büyüler kısmına geldiğimde oyun donuyor

• Konuyu başlatan memoth55
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser

Guest
oyunun büyülerini kullanmak istediğimde oyun kasılıyor ve 5-10 saniye donuyor.Sayfayı yeniden yüklediğimde düzeliyor ama 1 dakika sonra tekrar kitleniyor haraket edemiyorum.Oyunun son sürümünü oynuyorum server tr/5 delta ve chrome kullanıyorum hepsinin son sürümü mevcut

DeletedUser

Guest
Öncelikle Merhaba memoth55. İnternet hızınızdan kaynaklanan bir sorun oldugunu düşünüyorum bunun internet sunucunuzla iletişime geçmenizi öneririm veya oynadıgınız serverla ilgili bir sorunda oluşmuş olabilir.

Teşekkürler
İyi oyunlar

DeletedUser

Guest
Merhaba herakles192535.İnternet sağlayıcım kablonet ve 10mbit hızında kullanıyorum yani hızla ilgili bir problemim yok oyunun yeni arayüzü gelir gelmez bu problem başladı

DeletedUser

Guest
İnternet hızınızla ilgili herhangibi bir sorun olmadıgını düşünüyorsanız destek almak için ticket atmanızı yönetimden yardım almanızı öneririm.Dediğim gibi oynadıgınız serverla ilgili bir sorunda olabilir yeni sürümdende kaynaklanıyor olabilir.

DeletedUser

Guest
İnternet hızınızla ilgili herhangibi bir sorun olmadıgını düşünüyorsanız destek almak için ticket atmanızı yönetimden yardım almanızı öneririm.Dediğim gibi oynadıgınız serverla ilgili bir sorunda olabilir yeni sürümdende kaynaklanıyor olabilir.
teşekkür ederim dostum