öneri

DeletedUser

Guest
çifliği yükseltip nufus sayısını yukseltip asker ve bina da kullanıyoruz benim önerim diğer çiflik oyunlarında olduğu gibi çiflikde üretim tahıl sebze ve meyva üretip oyunda ticaret yapma olanı sağlanabilir ve bunlarda ürün satışı pazarla birleştirele bilir
kışlada sadece asker alımı yanı sıra silah üretile bilir şehirde tücar binası olmalı bu binada parayla hammadde ve silah ala bilmeli madem orta çağ oyunu oynuyoruz unutmayın bu zamanlarda savaşlarda esir almada vardı bu oyunda esir alıp asker yapıla bilir kölelikde vardı onlarıda pazardan alıp asker veya özgür nufus yapılır tapınak tanrı savaşcıları ve yaratıklarda saçma bence bunların
bu zamanımızdaki ibadet sistemine geçile bilir buda yaratıkları ve büyüleri iptal edilip onun yerine at lı birim verilir birde teknoleji okulu veya binası kurup burda altın karşılığında top tüfek ve buna kışlada asker yetiştirme yapıla bilir tabi altın karşılı
gemilerde görsellik olarak korsan gemileri olmalı diğer adaları yağmalamak için buda altın karşılıgında olmalı ve yağma süresi kısa olmalı gemi üretimi 3 gün gibi oyuncuya verilmeli verildikden sonra yelken top tüfek gemiye ayit özel mürettibatıda ayrı olmalı nufustan ayrı olmalı gümüş veya altın olmalı ayrıca bu gemiyi alanda en az 6 ay kullanma hakkı olmalı sonra gemi taşıma veya kolani diğer gemilerle değiştirme seçenekleri oyuncuya sunulup iptal edilmeli şehirlerde çok geniş boş arazi var bunlarda altın veya gumuşle araziler kullanıla bilir buna bağlı oralara uygun binalar yapıla bilir hastane tarım arazısi korsan köyleri çalıntı mal satış pazarı ola bilir

DeletedUser768

Guest
O tür oyunlar mevcut neden o oyunları oynamak varken bu oyunu da onların kopyası yapmak gibi bir amacın var acaba?

Tüm oyunlar 1 e 1 aynı olduğu zaman hiçbir anlamı olmaz yeni oyun açmanın,sistemi farklı olucak ki merak edip oynasın insanlar.Umarım anlamışsındır,anlıyamadıysanda 1 hafta sadece tek çeşit yemek ye mutlaka anlarsın. :p

İyi Forumlar

DeletedUser

Guest
siz yazıdaki öneriyi ve içeriğini okuyup anlamış değilsiniz heralde başarısızlıklarınızı abdal abdal yazmakdan başka bi bildiğiniz yok hiç kimse bi yemeği 1 hafta yemez ama siz ayni yazıları yazıp mileti enayi yerine koymasını bilirsiniz hadi hadi gününüz hayırlı geçsin hırtlar

DeletedUser768

Guest
siz yazıdaki öneriyi ve içeriğini okuyup anlamış değilsiniz heralde başarısızlıklarınızı abdal abdal yazmakdan başka bi bildiğiniz yok hiç kimse bi yemeği 1 hafta yemez ama siz ayni yazıları yazıp mileti enayi yerine koymasını bilirsiniz hadi hadi gününüz hayırlı geçsin hırtlar

Önerimi yazıyor nerede? Ben neden görmedim acaba? Başka oyunlarda gördüğünü buraya yansıtmaya çalıştığından olabilir mi?
1 yemeği 1 hafta yiyemezse neden aynı oyunları oynasın? Yorumu yazarken neden düşünmeden yazıyorsun anlamadım...

Bir söz vardır bilmezsin büyük ihtimalle; "Nice insanlar gördüm üzerinde elbisesi yok, Nice elbiseler gördüm içinde insan yok."
Sen hangisine uyuyorsunuz bu cümlenin bi düşünün önce ondan sonra konuşun.

İyi Forumlar