İttifak yetki önerisi

• Konuyu başlatan Voyeur666
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser

Guest
Muhtemelen kilitlenecek ama şansımı denemek istiyorum. Pek mühim bir eksiklik farkettim, ittifakda dağıtılan yetkiler arasında gizli forum görme yetkisi yok. Gizli forumu görmesini istediğimiz herkesi yönetici mi yapacağız? Bu basit ama birçok oyuncu için önemli olan konuyu iletmenizi rica ediyorum :)

DeletedUser

Guest
bişey sorucam emin misin ? :D arkadaşla denedik dahili forum yetkisi olan müt ittifakla olan ortak forumları görüyor gizli forumu görmüyor. yani yetki verdiğim arkadas göremediğini söyledi. yönetim yetkisi verince görebiliyor ama. Emin misin diye soruyorum çünkü arkadas beni keklemiş veya gizli forumu normal forum zannetmiş olabilir oyunu pek iyi bilmiyor da :D

DeletedUser150

Guest
Evet Dahili Forumlara Erişim yetkisi gizli forumları görmenizi sağlıyor.Belki arkadaşınız yanlış görmüş olabilir.

DeletedUser

Guest
bişey sorucam emin misin ? :D arkadaşla denedik dahili forum yetkisi olan müt ittifakla olan ortak forumları görüyor gizli forumu görmüyor. yani yetki verdiğim arkadas göremediğini söyledi. yönetim yetkisi verince görebiliyor ama. Emin misin diye soruyorum çünkü arkadas beni keklemiş veya gizli forumu normal forum zannetmiş olabilir oyunu pek iyi bilmiyor da :D

keklemiştir seni :))

DeletedUser

Guest
Heheh Dahili Forum Dediginde Zaten Görünüyor :) Arkadaşın Kandırmış Seni :)