Android için Grepolis Uygulaması

Liwet

Community Manager
Grepolis Takımı
Community Manager
Android Grepolis uygulaması hakkındaki görüş ve önerilerinizi bu başlık altında paylaşabilirsiniz.

DeletedUser

Guest
Merhaba
Android uygulama ile ilgili bir soru yada önerim var
Oyunu yatay ekran yani landscape modunda oynamamız mümkün değil mi
Bence oyunculara öyle bir seçenek sunulsa (dikey erkan veya yatay ekran) çok güzel olur
Şehir görünümünde ekranı sağa sola hareket ettirmek gerçekten çok sıkıntılı
Yatay görünümde şehrimizi tek parça halinde görebiliriz
Görüşünüze ve ilginize şimdiden teşekkür ediyorum
İyi çalışmalar.

DeletedUser

Guest
Öneriniz takımızca değerlendirilecektir uygun gorulurse de gerekli çalışmalar başlatılacaktır.

İyi Forumlar
Grepolis Forum Ekibi

DeletedUser

Guest
Android uygulamada notlar eksik
Notların görüntülenmesi, düzenlenebilmesi için bir geliştirme yapılmasını öneriyorum.

DeletedUser

Guest
Merhaba;
Bende akıllı telefonumdan uygulamayı indirmek istedim fakat karşılaştığım bir hata raporu oldu.
"Cihazınız bu sürümle uyumlu değil." cihazım Lg g3. Sanırım ekran çözünürlüğü ile ilgili bir sorun oldu.
şimdiden teşekkür ederim
iyi forumlar:)

DeletedUser

Guest
Karşılaşmış olduğunuz sorun kullanmış olduğunuz android sürümü ile ilgilidir.

DeletedUser

Guest
Android versiyonun Agora binasında simülatör yok olsa iyi olur
birde çiftçi köyleri ile ticaret için adanın ortasındaki şehirler ve çiftçi köyleri seçeneğine tıkladığımda hangi köy ile hangi hammadde ticareti yapıcağımı gösteren seçenekler ters olmuş yani ada ortasındaki simgeye tıklayıp köyler ile ticaret yaptığımda örneğin
Taş:Odun görünüyorsa aslında gerçekde ticareti Odun:Taş üzerine bu sorunu düzeltebilirseniz sevinirim
Android uygulamasında Wiki ye kolay giriş ve android ekranlı bir wiki görünümü yapabilirseniz bize çok yararı olur
Android uygulamasında hangi şehrimizde saatde kaç teveccüh üretildiği görünmüyor oda olsa yararlı olabilir
Birde Grepolis i tarayıcı olarak oynamak bazen sıkıntı yaratabiliyor google chrome veya firefox dan açtığımızda ama oyunu android deki gibi bir setup ile pc mize kurup ordan oynaya bileceğimiz bir şekilde olsa daha iyi olur diye düşünüyorum böylece oyunda daha geniş effectler yada içerik yer alabilir.

Liwet

Community Manager
Grepolis Takımı
Community Manager
birde çiftçi köyleri ile ticaret için adanın ortasındaki şehirler ve çiftçi köyleri seçeneğine tıkladığımda hangi köy ile hangi hammadde ticareti yapıcağımı gösteren seçenekler ters olmuş yani ada ortasındaki simgeye tıklayıp köyler ile ticaret yaptığımda örneğin
Taş:Odun görünüyorsa aslında gerçekde ticareti Odun:Taş üzerine bu sorunu düzeltebilirseniz sevinirim

konuyla ilgili ekran görüntüsü alarak destek sistemimize başvurabilir misiniz?