ACİL ! Tüm ordumu kaybettim !

DeletedUser

Guest
Oynadığım dünya: Gamma
Oyun versiyonu: 2.39.28348
Oyuncu nickim: bigali.data.store
Tarayıcı versiyonu: Mozilla Firefox v.21.0.0.4879

Savaş Tarihi ve Saati: 22.05.2013 21:59
Başlangıç şehri: BIGA, ada155378, deniz:83(881,311)
Savaşın olduğu şehir: SiNOP, ada155163, deniz:83(814,309)

Ekran Görüntüsü:
6nwjdf.jpg

Ekran Görüntüsünün Linki: http://tinypic.com/view.php?pic=6nwjdf&s=5
Bug anlatımı: Savaş yaptığım kişinin gönderdiğim onca orduyu tamamen yok etmesi ve benim ona hiç bir zarar verememem imkansız zira ondan çok ddaha güçlüyüm ve güçlü bir orduyla saldırdım. Zaten ekran görüntüsünden de anlaşılacağı üzere ??? gibi şeyler çıkıyor. Savaş gece bonusu sırasında da olmadığı için bu çok mantıksız.

Talep: Savaş raporunun düzeltilmesi hakettiğim galibiyetin sağlanması, ayrıca hemen ardından gönderdiğim ikinci filoda koloni gemim ve başka askerlerimi de muhtemelen kaybedeceğim için (bu hata yüzünden geri çağırmak istediğimde iptal yazısının çoktan kalktığını gördüm) kaybettiğim zamanın ve belki de ganimet ve elde edeceğim şehrin karşılığının ve puanın TAZMİNİ.

NOT: Ekran görüntüsünü forumunuza yüklerken de hata aldığım için bir başka siteden upload etmek zorunda kaldım.

DeletedUser768

Guest
Raporda hiçbir hata yoktur.Tahminimce karşınızdaki kişi saldırınızın önüne birem çekmiş ve askerleriniz daha karaya çıkamadan denizde kesilmiştir.
Raporda ? ? ? olmasının nedeni saldıranın hem denizde hem karada yenilmesi,savunma ordusunun hala kalmasıdır.
Eğer ki savunanın ordusu gözükse idi casusluğun bir önemi kalmazdı ki halen birçok kişi deniz savunmasını görmek için fake kara saldırısı atmaktadır.

Herhangi bir bug veya sistem hatası olmadığı için herhangi bir iade yapılmıyıcakır ki sistem hatası yüzünden şahsımın yaşadığı birçok sistem hatasında da zararım karşılanmamıştır.

Konu cevaplandığından moderatörlerimiz konuyu arşive taşıyabilirler.

İyi Forumlar

DeletedUser1111

Guest
1247 İsimli oyuncumuzunda belirtildiği gibi, raporda herhangi bir yanlışlık olmadığı gibi, oyundan mütevellit gerçekleşen herhangi bir hata yada bugda yoktur.

DeletedUser

Guest
Siz kendinizi savunmanın yolunu bulmuşsunuz. Asıl sorunun problemin ne olduğu umrunuzda bile değil. Bir başkası aynı sorundan bahsettiğinde ona ??? yazmasının sebebi olarak hiç bir askerin kurtulmamasını öne sürmüşsünüz, ancak görebileceğiniz gibi benim kurtulan birimlerim var.
Siz klasik sıyrılma mantığıyla "pisliği karşı tarafa yıkma" mantığınızla ancak küçülürsünüz oyuncu kazanacağınızı mı sanıyorsunuz. Yazık ki insanlar sizden medet umarak buraya sorunlarını yazıyor. Yok efendim kimse kalmamışmış bilmem neymiş. Beyler saldırdığım kişinin benim birimlerimi alt etmesine imkan yok diyorum size neyini anlamıyorsunuz.
Bahane üreteceğinize ADAM gibi biz bu sorunu nasıl çözeceğimizi bilmiyoruz deyin ! iyi bahaneler

DeletedUser1111

Guest
Öncelikle üslubunuzu düzeltmenizi öneririm. Buraya yazan insanların tek niyeti size yardımcı olmak. İnsanların kendi vakitlerini, size birşeyler için cevap vermeye adadıklarında, neden amaçları sizi incitmek olsun ki?

Hiç bir askeriniz kurtulmamıştır. Taşıma kayıklarınızdan bazıları hayatta kalmıştır.

Saldırdığınız kişi destek almış olabilir. Bunun imkansız olduğunu düşünmekteyseniz, bir destek talebinde bulununuz ve problem olduğunu düşündüğünüz olayı birlikte inceleyelim.

DeletedUser768

Guest
Siz kendinizi savunmanın yolunu bulmuşsunuz. Asıl sorunun problemin ne olduğu umrunuzda bile değil. Bir başkası aynı sorundan bahsettiğinde ona ??? yazmasının sebebi olarak hiç bir askerin kurtulmamasını öne sürmüşsünüz, ancak görebileceğiniz gibi benim kurtulan birimlerim var.
Siz klasik sıyrılma mantığıyla "pisliği karşı tarafa yıkma" mantığınızla ancak küçülürsünüz oyuncu kazanacağınızı mı sanıyorsunuz. Yazık ki insanlar sizden medet umarak buraya sorunlarını yazıyor. Yok efendim kimse kalmamışmış bilmem neymiş. Beyler saldırdığım kişinin benim birimlerimi alt etmesine imkan yok diyorum size neyini anlamıyorsunuz.
Bahane üreteceğinize ADAM gibi biz bu sorunu nasıl çözeceğimizi bilmiyoruz deyin ! iyi bahaneler

Size sadece şukadarını söyliyelim;
Odunu da adamdan sayıyorsanız ormanda adamdan bol birşey yoktur.
Fakat her odunu adam sanmayınız ki kayıklarda asker değildir.Sizin bu üslubunuzuda ben kaideye almıyorum fakat heryerde bu şekil davranıyorsanız emin olun ki hiç kimse sizi kaideye almaz.

Eğer ki hala bir hata olduğunu düşünüyorsanız Destek Ekibi'ne ticket atın araştırılsın.Nihai kararı onlar verir fakat herşey ortadayken verilicek cevabı ben size söyledim zaten.Ama siz iyice söylediğiniz lafları yutmak istiyorsanız yapabileceğim tek şey budur.

İyi Forumlar

DeletedUser

Guest
Yeni bir teknik geliştirmiş arkadaş ve birem ve okçu ile saldırmış :))

İşe yarar sadece 7 tane ateş gemisi var. 8 - 10 tane ( şansa bakarak ) birem bile bu orduyu kesmeye yeter.