Kış Kutlaması Takvim Yarışması

Sizce Hangi Takvim En Güzeli?

• Toplam oy kullanan
    260
  • Anket kapalı .
Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser768

Guest
burda olucak olan tek şaibe oylamanın kullanıcılara sunulması. bu şekilde oylama güzel olan takvimi değil çevresi olan takvimi seçiyor. burda uluslararası oylamaya kötü bir takvimin gideceğini gösterir. ben gerçekten çok oy olan takvimlerde hiçbir düzen oldugunu görmuyorum gerçekten bu oylamanın moderatörler tarafından yapılmasının çok daha adaletli olacagını düşünüyorum. bu şekilde uluslararası yarışmadada güzel bir takvim göndermiş oluruz.

Üye listesine bir göz atarsan bugün kayıt olan benzer isimli onlarca hesap görürsün.Hadi diyelim takvim için kayıt oldular.Hepsi tek giriş içinmi açıldılar?

Bu şaibe nedeniyle oylamanın iptali için gerekli başvuruları yaptım.Adminler gerekli incelemeyi yapıp şaibeyi kaldırdıktan sonra belki adaletli bir oylama olabilir.

DeletedUser

Guest
ben sadece yetkililer tarafından yapılmasından yanayım oylamanın

DeletedUser768

Guest
ben sadece yetkililer tarafından yapılmasından yanayım oylamanın
Öylede pek adaletli olmaz gibi.En ufak bir hatır dahi karışsa sonuçlar tamamen ters dönebilir.

Eğer ceza verme yetkisi bende olsa şuanda oy kullanmak için açılan tüm hesapların oyun hesaplarıda dahil 1 hesabını dahi bırakmadan komple geri döndürülmeyecek şekilde silerdim.Butür sahtekarlıklarla ne kazanıcaklar acaba?

500 600 altın için böyle yapanlara 5-10 TL versek neler yaparlar acaba? :D

DeletedUser

Guest
Sanırım arada bana laf sokuldu arkadaşlarla batak atıyorum yurtta öncelikle bunu belirteyim :)

İkinci olarak bencede oylama yetkililerce yapılsa iyi olurdu tabi ancak oylama üyelere sunuldu. Çevremin geniş olması foruma hesap açıp oy verdiğim anlamına gelmemektedir. Zaten gerekli ticketi atmışsınız yetkililer durumu değerlendirecektir.

DeletedUser1201

Guest
10. takvimde 2-3 tane oy veren kullanıcıya baktımda bugün kaydolmuşlar foruma oylama bittikten sonra o gün içerisinde oylama yapanların multi yapıp yapmadığını kontrol edilmesini rica ediyorum kimseye hak geçmesin herkez emeği ile alsın biz 10 kişinin oy verenlerin multi hesapmı olduğunu kontrol edilsin iyi akşamlar

DeletedUser768

Guest
Sanırım arada bana laf sokuldu arkadaşlarla batak atıyorum yurtta öncelikle bunu belirteyim :)

İkinci olarak bencede oylama yetkililerce yapılsa iyi olurdu tabi ancak oylama üyelere sunuldu. Çevremin geniş olması foruma hesap açıp oy verdiğim anlamına gelmemektedir. Zaten gerekli ticketi atmışsınız yetkililer durumu değerlendirecektir.

Öncelikle belirtiyim ben oylamanın oyundan yapılması taraftarıyım.her dünya için 1 takvim seçilip genel oylama yapılsaydı bu oylama çok daha iyi olabilirdi.

Ticket konusunda ise yönetim ile görüşmekteyim gerekli bilgileri kendilerine verdim.Butür oylamalrda uygulanması gereken prosödür açık ve nettir.Gerekenin yapılıcağını umuyorum.

DeletedUser

Guest
Öncelikle belirtiyim ben oylamanın oyundan yapılması taraftarıyım.her dünya için 1 takvim seçilip genel oylama yapılsaydı bu oylama çok daha iyi olabilirdi.

Ticket konusunda ise yönetim ile görüşmekteyim gerekli bilgileri kendilerine verdim.Butür oylamalrda uygulanması gereken prosödür açık ve nettir.Gerekenin yapılıcağını umuyorum.

