Alpha depo kapasitesi dususu

• Konuyu başlatan evolutie2
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser

Guest
Dunya harikalarinda Mısır'daki Gize Piramitleri Alphada Korkusuz Akincilar olarak bitirdigimiz icin depolarimizin 1500 hammadde yukselerek 27000 ciktiydi. Bugun arkadaslarada sordum depolarimiz tekrar 25500 geri dustu. Bunu acil olarak duzeltilmesini talep ediyorum.

Selam ve Saygilar

DeletedUser

Guest
Düşüşün tek mantıklı açıklaması Dünya Harikasının olduğu adadan bir şehrin başka bir ittifak tarafından fethedilmiş olması ya da koloni atılacak bir boşluk varsa oraya bir başka ittifaktan birinin koloni kurması olabilir. Onun dışındaki bir düşüş mümkün değil. Var mı öyle bir durum?

DeletedUser

Guest
Düşüşün tek mantıklı açıklaması Dünya Harikasının olduğu adadan bir şehrin başka bir ittifak tarafından fethedilmiş olması ya da koloni atılacak bir boşluk varsa oraya bir başka ittifaktan birinin koloni kurması olabilir. Onun dışındaki bir düşüş mümkün değil. Var mı öyle bir durum?

Hayir yok arkadas. Son guncellemede buyuk bir yanlislik yapildi buyuk ihtimal. Ve biz boylece madur durama dusduk :(

DeletedUser

Guest
Doğru diyorsun dostum. en 49 server'ında da güncelleme yapıldı. Biz 7 harikayı da tamamladık. Bizim depolar da düşmüş. Büyük bir hata var.

DeletedUser

Guest
evolutie2 ile aynı ittifaktayım. halen giza piramiti bizim kontrolümüzde olduğu halde hammadde miktarı 25500 olduğunda kırmızı yanıyor. ana sayfada depo kapasitesi 25500 yazıyor.

Dunya harikalarinda Mısır'daki Gize Piramitleri Alphada Korkusuz Akincilar olarak bitirdigimiz icin depolarimizin 1500 hammadde yukselerek 27000 ciktiydi. Bugun arkadaslarada sordum depolarimiz tekrar 25500 geri dustu. Bunu acil olarak duzeltilmesini talep ediyorum.

Selam ve Saygilar

DeletedUser

Guest
Uluslararası forumda durumu bildirdim. Bakalım ne diyecekler. Sizleri de bilgilendiririm.

Liwet

Community Manager
Grepolis Takımı
Community Manager
Aslında depo bonusunuz çalışıyor ancak görünmüyor. Yani bir görüntü sorunu söz konusu. Aynı durum bazı diğer harika bonuslarında da geçerli. Teknik ekip durumu inceledi ve en kısa sürede çözecekler.

DeletedUser

Guest
Liwet dostumuzun dediği gibi durum dostlar.

"The bonus is still active, but the capacity is not correctly displayed in your main map.
If you click on your warehouse you will see the actual full capacity with the bonus.

This is just a display bug and has been reported, sorry for any inconvenience."

böyle bir yanıt geldi bana da.