilendiğiniz için tesekkürler suanda ayaklanma saldırısı gönderdiğim sehirde ayaklama cıkmasına 3bucuk saat var ve bende ayaklanma cıktıktan 5 dakika sonra sehre saldırı olacak sekilde koloni gemisini yolladım yaptığım bu sefer doğrudur umarım

DeletedUser

Guest
öncelikle ilgilendiğiniz için tesekkürler suanda ayaklanma saldırısı gönderdiğim sehirde ayaklama cıkmasına 3bucuk saat var ve bende ayaklanma cıktıktan 5 dakika sonra sehre saldırı olacak sekilde koloni gemisini yolladım yaptığım bu sefer doğrudur umarım

Merhaba.

Söylediğiniz gibi yaptıysanız alırsınız şehri. Ama şuna dikkat edin. İlk saldırınız ayaklandırma olacak. Ondan sonraki 12 saat ile 24 saat sonrasına koloniniz varacak şekilde olmuştur umarım.

Keyifli forumlar.

DeletedUser

Guest
evet ilk saldırı yaptım ayaklanma cıktı dedi sora 12 saat geri sayım basladı bu gecede 00.45te o süre bitiyor yani ayaklanma baslıyor bende 00.49da varacak sekilde koloni gemimi ve birliklerimi yolladım umarım olur peki sonrası için ne yapmam gerekiyor koloni gemim sehire yanastıktan sonra

DeletedUser

Guest
evet ilk saldırı yaptım ayaklanma cıktı dedi sora 12 saat geri sayım basladı bu gecede 00.45te o süre bitiyor yani ayaklanma baslıyor bende 00.49da varacak sekilde koloni gemimi ve birliklerimi yolladım umarım olur peki sonrası için ne yapmam gerekiyor koloni gemim sehire yanastıktan sonra

Saldırınız bittikten sonra koloni yanaşır ve yok olur yanında gönderdiğiniz biimler şehirde savunmaya yerleşir. şehri almış olursunuz.

DeletedUser

Guest
anladım vermiş olduğunuz bilgilendirme için tesekkürler bayadır uğrasıyodum bunu öğrenebilmek için saolun