Gerekli incelemeler yapıldığında herşey belli olacaktır hile yapmadığım için kendime güveniyorum :)

DeletedUser768

Guest
Destek sistemi ile olan görüşmemden aldığım cevaba göre oylama sonucunda gerekli incelemeler yapılacak ve gerekli işlemler yapılıcaktır.Şimdiden haksız oy toplamaya çalışan herkeze geçmiş olsun dileklerimi sunarım.

DeletedUser1201

Guest
burada şu 10 dakikadır izlenimlerim powerball sayaça bağladı 2 dakikada 1 oy alıyor artık ne dönüyorsa neyse oylamanın sonunda araştırma olacağı için herşey meydana çıkar hile katanların yarışmadan diskalifiye olmalırı dileğiyle..

Mr.Storm

Takım Lideri
Grepolis Takımı
Takım Lideri
Oylamada "Haksız Oy Toplamak" oyların iptal olacağı anlamını taşımamaktadır. Foruma yeni katılmış biri bile oy verme hakkına sahiptir. Oyların iptal edilmesine neden olabilecek tek unsur "Multi Hesap" kuralının ihlal edilerek oy kullanılmasıdır. Bunun dışında tüm oylar geçerli olacaktır.

DeletedUser768

Guest
Oylamada "Haksız Oy Toplamak" oyların iptal olacağı anlamını taşımamaktadır. Foruma yeni katılmış biri bile oy verme hakkına sahiptir. Oyların iptal edilmesine neden olabilecek tek unsur "Multi Hesap" kuralının ihlal edilerek oy kullanılmasıdır. Bunun dışında tüm oylar geçerli olacaktır.

Oylama konusunda gerekli prosödürü uygulıyıcağınız umuyoruz sayın takım lideri.
Oylamadaki şaibe giderilemiyecek düzeyde olduğunda yapılıcak işlem bellidir.
saygılarımla

Mr.Storm

Takım Lideri
Grepolis Takımı
Takım Lideri
Oylama konusundaki prosedürler zaten açıklanmıştır. İster 1 saatlik üye olsun, ister 10 aylık üye olsun tüm "Forum Kullanıcıları" eşit haklara haizdir. Yeni açılan bir hesap olması, arkadaşına destek olmak için foruma iştirak etmesi oylama üzerinde sizin deyiminizle "Şaibe" olduğunu göstermez. Her ne şekilde olursa olsun oylama gerekli sürede sonuçlandırılacak, eğer hileli bir oy kullanımı var ise bu oylar iptal edilecek ve kazanan ilan edilecektir. Burada hileli oy olarak belirtilen oy "Kurallara riayet etmeden kullanılan oy" anlamını taşımaktadır. Sadece istek üzerine ne yarışma durdurulacak, ne de oylar iptal edilecektir.

DeletedUser768

Guest
Oylama konusundaki prosedürler zaten açıklanmıştır. İster 1 saatlik üye olsun, ister 10 aylık üye olsun tüm "Forum Kullanıcıları" eşit haklara haizdir. Yeni açılan bir hesap olması, arkadaşına destek olmak için foruma iştirak etmesi oylama üzerinde sizin deyiminizle "Şaibe" olduğunu göstermez. Her ne şekilde olursa olsun oylama gerekli sürede sonuçlandırılacak, eğer hileli bir oy kullanımı var ise bu oylar iptal edilecek ve kazanan ilan edilecektir. Burada hileli oy olarak belirtilen oy "Kurallara riayet etmeden kullanılan oy" anlamını taşımaktadır. Sadece istek üzerine ne yarışma durdurulacak, ne de oylar iptal edilecektir.

Sayın takım lideri,
3. şahısların oylamaya katılmasıda şaibe olarak geçmektedir bildiğim kadarıyla.Eğerki sizin dediğiniz gibi olsaydı yapılan "Yerel Seçimlerde" yabancı ülke vatandaşı getirip oy kullanarak seçimi kazanırdı adaylar.Böyle birşeyin ne kadar saçma olduğu ortadadır.Gerekli işlemi GEREKTİĞİ ŞEKİLDE KURALLARA UYGUN OLARAK yapınız lütfen.

Mr.Storm

Takım Lideri
Grepolis Takımı
Takım Lideri
Açık ve net olarak uygulanacak yöntem tarafımdan açıklanmıştır. Bu sistem değiştirilmeyecek ve yarışma bu prosedürlere göre sonuçlandırılacaktır. İster 3ncü kişi olsun, ister yeni bir oyuncu olsun, arzu eden herkes oy kullanma hakkına sahiptir. Bu bir devlet başkanı seçimi olmadığı gibi, oyun platformu kendine özel kuralları bulunan bir yapıdır. Başka platformlar ile benzerlikler bulmaya çalışmanız, farklı sistemler ile oyun sistemini bağdaştırmanız hatalı bir yoldur. Yarışma sonuçlandıktan sonra arzu ettiğiniz itirazı yapabilirsiniz. Sonuçlanmayan bir olay hakkında bu kadar itiraz etmenizin bir anlamı olmadığı gibi, amacı oyunculara hoş vakit geçirtmek olan bir oluşumu engellemeye çalışmaktan öteye gitmemektedir.

DeletedUser768

Guest
Bakın oluşum bir kesime menfaat sağlamak amacındaysa iptali için gerekeni yaparım, yapıcam da.
Kurallar konusunda ise seçilen resimlerin neye göre seçileceği vs belirtilmeden 10 resim koyulmuş.Neye göre seçiliceği konusunda verilen tek bilgi "Eğer dekorasyonun dikkatimizi çekerse" buda açık bir cümle.
Söylediğim gibi bu oylamadaki şaibeler 1 2 değildir.Ve diyorumki;
"EĞERKİ BİR KESİME YÖNELİK ETKİNLİK YAPILICAK İSE YAPILMASIN DAHA İYİ" ...

Mr.Storm

Takım Lideri
Grepolis Takımı
Takım Lideri
Yarışma iptal edilmeyecek ve belirtilen prosedürler çerçevesinde, belirtilen saatte sonlandırılacaktır. Arzu ettiğiniz şekilde iptali için gerekenleri yapma konusunda her türlü hakkınız sabittir. Grepolis Türkiye Yönetimi ve Grepolis Takımları olarak yarışma tüm ülkelerde aynı şekilde gerçekleştirilmiş, seçilecek olan resimler aynı prosedürlerle belirlenmiştir ve oylama tüm ülkelerde aynı şekilde yapılmaktadır. İptal konusunda tek söz sahibi Innogames şirketidir.

DeletedUser1201

Guest
1247 resimlerin rasgele yapıldığı çok belli ben öylesine yolladım seçilmiş resimlerde bizde öylesine çıkıyor kimse kendisine hangi takvim çıkacağını bilmiyordu şans tamamen

DeletedUser

Guest
ya bu 2.sırdaki takvim daha 1 saat öncesine 4 kişi idi şimdi nasıl 28 kişi oldu adam :S

DeletedUser768

Guest
Yarışma iptal edilmeyecek ve belirtilen prosedürler çerçevesinde, belirtilen saatte sonlandırılacaktır. Arzu ettiğiniz şekilde iptali için gerekenleri yapma konusunda her türlü hakkınız sabittir. Grepolis Türkiye Yönetimi ve Grepolis Takımları olarak yarışma tüm ülkelerde aynı şekilde gerçekleştirilmiş, seçilecek olan resimler aynı prosedürlerle belirlenmiştir ve oylama tüm ülkelerde aynı şekilde yapılmaktadır. İptal konusunda tek söz sahibi Innogames şirketidir.

Almanyadaki ankette nasıl yapıldıysa artık dışarıdan oy kullanılmamasını sağlamışlar.Yani oyunla alakası olmayanlar oy kullanmamışlarki sadece 42. dünyada ne olarak 36159 kişi üyeyken ankete toplam katılımcı sayısı sadece 50.
Burda 6 7 saat öncesine kadar toplam aktif üye sayısı 230 civarıyken şuanda katılımcı sayısı 179.

Bu arada birşey söylerken unutmayın ki karşınızdaki kişi sözlediğinizin doğruluğunu kontrol etmek için farklı serverlara üye olabilir takım lideri...

DeletedUser1201

Guest
2. sıradakini bırak 9. sıradaki sayaç gibi neyse isterse 50 yapsın multi ise oyları geçersiz olacak ondan no problem

Durum
Konu yanıtlara kapalı.